Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Ok, kad stize vise taj centar? Neozbiljno je ulaziti u ovaj deo sezone kada nam SOS probija tavanicu sa fakticki (i dalje) 2 suplje pozicije. Mogu da razumem da nije izvodjivo pokriti i SF (zapravo ne mogu, ali dobro, to je neka druga tema), ali igrati bez legit centra je stvarno za svaku osudu. Sta se vise ceka, koi moi?! Nije valjda da je ovih nekoliko solidnih tekmi protiv vrlo ubogih protivnika stvorilo utisak da je ova ekipa kompletna i spremna za borbu za EC trofej...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Komsije, sreo sam Gagija danas u Banjickoj sumi - cujem iza mene neki covek vice "Gagi, ti si... (nije ga prepoznao a znaju se)", okrenem se, bacim pogled kad ono Gagi Milosavljevic sa porodicom i pozdravlja se sa nekim starijim covekom. Bas smo blizu bili pa sam cuo gde Gagi kaze kako je danas dosao a na pitanje sta je bilo sa klubom bio nesto u fazonu "ma budale", pita ga covek "pa sto, kakav je ugovor bio", a Gagi kaze "ma ugovor je odlican, ali klub..." na sta je odmah usledilo pitanje "Hoces sada u Partizan?". Gagi onako bez reci, sleze ramenima, nije ni izustio jos nista a dekica dodaje "oni sada imaju para". Gagi kaze "ma znam, ali popunjeni su, nema sanse"... Deluje mi da bi on dosao ali da ga niko nije zvao (a sumnjam i da ce dobiti poziv). 

 

Kad su se rastali i kad smo opet bili blizu dobacio sam mu "Gagi, ako te nece Partizan, mozes u Zvezdu, nemam nista protiv" (pri cemu sam nosio kacket sa grbom Olimpijakosa, jasno mu je odmah bilo "koji" sam). Nasmesio se i odgovorio je "ma i oni su popunjeni". 

 

Da, naravno da sam se zezao, jer nazalost on je na velikom zalasku karijere posle svih povreda, ali meni i dalje ostaje jedan od gotivnijih likova iz KKP, sto mi ova opustenost u davanju odgovor i potvrdjuje. Nije bio u fazonu klupske pripadnosti pa da kaze "ne hvala", vec mi odgovor delovao onako vrlo open-minded.

 

Posle smo razmenili jos par recenica, njegova lepsa polovina se raspitivala o orijentaciji u Banjickoj sumi i onda su oni sa svojim klincima otislu u tom pravcu. Nadam se da ce brzo naci neki ok klub, mozda i zabosti neki inostrani ugovor. 

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Vrlo bitna utakmica nam sledi iz više uglova gledano. Iz ugla napretka ekipe, reakcije na kvalitetnog protivnika ovih debitanata individualno, kao i ekipe kolektivno, rezultatski vrlo bitno i tako dalje.

Mene recimo interesuje u direktnom duelu izmedju Tomica i Koprivice da ovaj njihov  pokaže da je više košarke zaboravio nego što je ovaj naš naučio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...