Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Just now, Gilmour said:

Hahahahahah!
Raduje me što dobar procenat odraslih Partizanovaca vidi šta je nakaradno u celoj ovoj priči.

Ogavno.

Sto su ga sutnuli zbog Melija? Pa jes' tako. 

Dobrodoslica jos jednom dobrom momku kome je jedan od glavnih ciljeva da napreduje i da zaigra za najboljeg Evropskog trenera ikada.

Idemo dalje... 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe za ljutitim tonovima, samo smo pozeleli dobrodoslicu sjajnom momku koji nam je igrom slucaja postao dostupan.

Sto zbog Zeljkovog kuma koji je takodje Zachov agent, sto zbog vizije i rada sa najvecim Evropskim trenerom. 

Na kraju krajeva Armani je sam platio izlazak iz ugovora tako da je kao free agent potpisao za klub u kojem izmedju ostalog igra i njegov dobar prijatelj i bivsi/buduci saigrac Kevin Punter. 

Win-win situacija sto bi se reklo.

 

 

Edited by Brimstone
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pokusavam da razumem ove komsije sa njihovim "dobronamernim" komentarima, ali mi ne ide. Pojedince nisam video da pisu na nasem topiku do dolaska Obradovica odnosno Punter-a.
No dobro, bavimo se nama. Sta nam fali - startni i rezervni plej, Micov, rezervna cetvorka i startna petica. I onda cekati nba cut za popunu. Naravno, u medjuvremenu se otarasiti Zagorca.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Aj sad bez merenja patke, ozbiljnog ste igraca doveli pre kojii sat, strasno pojacanje. A sto se Avramovica tice, definitivno mladje i bolje resenje od Gagija ( na stranu njegovo grobarstvo i dobrota, covek je unakazen povredama ), uz sve mane, Zeljko ga moze malo usmeriti ofanzivno i poboljsati ga defanzivno. U najboljim je godinama, ambiciozan je i deluje kao radnik.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...