Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

5 hours ago, Cooper said:

Inace, Beli je kod nas ponikao.

Ako mislis na to da je ziveo (zivi) u bloku 70 i isao u osnovnu skolu 20. oktobar, tako je. Ako takodje mislis da je KKP tamo godinama (decenijama) imao zakupljene termine u sali i to je tacno, kao sto je tacno da iste godinama nisu placali. Tacno je takodje da je isao u skolu kosarke, jer je ziveo u bloku, isao u tu skolu, pa je bilo uz put... Ako je na osnovu toga ponikao u KKP, onda vazi 

Vise je Sale Djordjevic ponikao u KKCZ, nego Bjelica u KKP. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako mislis na to da je ziveo (zivi) u bloku 70 i isao u osnovnu skolu 20. oktobar, tako je. Ako takodje mislis da je KKP tamo godinama (decenijama) imao zakupljene termine u sali i to je tacno, kao sto je tacno da iste godinama nisu placali. Tacno je takodje da je isao u skolu kosarke, jer je ziveo u bloku, isao u tu skolu, pa je bilo uz put... Ako je na osnovu toga ponikao u KKP, onda vazi 
Vise je Sale Djordjevic ponikao u KKCZ, nego Bjelica u KKP. 
Ako je tako - ne treba nam.
Kontam da se za te pare može dovesti Tornike stari gruzijski grobar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo što Željko radi je samo potvrda dobrog rada i kvaliteta KKCZ. Njemu je totalno nebitno ko je gde ponikao ali nekako mu je sigurnije da dovede igrače koji su igrali u CZ. 
Sticajem okolnosti su bez ugovora.
Mislim da bi sigurno pitao za Bogdana,Bertansa i Milutinova,ali...
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:

Sticajem okolnosti su bez ugovora.
Mislim da bi sigurno pitao za Bogdana,Bertansa i Milutinova,ali...

Bogdan i Bertans su finansijski izvan dometa KKP ali Milutinov bi mogao da dobije isto ili možda malo manje nego što trenutno ima u CSKA. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Šta bi sad, jel dolazi Kamenjaš ili ne?

Ne znam da li je ironičan post ali evo info

 

Najbolji igrač ABA 2 lige i talentovani bh. košarkaš Kenan Kamenjaš novi je košarkaš KK Budućnost Voli, a narednu sezonu će nastupati za njihovu filijalu, Studentski Centar.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Cooper said:

Videcemo.

Samo znam da se pravi sportisti bore za svoj tim od prvog treninga, za sebe, za svoje saigrace, za svog trenera, za svoje navijace.

 

Inace, @Barkley#34 mi duguje izvinjenje za ono od pre neki dan.

Zato što ti se ostvario san pa se masovno troluje topik? Važi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...