Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 hour ago, Marvin said:

spacer.png

 

kako ga je iskičmio... 

 

najjače je što kod obe trojke koje je Mur dao nisam imao ni promil sumnje - e sad, ne znam je l realno da ima takve procente u kontinuitetu, ali dečko deluje kao ubica iza linije

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Devil In My Pants said:

Istine radi igrali su bez Dovkinsa i Meksikanca veci deo meca. Tim vam je leprsav,ali Kuruc je nekako nenametljiv kako bih rekao..da ima sampozudanje Zagorca, vrv bi bilomnogo bolje za kkp. Vama od 10-11 do 10-12 sledi bas tezak raspored i onda se mogu vec neki zakljucci donositi.

Bice Kurucs spreman za 14.11. - ovo mu dodje k`o rehabilitacija. :s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Istine radi igrali su bez Dovkinsa i Meksikanca veci deo meca. Tim vam je leprsav,ali Kuruc je nekako nenametljiv kako bih rekao..da ima sampozudanje Zagorca, vrv bi bilomnogo bolje za kkp. Vama od 10-11 do 10-12 sledi bas tezak raspored i onda se mogu vec neki zakljucci donositi.

 

 

Da, Kuruc je kao i Mur, potpuno podređen timu, ali radi jako mnogo dobrih stvari. U odbrani je za sada jako dobar, sa velikim šansama da postane baš elitni defnazivac. U dosadašnjem delu sezone sam se nagledao njegovih dobrih odbrana na igračima od 2 do 5.

 

Takođe, pozitivo utiče na spejsing, njegov igrač je uvek uz njega, dosta katuje, tranzicija, sve je tu.

 

Ja sam lično  dosta podigao očekivanja kada je on u pitanju. Video sam ga kao neku streč opciju, ali ima tu materijala za dosta toga. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

 

 

Da, Kuruc je kao i Mur, potpuno podređen timu, ali radi jako mnogo dobrih stvari. U odbrani je za sada jako dobar, sa velikim šansama da postane baš elitni defnazivac. U dosadašnjem delu sezone sam se nagledao njegovih dobrih odbrana na igračima od 2 do 5.

 

Takođe, pozitivo utiče na spejsing, njegov igrač je uvek uz njega, dosta katuje, tranzicija, sve je tu.

 

Ja sam lično  dosta podigao očekivanja kada je on u pitanju. Video sam ga kao neku streč opciju, ali ima tu materijala za dosta toga. 

Svakako je skolovan igrac, ali sam ocekivao vise.Pazi, ovo su jos limunada tekme za vas, videcemo rotacije protiv Huventuda i nas. Svakako tim ima potencijal da raste kroz sezonu. Mur igra u nekoj drugoj brzini za sad, ne lozi se..on mislim da ima nekako najvise rezerve jer znam sta moze. Verovatno tj sigurno hoce trener vas da dok ne dodju te tekme sto vise igraca bude ukljuceno..

 

Bice ovo sigurno jedan od najkvalitetnijih derbija jos iz vremena Dulove poslednje epohe...svakako je veci pritisak na Radonji jer on ''mora'' da dobije,ako izgubimo krece polivanje govnima onako jako...Zoc ipak ima prostora do kraja sezone..kod nas je to trenutno nemoguce :))

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Svakako je skolovan igrac, ali sam ocekivao vise.Pazi, ovo su jos limunada tekme za vas, videcemo rotacije protiv Huventuda i nas. Svakako tim ima potencijal da raste kroz sezonu. Mur igra u nekoj drugoj brzini za sad, ne lozi se..on mislim da ima nekako najvise rezerve jer znam sta moze. Verovatno tj sigurno hoce trener vas da dok ne dodju te tekme sto vise igraca bude ukljuceno..

 

Bice ovo sigurno jedan od najkvalitetnijih derbija jos iz vremena Dulove poslednje epohe...svakako je veci pritisak na Radonji jer on ''mora'' da dobije,ako izgubimo krece polivanje govnima onako jako...Zoc ipak ima prostora do kraja sezone..kod nas je to trenutno nemoguce :))

 

Ma ja baš mislim suprotno, što više sezona bude odmicala i što ozbiljniji protivnici budu, to će biti više minuta za njega, a manje eksperimentisanja za Žoca. Očekujem ozbiljan pad mnutaže za Dangubića, a i Trifa će morati da zaradi svoj deo.

 

Što se Mura tiče, on mi je potpuna enigma. Uveren sam da se bliži dan kada će on nekome dati 30 poena. Žoc kreće sa Avramom i Panterom najčešće, pa čak i lad dođe vreme za prvu izmenu, ubacuje Madara.

A Mur sa tom ograničenom minutažom i ulogom, ima do sada u sezoni 60% za 2, te 68% za tri. Organizacija je dosta slaba i tu ne vidim neki preveliki prostor za napredak, ali poenterski to može da bude brutalno.

 

Juče je bio u petorci sa Madarom, Glasom, Trifom i Koprivicom, pa se čak i u toj postavi, sklonio sa strane i pustio klince da prangijaju.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

Ma ja baš mislim suprotno, što više sezona bude odmicala i što ozbiljniji protivnici budu, to će biti više minuta za njega, a manje eksperimentisanja za Žoca. Očekujem ozbiljan pad mnutaže za Dangubića, a i Trifa će morati da zaradi svoj deo.

 

Što se Mura tiče, on mi je potpuna enigma. Uveren sam da se bliži dan kada će on nekome dati 30 poena. Žoc kreće sa Avramom i Panterom najčešće, pa čak i lad dođe vreme za prvu izmenu, ubacuje Madara.

A Mur sa tom ograničenom minutažom i ulogom, ima do sada u sezoni 60% za 2, te 68% za tri. Organizacija je dosta slaba i tu ne vidim neki preveliki prostor za napredak, ali poenterski to može da bude brutalno.

 

Juče je bio u petorci sa Madarom, Glasom, Trifom i Koprivicom, pa se čak i u toj postavi, sklonio sa strane i pustio klince da prangijaju.

 

 

Mislim isto, mozda se nisam dobro izrazio. Jos mi je enigma da li vi uopste trazite jos nekog, verovatno ce odgovor ici posle tih tkz jacih utakmica. Zanimljiv tim sigurno, im tu potencijala na obe strane terena, al da vidimo kako ce reagovati protiv jacih timova. Mur je jako dobar igrac, cak sam ga i zaboravio bio,ali on je jako dobar igrac, poprilicn sam siguran da ce mu minutaza rasti i da ce biti na terenu uvek kad se bude lomilo. Kurucu stavljam znak upitnika jer ne volim igrace koji beze od suta,posebno na pocetku on mora da stavi svoj pecat da se zna sta moze. Neshvatljivo mi da covek nema sut za 21minut..ne znaci to nista,ali je malo cudno. Ne treba mu bas uloga specijalca u karijeri.

 

U Dangubicu i Zagorcu vidim odbranu i skok...Lidej i Panter su me iznenadili u tome sto se ne stede ni malo kad su na parketu. Avramovic je atipican igrac i njegova uloga se skroz promenila iz Spanije, jer se npr u Unicaji nije snasao,ali tu se ocekivalo da bude kosgeter,ovde i ne bas i to mu godi jer nemaneka ocekivanja a Unicaji je uzeo fine pare, verovatno su ga projektovali za nekog lidera ali verovatno treneru nije legao.

 

Glas mi deluje kao odlican projekat za buducnost, svakako zanimljiv tim, bice dobar fajt u PO ABA jer verujem da i Buducnost moze biti bas opasna ako se vrati Danilo, a njima fali po meni jos jedan 1-2 ili 2-1 i onda mogu pomrsiti racune nekom.

 

Igokea i Olimpija dolaze iz drugog plana,ali ih ne vidim dalje od 1/2 ako i dotle dodju,mada bice verovatno promena u rosterima tokom sezone.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Moore na osnovu ovoga što sam video za klasu bolji igrač od Avramovića. Fascinantno kod njega mi je što iako očigledno igra pod ručnom i bira šuteve (sudeći po dosadašnjem CV-u) vrlo je efikasan i koristan. Mnogi revolveraši se potpuno pogube kad dobiju ograničenja u igri, a on se dosta rutinski prešaltao na ono što od njega Željko traži. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni je Moore na osnovu ovoga što sam video za klasu bolji igrač od Avramovića. Fascinantno kod njega mi je što iako očigledno igra pod ručnom i bira šuteve (sudeći po dosadašnjem CV-u) vrlo je efikasan i koristan. Mnogi revolveraši se potpuno pogube kad dobiju ograničenja u igri, a on se dosta rutinski prešaltao na ono što od njega Željko traži. 

Nije on bas toliki divljak,mahom je igrao za slabije timove gde je morao da povuce nekad i bukvalno sam. Njegovi procenti kroz karijeru su sablasni i to ne moze biti slucajno. Prosao je i dobar koledz, svakako za klasu jeste bolji od Avramovica i verovatno Zoc dize ove nesto slabije kad ima prostora u ovakvim utakmicama sa slabiim protivnicima.

 

Meni je Smajlagic bio zelja za Zvezdu, cak veca i od Bjelice, jer je to igrac koji moze samo napredovati, bice amplituda ali je mlad i imaprostora ako se fizicki odrzi. Njegova prica je prava sportska i zato mi je bas zao a dobar je momak

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Moore je za Partizan ono što je Bobby Dixon bio za Fener.


upravo ovo htedoh da napisem. I meni tako deluje. Da je to neki plan C… Kada bude zagustilo, a ostali planovi ne idu…vadi tesku artiljeriju.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...