Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

 

9 minutes ago, oubrevo. said:

@Del Piero, i ti i kaos pominjete to čekanje centra po radonjićevom ukusu, što ima smisla isključivo ako čeka nekog lika koji treba da dobije info da li ulazi u nba roster ili jok. reče valjda twister pre par dana, sve se danas zna a pogotovo pre početka sezone. nisu centri neko voće subotom na pijaci (odlične mandarine ovih dana btw) pa da čekamo da vidimo da li će da se pojavi majstor na tezgi.

 

mislim, daj bože da čeka kraj kampa i te odluke po nba timovima pošto ne mogu da zamislim koja je poenta sa centrom po ukusu ako čeka da neko na pola sezone dobije otkaz ili zapali iz kine ili šta već, reši da izađe iz penzije.

 

Što se tiče tog čekanja, po mom mišljenju prati se više kandidata i računa se da bi neko od njih trebao da odpadne i bude zainteresovan za saradnju sa nama. Tu su naravno i ovi što su postavili jaku cenu u julu, pa če morati to da koriguju ako budu bez kluba sredinom oktobra. Može biti i da u nekim jačim klubovima bude rezova, pa se pokupi neki odpad od tamo. Da iskoristim (ne)popularnu floskulu: "Tržište je živa stvar".

 

Mi smo u to čekanje nekim delom prisiljeni, pošto u ovom trenutku nije u ponudi bilo ništa sa dovoljno dobim odnosom cena/kvalitet. 

 

I još mali osvrt na boldovano. Twistera cenim kao forumaša sa velikim znanjem o košarci, a i nekim zakulisnim stvarima, koje mi laici neznamo. Ali ako se napisano odnosi na to ko če uči u roster a ko ne, sa tim nemogu da se složim. Nemože se znati, jer kao prvo može doči do povreda i nekih drugih situacija, koje mogu da promene tok događaja. A i zašto bi neko gubio vreme po kampovima, ako bi znao da nemože da se izbori za mesto u rosteru. Nije logično.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, oubrevo. said:

sinoć slično na lajvu: zvezda igra herojsku partiju ali 70% upisa je kenjanje po nesrećnom simonu, kuzmiću

ok je poenta u nacelu, ali ne znam sta bi drugo moglo da se pise, na lajvu, u trenutku kada simon sam kao duh baca trecu ciglu za redom, a kuzu je vise lopti ispalo iz ruke nego sto ih je uhvatio

grizu dzoni i kalina, lazarevic junacki rilja...a kuz i simon kao da su na pijac krenuli jbg

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Što se tiče tog čekanja, po mom mišljenju prati se više kandidata i računa se da bi neko od njih trebao da odpadne i bude zainteresovan za saradnju sa nama. Tu su naravno i ovi što su postavili jaku cenu u julu, pa če morati to da koriguju ako budu bez kluba sredinom oktobra. Može biti i da u nekim jačim klubovima bude rezova, pa se pokupi neki odpad od tamo. Da iskoristim (ne)popularnu floskulu: "Tržište je živa stvar".

 

Mi smo u to čekanje nekim delom prisiljeni, pošto u ovom trenutku nije u ponudi bilo ništa sa dovoljno dobim odnosom cena/kvalitet. 

 

I još mali osvrt na boldovano. Twistera cenim kao forumaša sa velikim znanjem o košarci, a i nekim zakulisnim stvarima, koje mi laici neznamo. Ali ako se napisano odnosi na to ko če uči u roster a ko ne, sa tim nemogu da se složim. Nemože se znati, jer kao prvo može doči do povreda i nekih drugih situacija, koje mogu da promene tok događaja. A i zašto bi neko gubio vreme po kampovima, ako bi znao da nemože da se izbori za mesto u rosteru. Nije logično.

 

opet kažem, ako se to odnosi na nba & ako sigurno uzimamo nekoga, pa makar ne bio 99% po radonjinom ukusu, onda je sve stravinsky. 

ako smo u fazonu da nam je jedino bitna završnica aba liga, opet super, samo mene to ne raduje i ne zanima baš toliko.

 

twistera sam verovatno iskoristio u zle svrhe, pošto kapiram da radonjić zna kakvi mu igrači odgovaraju i pre nego što krene sezona.

 

12 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ok je poenta u nacelu, ali ne znam sta bi drugo moglo da se pise, na lajvu, u trenutku kada simon sam kao duh baca trecu ciglu za redom, a kuzu je vise lopti ispalo iz ruke nego sto ih je uhvatio

grizu dzoni i kalina, lazarevic junacki rilja...a kuz i simon kao da su na pijac krenuli jbg

 

ne znam brate, meni je između psovanja simona koga je radonja posadio na parket & kaline koji jede žive igrače fenera / džonija u prvom, floatersa u drugom - no brainer. kad sam ustao jutros, prvo sam se setio kalininog puma skoka i džonijevih trica. simonove cigle i kuzmićeve paranoje u las vegasu sam potisnuo nakon što su se desile. nisu oni krivi što su na parketu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oubrevo. said:

ne znam brate, meni je između psovanja simona koga je radonja posadio na parket & kaline koji jede žive igrače fenera / džonija u prvom, floatersa u drugom - no brainer. kad sam ustao jutros, prvo sam se setio kalininog puma skoka i džonijevih trica. simonove cigle i kuzmićeve paranoje u las vegasu sam potisnuo nakon što su se desile. nisu oni krivi što su na parketu.

mislim, tom logikom, nisu ni dzoni/kalina krivi/zasluzni sto su na parketu, neko drugi ih je tu posadio

ne vidim da je to relevantno kada se ocenjuje neciji ucinak

a cinjenica je da nas je ucinak kuza/simona sinoc najvise udaljio od pobede

zato se i komentarise jbg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, oubrevo. said:

 

opet kažem, ako se to odnosi na nba & ako sigurno uzimamo nekoga, pa makar ne bio 99% po radonjinom ukusu, onda je sve stravinsky. 

ako smo u fazonu da nam je jedino bitna završnica aba liga, opet super, samo mene to ne raduje i ne zanima baš toliko.

 

twistera sam verovatno iskoristio u zle svrhe, pošto kapiram da radonjić zna kakvi mu igrači odgovaraju i pre nego što krene sezona.

 

 

ne znam brate, meni je između psovanja simona koga je radonja posadio na parket & kaline koji jede žive igrače fenera / džonija u prvom, floatersa u drugom - no brainer. kad sam ustao jutros, prvo sam se setio kalininog puma skoka i džonijevih trica. simonove cigle i kuzmićeve paranoje u las vegasu sam potisnuo nakon što su se desile. nisu oni krivi što su na parketu.

 

Brate, pijaca, rucak! Vidi koliko je sati. Posle ces nastaviti.:classic_smile:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Što se tiče tog čekanja, po mom mišljenju prati se više kandidata i računa se da bi neko od njih trebao da odpadne i bude zainteresovan za saradnju sa nama. Tu su naravno i ovi što su postavili jaku cenu u julu, pa če morati to da koriguju ako budu bez kluba sredinom oktobra. Može biti i da u nekim jačim klubovima bude rezova, pa se pokupi neki odpad od tamo. Da iskoristim (ne)popularnu floskulu: "Tržište je živa stvar".

 

Mi smo u to čekanje nekim delom prisiljeni, pošto u ovom trenutku nije u ponudi bilo ništa sa dovoljno dobim odnosom cena/kvalitet. 

 

I još mali osvrt na boldovano. Twistera cenim kao forumaša sa velikim znanjem o košarci, a i nekim zakulisnim stvarima, koje mi laici neznamo. Ali ako se napisano odnosi na to ko če uči u roster a ko ne, sa tim nemogu da se složim. Nemože se znati, jer kao prvo može doči do povreda i nekih drugih situacija, koje mogu da promene tok događaja. A i zašto bi neko gubio vreme po kampovima, ako bi znao da nemože da se izbori za mesto u rosteru. Nije logično.

Ja bi samo iskoristio priliku posto me pomenuste da razjasnim stvari, prvenstveno oko tih igraca iz G lige i kampova.

 

NBA timovi potpisuju max 20 igraca za taj kamp koji sluze da se ekipa sto bolje pripremi za predstojecu sezonu. Ako ekipa ima recimo 16 garantovanih ugovora a 15 moze da se nosi u sezonu maksimum, onda je logicno zakljuciti da ti igraci koji su naknadno potpisani na te Exhibit 10 (kamp) ugovore imaju vrlo male sanse da se tu zadrze i da ce vjerovatno biti dio njihove G league filijale. Igraci koji potpisu standardne kamp negarantovane ugovore imaju jos manju sansu da se tu zadrze bez ako se ne desi neki trejd kojim bi se otvorilo mjesto za nekog od njih, al opet tu ispred njih imaju prednost ovi koji su potpisali Exhibit 10 ugovor. Desava se i da se igrac potpise i sledeci dan otpusti da ne zauzima broj u kampu samo da se osiguraju prava na njega kad krene sezona G lige. Uostalom podaci o tim tipovima ugovora koji igraci potpisuju su javno dostupni na sajtovima poput realgm i sportac.

Iz onog sto se moze cuti zadnjih dana je da ce biti dosta problematicno za ekipe iz G lige da popune svoje rostere jer je dosta koledz seniora od prosle sezone odabralo da odigra jos jednu sezonu na koledzu jer je prosla bila ili skracena ili otkazana usled covida sto moze imati dugorocne implikacije i odje na G ligu kojima ce faliti takvi igraci da popune broj i na freshman klasu koja dolazi tek na koledz. Sto se G lige tice djeluje da ce dosta veterana koji ostanu bez ugovora u Evropi poci tim putem dok nesto bolje ne iskoci, ukljucujuci i ove Exhibit 10 ugovore sto budu cutovani nakon kampova. Ciljna grupa su igraci koji se vec neko vrijeme vrte oko NBA rostera a ne dobijaju pravu sansu da tu zaigraju poput onog Brantleya koji zavrsi u Unicsu. Iz nekog razloga mi padose na pamet tipovi poput Mamadi Diakitea i Kyle Guya oba sa Virginie, kao neki profili igraca koji bi mogli biti zanimljivi EL/EC timovima u buducnosti.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, NikadProtivKaline said:

mislim, tom logikom, nisu ni dzoni/kalina krivi/zasluzni sto su na parketu, neko drugi ih je tu posadio

ne vidim da je to relevantno kada se ocenjuje neciji ucinak

a cinjenica je da nas je ucinak kuza/simona sinoc najvise udaljio od pobede

zato se i komentarise jbg

 

pošto je sve te igrače radonjić doveo na teren a čović u klub, da uživamo u dobrim momentima, pogotovo kada igramo dobro, iako oslabljeni?

na lajvu sam napisao da bih pre teretio kalinu za neke izgubljene lopte kad se lomilo nego simona za cigle; da li ću zbog toga terati kalinu iz kluba? jok, zato što znam da nije imao izbora, kao ni simone uostalom.

 

36 minutes ago, Vlada_79 said:

 

Brate, pijaca, rucak! Vidi koliko je sati. Posle ces nastaviti.:classic_smile:

 

na 5 minuta sam od ručka, sve sam spremio dok sam se pičkarao sa vama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, oubrevo. said:

 

ja mislim da ova tekma nije merodavna; fener nije vrhunska ekipa ali nije ni toliko loš koliko izgleda jer je ceo tok tekme učinio da sve izgleda kao da je 1994. godina.

 

plašim se da nećemo biti tvrd orah svima, već da će biti puno poraza od 15-20 razlike ukoliko se hitno ne dovede igrač koji u napadu može da napravi razliku.

jednostavno, treba nam neko ka kome će protivničke el ekipe da gravitiraju u odbrani. u suprotnom, mislim da će kalinić biti potrošen uludo jer će biti prinuđen da redovno izlazi iz opanaka a džoni i wolters efikasnije zatvarani.

 

white je izgledao super ono sitno priprema ali čovek je out još 3+ meseca.

 

Ovo je naravno notorna činjenica. Bez ozbiljnog centra i 1 takvog skorera čeka nas jubilano 18 mesto, ili 17 ako se neko baš raspadne tokom sezone.

 

4 hours ago, PERICA!!! said:

 

Kuka se za nekim mamojebacima koje nemamo u ekipi koji moraju po definiciji biti bar preko pola milke, a i igramo protiv ekipe koja je puna takvih seronja i procenat suta im umalo gori od naseg u jucerasnjoj utakmici. 

 

 

Glave gore, bice ovo jedna lijepa sezona.

 

 

 

E vidiš, razlika između naših igrača i ovih od po pola milke je baš u tih par procenata koji su i rešili meč. 

 

Pa su tako ti igrači od po pola milke boc boc po dva i tri poena kada se lomilo, a Holins i Simonović prc prc.

 

I kada se na kraju saberu poeni, oni nekako ubacili više u koš...

 

I gle čuda, ovo će se ponavljati stalno. Non stop ćemo biti tu negde, faliće "malo sreće" "jedan koš" "jedan igrač" jedan neki kurac...

 

Jajarenje se NIKADA nije isplatilo, neće se isplatiti ni ovog puta.

 

Dragi Perice, ako ostanemo na ovom rosteru, pa čak i da se nekako iskompletiramo u skorije vreme, NEĆE ovo biti lepa sezona (makar u ELu), sem ako iz nekog razloga ne voliš zadnje predzadnje mesto i "za konjski nokat nam je falilo da pobedimo".

 

Za uspeh je potrebna hitna doselekcija, i to u sledećih 15 dana. Inače će voz proći, po običaju...

 

 

Edited by Laki21
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Laki21 said:

 

Ovo je naravno notorna činjenica. Bez ozbiljnog centra i 1 takvog skorera čeka nas jubilano 18 mesto, ili 17 ako se neko baš raspadne tokom sezone.

 

 

E vidiš, razlika između naših igrača i ovih od po pola milke je baš u tih par procenata koji su i rešili meč. 

 

Pa su tako ti igrači od po pola milke boc boc po dva i tri poena kada se lomilo, a Holins i Simonović prc prc.

 

I kada se na kraju saberu poeni, oni nekako ubacili više u koš...

 

I gle čuda, ovo će se ponavljati stalno. Non stop ćemo biti tu negde, faliće "malo sreće" "jedan koš" "jedan igrač" jedan neki kurac...

 

Jajarenje se NIKADA nije isplatilo, neće se isplatiti ni ovog puta.

 

Dragi Perice, ako ostanemo na ovom rosteru, pa čak i da se nekako iskompletiramo u skorije vreme, NEĆE ovo biti lepa sezona (makar u ELu), sem ako iz nekog razloga ne voliš zadnje predzadnje mesto i "za konjski nokat nam je falilo da pobedimo".

 

Za uspeh je potrebna hitna doselekcija, i to u sledećih 15 dana. Inače će voz proći, po običaju...

 

 

Sve i da smo u mogucnosti da damo te pare odmah za te doselekcije, koliko to ima slobodnih i dobrih igraca da doprinesu nasoj igri. Evo neka jedan cska nadje adekvatnu zamjenu za milutinova odmah, ne mora ni odmah, u mjesec dana. Tesko laki moj. A samo gore od toga je uzeti daj sta das, ili bilo sta, sto smo vidjeli prosle godine.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sinoć je Džoni pred zadnji ulazak Nejta izgledao ozbiljno iscrpljen i sa svojim slabašnim frejmom i brave heart haslom, jako rizičan da ga fenerovi snagaši prelome na nekom prodoru kad onako spusti glavu i kompletno težiste mu je unapred. Onaj udarac u padu u konstrukciju koša isto nije bio naivan. Kalina je dva puta ružno pao upravo u pokušaju da ispravi loše zagradjivanje naših visokih. Nama je dovodjenje centra u decembru potez ,,za čije babe zdravlja,, ako pohabamo samo jednog od preostala dva krštena nosioca jer povratak Dede, Laze pa i Dobrica su takodje proces i nisu rešenje danas za sutra. Lazarević može ozbiljan prostor da pokrije u odbrani polukontre i u nekoj kombinovanoj zoni ali samo kada ostali odrade svoj deo...ovako je napravio par faula tako što je kasnio da zatvori rupetinu u reketu a sudije ne prezaju da mu ga svirnu. Dva puta se školski niskim stavom upro u Veselog na vrhu kapice nakon njegovog bloka i ovaj kada je video koliko mu je snage trebalo za taj jedan korak napred...odustaje jer Lazarevića je teško zaobići...rade te nogare poso i ima ozbiljan plus u hvataljkama. Onaj samouvereni denay Polonare se retko vidja kod belih igrača...posebno mladjih iz second unita bez EL iskustva. Polonara nit je mali, nit je slabašan...krenuo je iz sve snage ali roletna spuštena...ćao-zdravo. Takav čist blok obema rukama sa toliko snage, kontrole i stabilnim doskokom video sam samo jednom od 11cm visočijeg Boriše...a i za to jednom, lažem ko pas. Da ne preteram, Lazić to radi često ali je ipak nešto kraći i znatno manjeg raspona ruku i uz uglavnom jači kontakt to bude faul ko vrata. Polonara je spušten na parket pedantno, kao viljuškarom. Zato je onako i ispizdeo.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Del Piero said:

Tako je, treba gledati siru sliku kad je u pitanju Hollins. Sada imamo dva vrlo pristojna skorera na poziciji jedan i Dobrica koji ce ocigledno dobiti dosta vise prostora. Plus Kalina koji moze da kreira sa niskog posta. Hollins je bio EL igrac prosle sezone i Radonjic je dobro znao koga dovodi. Nije da je sad iznenadjen sto ovaj nije Loyd. Ocigledno je trazio odbranu i jednog bas timskog igraca nego nekoga ko ce predvoditi napad.

 

Sto se centra tice, meni je bolje da se saceka mesec dana i da Radonjic dovede nekoga po svom ukusu nego da se panicno kupuje kao prosle sezone. Terry je em vrlo upitnog kvaliteta za EL, em nismo imali pojma kako da ga koristimo. Ne vidim svrhu da to radimo. 

Eh da nam je sad Terry sa Ivanovicem, i Waltersom

3 hours ago, Del Piero said:

Tako je, treba gledati siru sliku kad je u pitanju Hollins. Sada imamo dva vrlo pristojna skorera na poziciji jedan i Dobrica koji ce ocigledno dobiti dosta vise prostora. Plus Kalina koji moze da kreira sa niskog posta. Hollins je bio EL igrac prosle sezone i Radonjic je dobro znao koga dovodi. Nije da je sad iznenadjen sto ovaj nije Loyd. Ocigledno je trazio odbranu i jednog bas timskog igraca nego nekoga ko ce predvoditi napad.

 

Sto se centra tice, meni je bolje da se saceka mesec dana i da Radonjic dovede nekoga po svom ukusu nego da se panicno kupuje kao prosle sezone. Terry je em vrlo upitnog kvaliteta za EL, em nismo imali pojma kako da ga koristimo. Ne vidim svrhu da to radimo. 

Eh da nam je sad Terry sa Ivanovicem, i Waltersom

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, PERICA!!! said:

Sve i da smo u mogucnosti da damo te pare odmah za te doselekcije, koliko to ima slobodnih i dobrih igraca da doprinesu nasoj igri. Evo neka jedan cska nadje adekvatnu zamjenu za milutinova odmah, ne mora ni odmah, u mjesec dana. Tesko laki moj. A samo gore od toga je uzeti daj sta das, ili bilo sta, sto smo vidjeli prosle godine.

 

 

Drug, skorer i centar su već mesec i kusur trebali da budu tu. Naravno, ne goji se prase pred božić... A ko pokuša, bude mršavo.

Link to comment
Share on other sites

Malo se preteruje sa procenama da nas bez pojacanja ocekuje 17 ili 18 mesto. Sigurno smo jaci nego prosle godine i siguran sam da nas i ovakve sa  Cirbesom ocekuje bolji plasman. Ne verujem i ja da imamo sanse za top 8. ali mislim da je po meni realno da budemo izmedju 12. i 15.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, oubrevo. said:

koliko mene nervira & deprimira ta potreba da se sere po saši đorđeviću & saši obradoviću kad god se stigne.

Upravo.Obojica su sjajni treneri sto su dokazali do sada.Sasvim je normalno da su imali fejlova i da ce ih imati jos,a koji to vrhunski treneri nisu imali.Sjetite se samo sta se pisalo o Skarioli,Lasu,Barcokasu itd.Ono sto sam gledao i slusao,po filozofji trenerskoj najvise mi se svidjaju Kokoskov i Djordjevic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Do kraja oktobra imamo još 6 utakmica, mnogo sa ovim reketom. Situacija je baš alarmanta, da imamo neke mlađe igrače tipa Smailagić pa da se nadamo da će biti sve bolji, ovako sa ovim parkom iz doba jure u reketu mrka kapa.

 

Mnogo je zajebano igrati kad ti ekipa pogine u odbrani, pa odigraš odličan napad koji se završi projektilom Simonovića ili se Kuzmić nađe na ziceru i polomi tablu. To kad igramo protiv aba boranije nije toliko strašno ali protiv izbiljnih EL timova svaki detalj može da odluči utakmicu a kamo li kad ti se dežurna ekipa konstantno usereva u život.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Nije samo pitanje pobjede i poraza. Ljudi su nezadovoljni zato što smo jedini tim u EL koji nema centra. Nezadovoljni su zato što igra Simonović. I zato što Mitrović troši najviše minuta na visokim pozicijama. Dakle, ti problemi će ostati i dalje u skorijoj budućnosti.

 

definisi skorija buducnost. uskoro se vracaju dobric i davidovac (verovatno vec protiv buducnosti), valjda ce za 10ak dana i cirbes, to su vec tri igraca u rotaciji, puno ce nam znaciti. ne znam sta je sa lazicem i kada se vraca, on ce biti cetvrti. to je vec pun roster. a to znaci i manje minuta za kuza i simona, to je dodatni plus. kada se vrati cirbes radonja ce moci da bira izmedju tri losa centra, sto je bolje nego da bira izmedju dva, ipak ima dodatnu opciju. novog centra ne treba ocekivati, ako od juna do sada nista nije mogao da nadje, nece ni sada.

e sad, deda da je i igrao juce, to bi bilo kao da ubacis sahistu u mma ring, otprilike tako bi se snasao u borbi pasa koju smo juce gledali. srecom lazarevic pokazuje vise nego sto smo mogli da ocekujemo s obzirom da je do juce gulio rekreaciju sa filipom.

u svakom slucaju, juce smo videli vise nego sto smo ocekivali s obzirom da smo bili desetkovani. kada se uskoro vrate ova cetvorica logicnije ce se podeliti uloge i minutaza i sve ce to izgledati bolje.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Sector said:

Do kraja oktobra imamo još 6 utakmica, mnogo sa ovim reketom. Situacija je baš alarmanta, da imamo neke mlađe igrače tipa Smailagić pa da se nadamo da će biti sve bolji, ovako sa ovim parkom iz doba jure u reketu mrka kapa.

 

Mnogo je zajebano igrati kad ti ekipa pogine u odbrani, pa odigraš odličan napad koji se završi projektilom Simonovića ili se Kuzmić nađe na ziceru i polomi tablu. To kad igramo protiv aba boranije nije toliko strašno ali protiv izbiljnih EL timova svaki detalj može da odluči utakmicu a kamo li kad ti se dežurna ekipa konstantno usereva u život.

Taj isti userava bas tu ABA boraniju, za vise para od naseg najskupljeg. 
Jedva cekaim da vidim kako ce useravati ove iz Cipiripi kupa, a o tome kako bi se nosio sa ovim sa kojima cemo mi ratovati ove sezone, pa ove sigurno nece, a "sledece sezone" mozda bidne a mozda i ne bidne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Šarac said:

Vise mi vredi Lazarevic od 125.000 eur na godisnjem nivou nego bilo koji mamojebac koji sutira samo iz coska za tih cuvenih 500 k po godini a odbranu ni da pipne.

 

to je to. 

 

12 hours ago, Cavani said:

Stanje na forumu:

-pre tekme, bice potop fali pola tima samo da se niko ne povredi

-pocne utakmica, valjda nece biti negativnih rekorda,

-posle tekme, kriv je Radonja da je igrao Lesor ili Farid jebali bi im mamu

 

ma sta farid? samo penzioner cirbes da je igrao. 

 

12 hours ago, kokodakalo said:

Dobric, White i iole pristojan centar ovu ekipu cine vrlo zajebanom.

 

tacno tako. sve je pod kontrolom, i ove narikace sto svake sezone kukaju to znaju ali kukati se mora i neko mora biti krivac, nesto mora biti problem i lose. 

plus dimitris dijamatidis sa pljugom u ruci kad izvadi stvar...

 

12 hours ago, Issey said:

 

Koju kvotu daješ za ovo? 

 

za 8-9 vezanih pobeda? pa minimum 50. 

 

10 hours ago, Kankkunen said:

Da uhapsi DeKoloa i da ubaci 20 poena, neće da može.

 

de kolo nije bio prisutan na tekmi. nije ni cudo kad mu trener ima facu kao da ni mrtvu kokosku ne bi probudio.

 

10 hours ago, Geronimo said:

 

- vrlo je upitno koliko nam plafon podizu povratnici (sem Vajta, ali i on je vise zupcanik nego rucka)

 

dokle ce se potcenjivati dobric? dokle? 

jel treba da ima 50% trojke, 2 blokade, tri kontre i par ulaza svaku tekmu da bi mogao da nam podigne plafon? 

bice nam udarna snaga, kao dzoni i kalina. 

Link to comment
Share on other sites

Ova agonija sa Kuzom traje dovoljno predugo da nikakvih razumevanja nemam za ove pokušaje racionalizovanja njegove uloge kada budemo kompletni, jer upravo primer sa Cirbesom i ostalih 4 van stroja ukazuje da nam opet sleduje sezona seci uši krpi dupe dok se ne doselektujemo. Treća sezona u EL timu sa jezivim učinkom a uprava ga obikolila takvom konkurencijom na poziciji 5, da je sada od lanske verzije nespremnog Kuza...gori upravi ovaj ,,spremniji nego ikad'' sa velikom minutažom.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

Nie mi toliko do toga da što pre vidim novog centra koliko me je sramota svake Kuzove žive lopte koja, ako mu ne ispadne, onda mu je uzmu iz ruku ili izbiju bez faula.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 

 

ali kuz je i dalje ozbiljno defanzivno prisustvo. kretnje i dalje dobre, cvrst je, kad se postavi i rasiri rucerde, aj ti ubaci nesto. ta petorka gde su holins, kalina, lazarevic, kuz i bilo koji plej je prezajebana defanzivno. mozda i najbolja u evropi. moramo da trpimo cigle spolja i kuzove bedastoce ispod kosa, to nam je sto nam je, i da protivnike davimo kao zmija zabu. juce smo bili blizu iako smo ofanzivno bili uzasni, uz malo prosirenu rotaciju dolazice i pobede.

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, ИEsA IlIC said:

dokle ce se potcenjivati dobric? dokle? 

jel treba da ima 50% trojke, 2 blokade, tri kontre i par ulaza svaku tekmu da bi mogao da nam podigne plafon? 

bice nam udarna snaga, kao dzoni i kalina. 

Moguce... Ne kazem da sam sigurno upravu, ali licno u Dobrica sa loptom na EL nivou nemam poverenja. Jos manje imam vere u to da njegov ulaz moze da pokrene, a nazalost ni da produzi napad. Meni je on u glavi i dalje igrac trenutka i ludila, Jaka Blazic type. U trojke, kontre, blokade ne sumnjam, ofc. Drzim palceve da si ti upravu 😉 .

 

Inace, zapatila se mantra Holins = Dobric. Lice, ali defanzivno je Holins prilicno bolji, ali je sa loptom jos ograniceniji.

Edited by Geronimo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...