Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Da bacim 1 mora to mnogo bolje za Aleksu. I u pobedi od 47 razlike, on deluje bas lose.

 

ni rodjendanski performans nije nesto bolji.

21 minutes ago, Jakob Aman said:

Do sada najgori od svih pridoslica. Mnogo zuji, malo meda daje.

 

idealno bi bilo da svi igraci u oktobru isporucuju minimum svoje najbolje partije (ako ih vec nije sramota da sebe ne prevazidju) & onda tako da cepaju do juna. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, oubrevo. said:

idealno bi bilo da svi igraci u oktobru isporucuju minimum svoje najbolje partije (ako ih vec nije sramota da sebe ne prevazidju) & onda tako da cepaju do juna. 

 

Imalo bi skroz smisla to što si napisao, kada ne bi postojalo ništa izmedju:

 

a) zivotne forme u oktobru i 

 

b) skoro sve sto uradi na terenu je štetno

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

ni rodjendanski performans nije nesto bolji.

 

idealno bi bilo da svi igraci u oktobru isporucuju minimum svoje najbolje partije (ako ih vec nije sramota da sebe ne prevazidju) & onda tako da cepaju do juna. 

Ja napisah do sada pa ti vidi.

Link to comment
Share on other sites

Hamburg nakon 97 poena koje je dao nama, sinoć u Badaloni čitavih 56 poena.

Više su poena dali ispod koša nama u jednoj četvrtini, nego sinoć za celu tekmu. 

 

 

Videćemo sada kako će izgledati odbrana protiv Turk Telekoma. Nisu loša ekipa, ima tu finih igrača kao što su Perez, Herison, Elis, tamo je i Tajler Enis valjda, ali je povređen. Ali se svejedno muče sa napadom od početka sezone, na nekih 68-69 poena u proseku, pa stvarno mislim da bi trebalo bar tu da izgledamo dobro.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Još nešto:

 

U poslednjih par tekmi je igrao dobro prvo Lidej, pa Panter, pa Madar, nekako mi je delovalo da Mur igra sa ogromnom rezervom. Generano mi je utisak da se naš kvantitet (a i kvalitet) spolja najviše lomi na njemu.

 

Tako da danas priželjkujem više slobode i šuteva za njega.

 

U prevodu, I want Mo(o)re:

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, realno *w said:

Još nešto:

 

U poslednjih par tekmi je igrao dobro prvo Lidej, pa Panter, pa Madar, nekako mi je delovalo da Mur igra sa ogromnom rezervom. Generano mi je utisak da se naš kvantitet (a i kvalitet) spolja najviše lomi na njemu.

 

Tako da danas priželjkujem više slobode i šuteva za njega.

 

U prevodu, I want Mo(o)re:

 

Danas je 27. u mjesecu, Dalas slavi 27. rođendan, pa ako može jedna pobjedica od simboličnih 27 razlikice za njega, a i za nas. 🙂

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...