Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Avramović
Punter, Paige
Trifunović, Dangubić, Zagorac
X
Le Day, Mosley

+ Tarlać, Jovanović, Radovanović
Nemoj molim te, ja sam Zagorca vec otpisao. Avram cista dvojka. Ne kazem da ne moze da pokrije koji minut na kecu, ali to samo u krajnjoj nuzdi. Jos 4 igraca nam trebaju.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Laki21 said:

Što je za tatu?

 

Zar nije ovo pravo mesto za sprdanje sa partizanštinom, kadinjačom, punkom i #vučićupederu?

 

Zar nije smehotresno kako se sve zaboravilo ne istog minuta, već iste stotinke sekunde od kako je Mirotočivi odvrnuo slavine na najjače?

 

Za nedelju dana je sprcano desetak miliona državnih para u najnoviji Psihov projekat, a onda se traži da se, pazi sad, "ne đubri tema".

 

Pa na temu tj KK Partizan je upravo izlivena čitava septička jama fekalija u vidu nijagarinog vodopada para, čitava operacija je iz smešnog prešla u bizarno, sa vama se sprda doslovno čitava Evropa, a ja đubrim temu?

 

Nisam je nađubrio ja već oni koji uživaju u Vučićevom šoranju u usta, ili bolje rečeno, opet, doslovno u golden rain-u.


Ti kao jedan od iskusnijih forumasa bi trebalo da dajes primer drugima, a ne da pises ovakve gluposti. 
Veruj mi da postoji dosta ljudi koja misli isto za drugu stranu brda vec 9 godina, pa zamisli onda na sta bi forum licio da kad god neko misli to sto ti mislis sada, userava temu drugog tima. 
 

Zato opet kazem, trebalo bi svi da razmisle o posledicama svojeg pisanja, da pokusaju da sagledaju situaciju iz druge perspektive, pa tek onda da sastave post za forum, verujem da ce onda ovo virtuelno mesto biti znatno kvalitetnije.

Pozdrav i svako dobro.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Mislim bolje Obra efekat nego Oberknezovic! Mozda i zaboravismo Kadinjacu i partizanstinu al pamtimo da se od majica može zaraditi...kako...jer smo tako u mogućnosti. 

Brate nikad nisam patku mjerio i ponekad bi smislen post kod komšija pustio al ovaj apel na našu svijest je na nivou zbog čega primatima nikad ne isključuju elektriku oni u principu i onako rijetko čitaju a I to što čitaju krive stvari čitaju pa zašto im onda ne isključuju elektriku...

Edited by odupri se ludilu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Jakob Aman said:
Danguba i Zagor. Mislim i da bi Zeljko voleo da ih nije zatekao.

Pa namestite im neku foru...kao krali dresove i valjali bahato za preterane novce...sad sve može.

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

 

Za nedelju dana je sprcano desetak miliona državnih para u najnoviji Psihov projekat, a onda se traži da se, pazi sad, "ne đubri tema".

Sprcano ili obećano? Tako smo "trošili" i na Ejsi Loua, Gista i ostale pa završili sa dugovima koji se protežu na čitavu deceniju a Bat nas pozdravlja svako malo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bas placu Zvezdasi poslednjih nedelju dana, cak je i malo zabavno za citati.

 

Pogotovo kad se setim kako smo isto tako plakali mi kad je krenulo da se sipa kod niih i kad su dovodili igrace sa pedigreom koji mi nismo mogli ni da sanjamo u godinama najvece dominacije. Mada ovo sad jeste svakako neki sledeci nivo te price, bez sumnje, jos malo pa cemo dovesti pola ekipe proslogodisnjeg ucesnika f4.

 

Kad se uporede objasnjenja navijaca, jbg mozda sam subjektivan, ali meni Obra efekat ipak zvuci smislenije od "zarade od marketinga i prodaje majica" 😂 iako je jasno da se u oba slucaja upumpavaju pare sa strane. I mislim da ovde nema nikoga ko to ne vidi, samo troluju na tati.

 

Prica sa Milutinovicem mozda cak i ima malo smisla, posto bi objasnila ovoliku kolicinu love. U smislu neki bonus na sipanje drzave.

 

Sto se tice toga da li je ovo "moj kkp" nemam pojma, jos cu videti. Verovatno to nikada nece biti taj nivo lozenja kao u Dule godinama, ali bas sam razmisljao prethodnih meseci kako sam, sad kad sam stariji, izgubio te potpuno iracionalne stvari iz zivota. Kao sto je lozenje na to sta rade neki tapkasi lopte. I da bih voleo da se to malo i vrati, pa evo i prilike. 

 

A i nedostaje mi aktivnije pracenje basketa. Kul je nba i sve to, ali nije toliko zabavno gledati reprize ujutru pre posla, u poredjenju sa punom halom.

 

Da li smo zbog toga licemeri, verovatno da, ali nista nismo drugaciji od druge strane brda. Ali ako neko misli da ce bilo ko od navijaca ovde da promeni misljenje o Vucicu zbog ovoga, prilicno se vara.

 

 

 

 

 

  • Like 15
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Jakob Aman said:

Gagi ode u Tursku. Iako su ga nacele povrede, uvek bih ga radije gledao nego Avramovica.

Ne mogu se oteti utisku da o dečku zaključke donosite nakon ovog reprezentativnog ciklusa gde je i MVP EL izgledao kao usrani amater koji nije u stanju da podeli pas prvom igraču do sebe. Imate brate snimke kompletnih utakmica Endesa lige pa pogledajte kako momak igra protiv ozbiljnih ekipa.

 

Gagi u ovom stanju ne može 16,4 ppg imati u SL Srbije, a kamo li u Endesi. Čoveka su razbile povrede, videlo se i u duelima sa KKP i KKCZ da on nije ni senka iz prajma. Porediti momka u prajmu nakon preozbiljne sezone u Endesi i izraubovanog veterana nije baš ukusno, na stranu sva subjektivnost zbog onog što je Gagi dao Partizanu. Postoji razlog zašto je momak igrao 20+ minuta za reprezentaciju, a Gagi nije ni prismrdio parketu. Avramović je jako eksplozivan, igra košarki u višoj brzini od većine naših bekova, rekao bih da to mogu ispratiti samo Nedović i Jaramaz. Nije loš šuter, solidan pik igrač i asistent. Ne znam šta više očekujete od rezervnog pleja, da ima bolji pregled igre i kvalitetniju završnicu desnom rukom igrao bi NBA, ne bi ni prismrdio domaćem parketu. Imao je Obradović i Milosavljevića u izlogu, mogao ga je uzeti da je hteo.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Inače ne znam zašto niko ne pominje sklanjanje Ostoje kada je sada više i nego očigledno.

Do dolaska ove ekipe prijatelja iz dijaspore i Željka svako pojačanje je lično on objavljivao preko tvitera, pa tek onda preko zvaničnog naloga kluba.

Sad kad je druga ekipa preuzela klub od ovog SNS isprdka sve ide u strogoj tajnosti do klupske objave.

Ko ne vidi tektonske promene u načinu funkcionisanja kluba od samog vrha u odnosu na prethodne godine taj je slep pored očiju.



  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da zaboravim vreme kada smo imali onu desetogodisnju dominaciju pocetkom ovog veka pod Dulom.Tada su mnogi navijaci Czv govorili kako se svaki sistem moze unistiti novcem. I novci su godinama sipani u taj klub, ali je i to bilo malo. Pa su osnovali novi klub i u njega sipali. I sad ce neki "delija" da govori o nasoj partizanstini, kadinjaci... Sad ja vas pitam - kako vas nije sramota.
Ja sam odavno pisao da bih pratio ovaj klub i da igra beton ligu. Kako moze u jednom neprofitabilnom sportu kao sto je kosarka, da klub, bez ulaganja novca, ucestvuje u njenom najjacem takmicenju?! Nikako. Samo postoji jedna razlika izmedju ovoga sada i onoga tada. Tada je pokusan da se srusi sistem i unisti Partizan, a sada da se samo dovede Partizan tamo gde i pripada.
Zaista nemam info odakle potice struktura ovogodisnjeg budzeta. Cudno mi je da neko ulaze privatni novac u ovaj neprofitabilni sport, ali se nadam da je ipak tako.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alek The Great said:

Ne mogu da zaboravim vreme kada smo imali onu desetogodisnju dominaciju pocetkom ovog veka pod Dulom.Tada su mnogi navijaci Czv govorili kako se svaki sistem moze unistiti novcem. I novci su godinama sipani u taj klub, ali je i to bilo malo. Pa su osnovali novi klub i u njega sipali. I sad ce neki "delija" da govori o nasoj partizanstini, kadinjaci... Sad ja vas pitam - kako vas nije sramota.
Ja sam odavno pisao da bih pratio ovaj klub i da igra beton ligu. Kako moze u jednom neprofitabilnom sportu kao sto je kosarka, da klub, bez ulaganja novca, ucestvuje u njenom najjacem takmicenju?! Nikako. Samo postoji jedna razlika izmedju ovoga sada i onoga tada. Tada je pokusan da se srusi sistem i unisti Partizan, a sada da se samo dovede Partizan tamo gde i pripada.
Zaista nemam info odakle potice struktura ovogodisnjeg budzeta. Cudno mi je da neko ulaze privatni novac u ovaj neprofitabilni sport, ali se nadam da je ipak tako.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Vise puta si u ovom komentaru sam sebe demantovao!  

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...