Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

56 minutes ago, DameTime said:

Gde će biti 17. juna, to je pitanje? 

Tamo đe vrhovni komandant zamoli

Vidiš da vitla da čekira sve hobije, ne staje mučenik. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
1 minute ago, Dracarys said:

Nikola Jokić se iznervirao posle treninga Srbije: Centar zakukao zbog jedne stvari, pa se osvetio Bogdanu

 

Mora da ga je nalemao.

 

Jokić je samo konstatovao istinu :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
16 minutes ago, Drug Crni said:

Izlazeći sa vikendaje i stupajući ka putu,danas me u oblaku prašine ostavio jedan deran projurivši u svom Range Roveru, obučen u siledžijku majicu :smiley50:

Nego je l' bačio Roleksa? 

Pitam za Miminog malog. 

 

spacer.png

 

  • Like 1
  • Ha-ha 39
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

Izlazeći sa vikendaje i stupajući ka putu,danas me u oblaku prašine ostavio jedan deran projurivši u svom Range Roveru, obučen u siledžijku majicu :smiley50:

 

Au, sa G klase na indijanski Range Rover. Šta je sledeće, Nissan Micra? BYD Dolphin? 😁

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Beonegro said:

 

Au, sa G klase na indijanski Range Rover. Šta je sledeće, Nissan Micra? BYD Dolphin? 😁

Da..zanimljivo da ga ovog leta isključivo viđamo u Rendžiki...čak nijednom mu nisam snimio "kocku" u gradu...

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DameTime said:

 

 

Neko je napisao u fazonu, poklanja satove, to mu oprostaj od reprezentacije. 

 

Ja bas mislim da nije. Isto kao sto mislim da ce propustiti sledece evropsko lagano, pa ce onda da igra sledece SP i sledece OI i onda moze oprostaj. 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Ja mislim da ce igrati sledece evropsko jer je stvarno ogromna sansa da uzmemo zlato a sledi godinu dana reprezentativne pauze nakon EP.

Sigurno ce ovde zavisiti i od sledeceg selektora, ako Kari ostane sam ubedjen da ce Jokic igrati.

Najbitnije od svega je da Denver neće dalje od drugog kruga PO, bar sudeći po trenutnom sastavu.

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Imam osećaj da se Jokić u Parizu ispisao iz reprezentacije, jednim odličnim turnirom. Dao je sve od sebe, osvojio bronzu, uz malo sreće moglo je i zlato. 

 

Budući da u NBA cene samo Olimpijske igre, 2028 godine Nikola će imati 33, pitanje je da li će i igrati tad.

Link to comment
Share on other sites

Zašto mora odmah da se mrači a još se nije ni OI bronza ohladila? Ja baš mislim suprotno, da je Jokiću ovo leto bilo najlepše u životu što se košarke tiče i da je njegov odnos prema reprezentaciji na istorijskom maksimumu.

  • Like 21
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kad ga bude do'vatila zimska depresija platiće avion da pokupi reprezentativce, Karija i harmonikaša i organizovaće svoj Ol-star vikend. Naprasno će i Luka osetiti neki nepoznat bol zbog kog će sa žaljenjem propustiti pravi Ol-star zbog uloge specijalnog gosta na Jokarnom hepeningu.

  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

„Bio sam debeljuca do pre koju godinu. Voleo sam svašta da jedem i nisam ništa odbijao. Jeo sam sve, kolače, paprikaš, žutu supu sa malo više masti“, rekao je Nikola.

:Hail::roflmao::Hail::roflmao::Hail::roflmao::Hail::roflmao:

Ti si pravi Somborac,derane :smiley50:
Ovo je piš :lol_2::lol_2::lol_2:

 

Quote

Laže za sve pare,ali može mu se...oplakah onaj deo..

Link to comment
Share on other sites

E al ta vasa vojvodjanska zuta supa najobicnija domaca kokosija supa, plus sto je sumadijska bolja. A neka fama se pravi oko nje. Znam da je originalno guscija ali to je sad retkost.

  • Like 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...