Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

19 minutes ago, estranged said:

daa
otpratili se s instagrama a i u nekom storiju stavila pesmu sa lyricsom 'single' 

 

:istrazivackonovinarstvo:

 

Steta, gledao sam pre godinu dana neki stori gde kao kaze da joj je Maik ljubav zivota i naravno da ce se udati za njega. 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Zirbes ok u varijanti da glumi peticu i veliko telo na treninzima, pa ajde i na pripremnim utakmicama (jedan Štimac je igrao za jedan Fener kad su plivali u parama), dok ne nađe neki njemu prilagođen ugovor a mi EL centra. Sve preko toga je teška sprdačina, lik je bivši igrač već godinama. Tačno je da je pokidao u prvom mandatu kod nas ali dobro se sećam i perioda kada je mesecima bio nezainteresovan, sa lošim body language-om, na ivici incidenta i slično. Šta sad, treba da damo ugovor Moki Slavniću jer je legenda i jer nas je "zadužio"?

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Sve si lepo napisao, al ovo kad procitam "zivi bili pa videli", dobijem nagon za kenjanjem. Ne zameri, ali postalo je toliko iritantno, gore od onog"pa kako nama tako njima, lopta je okrugla"...
Na mene mnogo gori utisak ostavlja ono "Pametnom dosta" na kraju priče. Neko se nalupeta mora gluposti i onda valjda kao ključni argument napiše to "Pametnom dosta". I zanimljivo, to maltene uvek napiše neko ko se prethodno nalupetao...
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Chaos Is Me said:

Zirbes ok u varijanti da glumi peticu i veliko telo na treninzima, pa ajde i na pripremnim utakmicama (jedan Štimac je igrao za jedan Fener kad su plivali u parama)

Stimac je igrao za Fener do kraja decembra. Nije bio samo na pripremama.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Losmi17 said:

Ako se nebojsa igra igrice-da ustedim jos koju platu, nece izaci na dobro.

Imamo paklen raspored u oba takmicenja.

Situacija je takva da moramo dublje da zavucemo ruku u dzep, a ocigledno to necemo ili ne mozemo.

Nece se ovo dobro zavrsiti, na poziciji 5 trenutno imamo poluamatere na EL nivou.

Vec smo zakasnili, sad sve vec polako postaje improvizacija slicno onoj kao kod doselekcije kogod da dodje kao prvi centar. 
Osim ako stvarno ne misle sa ovom unutrasnjom linijom da krecemo sezonu, onda nismo zakasnili onda smo promasili celu sezonu

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, mister-no said:
15 hours ago, Martin Mystere said:
Sa Jovićem na terenu Mega imala +21

Nabija Miško statistiku i bukvalno.

Placa se 50e po mecu zapisnickom stolu da friziraju statse. Uglavnom oko procenta suta. Vedeta koja se gura ce svakako ubaciti 25-30 ili 30+ poena, jer je svaki napad njegov. Onda se lepo umesto 6/16 za 2 i 5/25 za 3, namesti da je sut iz igre oko ili preko 50%. Ukrade se od saigraca po koji skok i asist, sudije dunu jedno 15 bacanja po mecu i eto indeksa hiljadu. Pricam o mladjim kategorijama, za dvojicu igraca za koje znam. Jedan ima veze sa Miskom, drugi ne. Provereno i potvrdjeno.

Nije Jovic, koliko ja znam, da ne bude zabune jer se spominje u quotovanom postu. 

 

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Placa se 50e po mecu zapisnickom stolu da friziraju statse. Uglavnom oko procenta suta. Vedeta koja se gura ce svakako ubaciti 25-30 ili 30+ poena, jer je svaki napad njegov. Onda se lepo umesto 6/16 za 2 i 5/25 za 3, namesti da je sut iz igre oko ili preko 50%. Ukrade se od saigraca po koji skok i asist, sudije dunu jedno 15 bacanja po mecu i eto indeksa hiljadu. Pricam o mladjim kategorijama, za dvojicu igraca za koje znam. Jedan ima veze sa Miskom, drugi ne. Provereno i potvrdjeno.
Nije Jovic, koliko ja znam, da ne bude zabune jer se spominje u quotovanom postu. 
 
Eto, ja se zezam a vidiš šta se radi.. Praksa zavere.
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto se svi lozite na EL i pricu kako imamo tanke igrace za EL kad je igramo rekreativno.

Postoji samo jedan cilj i znamo koji je i prema tome se gradi ekipa. 

 

Smatram da smo za sada u velikoj prednosti jer imamo ekipu koja godinama igra zajedno i trenera koji je napravio sistem i verujem da ce ga uspesno vratiti.

Doveli smo mozda najboljeg pleja iz regiona koji poznaje Aba ligu i igra sa dosta emocija,znanja,iskustva koji mogu biti presudni u finalima.

Holinsa, igraca koji ce se lako uklopiti u sistem i podrediti timu,a po potrebi i iskociti sa 20 poena bez da ima problem da mu se nametne bilo koja od uloga.

White koji takođe moze da se podredi ekipi a i da iskoči sa dobrim individualnim ucinkom. 

Kalina extra klasa.

Wolters iskusan back up plejmejker koji je uvek na solidnom niovu.

 

Meni se za sada dopada ova ekipa i ukoliko bocnemo solidnog centra bice uspešna sezona.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, propolis said:

Ne znam zasto se svi lozite na EL i pricu kako imamo tanke igrace za EL kad je igramo rekreativno.

Postoji samo jedan cilj i znamo koji je i prema tome se gradi ekipa. 

 

Smatram da smo za sada u velikoj prednosti jer imamo ekipu koja godinama igra zajedno i trenera koji je napravio sistem i verujem da ce ga uspesno vratiti.

Doveli smo mozda najboljeg pleja iz regiona koji poznaje Aba ligu i igra sa dosta emocija,znanja,iskustva koji mogu biti presudni u finalima.

Holinsa, igraca koji ce se lako uklopiti u sistem i podrediti timu,a po potrebi i iskociti sa 20 poena bez da ima problem da mu se nametne bilo koja od uloga.

White koji takođe moze da se podredi ekipi a i da iskoči sa dobrim individualnim ucinkom. 

Kalina extra klasa.

Wolters iskusan back up plejmejker koji je uvek na solidnom niovu.

 

Meni se za sada dopada ova ekipa i ukoliko bocnemo solidnog centra bice uspešna sezona.

Onda treba da prepustimo mesto onom ko nece igrati rekreativno.

Mada ce nas uskoro i isutirati. Zasluzeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Losmi17 said:

Onda treba da prepustimo mesto onom ko nece igrati rekreativno.

Mada ce nas uskoro i isutirati. Zasluzeno.

 

 

Lose sam se izrazio,ne igramo rekreativno vec bez pritiska rezulata. Naravno da cemo svaku utakmicu ici na pobedu,a ako se poklope kockice mozda neke sezone i udjemo u plej of. Za takav rezultat smo videli da treba vremena i strpljenja.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, propolis said:

Ne znam zasto se svi lozite na EL i pricu kako imamo tanke igrace za EL kad je igramo rekreativno.

Postoji samo jedan cilj i znamo koji je i prema tome se gradi ekipa. 

 

 

okej je ložiti se da budeš konkurentan, tj da ne budeš neka kanta za napucavanje

svima je jasno da nećemo na final four ili slično

 

meni lično su te tekme ono što volim da gledam. osim partizana, cedevite, budućnosti i eventualno još koje tekme u aba

nebitno da li pobedimo ili ne, igramo lošije ili bolje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

 

Ja sam bio jasan valjda sta sam mislio pod tim "da nas je zaduzio" i kako treba na to uzvratiti. Tako sto mu dajemo priliku da trenira sa nama i vraca formu, bez ikakvih obaveza prema njemu (bez troskova - nikakva plata, stan, i to), a nama to pomaze da na treningu imamo jos jednog centra (a ne da Kuzmic samo na Luku da udara, ili na neku mladjariju).

 

A ovo sto je igrao zvanicnu prijateljsku, rekoh, ne znam sta da mislim - ili je proba ili eto dajemo mu izlog.  

Mislim da je razlika samo u upotrebljenim terminima, a ideja u pozadini ista. Po meni: zasluzio da, zaduzio ne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, propolis said:

Ne znam zasto se svi lozite na EL i pricu kako imamo tanke igrace za EL kad je igramo rekreativno.

Postoji samo jedan cilj i znamo koji je i prema tome se gradi ekipa. 

 

A taj cilj je da igramo mi EL samo da niko drugi ne bi igrao?

Ako stvarno udjemo u sezonu sa Kuzmićem i Zirbesom i treba da nas išutiraju iz takmičenja.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Misterija Organizma said:

Maik je nas bivšu igrac i zadužio je klub i ako u ovom trenutku ne možemo naci boljeg centra da bilo kakve ambicije odmah bacimo u vodu.

 

4 minutes ago, Inbox said:

Mislim da je razlika samo u upotrebljenim terminima, a ideja u pozadini ista. Po meni: zasluzio da, zaduzio ne. 

 

Ja sam se nadovezao na Martinovu spiku, citiranu iznad 🙂  on je pomenuo "zaduzio" pa se ja nadovezao. U sustini razumemo se 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...