Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

14 minutes ago, propolis said:

Ne kapiram sto svi potenciraju da centar koji treba doći mora biti kršten, sto se mene tiče moze i budista,musliman.😎

 

Ako je neko od ovih što su spominjani, te je več najavio, tako da nema potrebe 😄

 

Nije dis za Kuma, nego šala na račun "specifične situacije" za insajdere, ovoga leta 😅

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

pa valjda treba da radi za pare a ne za dz

i te pare koje pominjes u jedno 3x manje od komsija

a i da ne daje ih covic iz svog dzepa

Druze ne pratis,gdin kome sam se obratio vrlo dobro shvata sta sam napisao jer kada neko drugi prima platu u kkcz to su sns drzavne pare,a kada DR prima one su navijaca i marketinga i ucek zasluzenei nemaju veze sa drzavom i finansiranjem sa tog lazana.

 

Long story. 

 

Da ispratimo sta ce od slatkisa da izjede Lessort pa da izvedemo zakljucke. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Mene me zanima gde ima dobri ćevapi i pite… i pričaj srpski!

b3488301dfaaed91b49c400d44db34ca.jpg

 

Ovo mi ne izgleda nešto mnogo "autentično". Ono, pomfri uz čevape u lepinji. Burek nije onaj na trokut. Lepinja nije iz peči na drva... Meni liči kao na neki bad attempt at balkan cuisine, u nekom fast foodu na zapadu. 🤔

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Šarac said:

Da mu nije preCednika jedini prihod u ovoj sezoni bi mu bio od Vucica onih 100 eur za nezaposlene i 30 eur ako se cepio. I to pod uslovom sa se ne vodi kao stranac onda ne znam kakve benefite dobija iz maticne drzave.

 

Nego ga je stegao tako jako da Covic umalo ispustio dusu jer ce mu transferisati novih pola miliona eur xa ovih 18 meseci sto bude bio u klubu. 

 

A posle kamen na kamenu jel tako?

Pravi treneri cekaju uvek aganzman kad se nekom stisne..mada iskreno bolje da je sacekao Fenerbahce, al nek ih uzme sledece sezone kad ih celava prevara ukopa i ne ostane kamen na kamenu...

 

Radonjic je dosao za smesne pare, covek hoce da uradi The Last Dance VINTAGE DR era....i da zavrsi ceo ciklus sto ce pobediti musavog Zloca iz Istanbula..

  • Like 2
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pravi treneri cekaju uvek aganzman kad se nekom stisne..mada iskreno bolje da je sacekao Fenerbahce, al nek ih uzme sledece sezone kad ih celava prevara ukopa i ne ostane kamen na kamenu...

 

Radonjic je dosao za smesne pare, covek hoce da uradi The Last Dance VINTAGE DR era....i da zavrsi ceo ciklus sto ce pobediti musavog Zloca iz Istanbula..

Losmi, nemoj da si teatralan. Kakav last dance kakvi bakraci. Radonja nije za bolje od nas niti smo mi za bolje od njega. Kliknuli smo i pametno mu je da ostane tu gde jeste. Dovoljno je pametan da to shvati, posto je dovoljno glup da nauci engleski jezik.

Edited by Storm
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Storm said:

Losmi, nemoj da si teatralan. Kakav last dance kakvi bakraci. Radonja nije za bolje od nas niti smo mi za bolje od njega. Kliknuli smo i pametno mu je da ostane tu gde jeste. Dovoljno je pametan da to shvati, posto je dovoljno glup da nauci engleski jezik.

To cemo videti. U Nemackoj ima dve titule, jednu bez poraza u PO. 

 

Covek moze da trenira svaki klub u EL.

 

Pre Barse i Baskonije, Pesica i Ivanovica su neki iz Zeleznika ih zvali penzionerima.

 

Ako moze Paskval u PAO i Zenit, moze i Dejo...prosto

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Mene me zanima gde ima dobri ćevapi i pite… i pričaj srpski!

b3488301dfaaed91b49c400d44db34ca.jpg

 

Valjda nece potpisati za Partizan... 🙂 

 

Ne, ne mislim zbog cevapa (da neko ne shvati pogresno)! 🤮

 

Nego mi samo palo na pamet, ako je ovde, ne mora da znaci da potpisuje sa nama. 🤔

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Valjda nece potpisati za Partizan... 🙂 

 

Ne, ne mislim zbog cevapa (da neko ne shvati pogresno)! 🤮

 

Nego mi samo palo na pamet, ako je ovde, ne mora da znaci da potpisuje sa nama. 🤔

 

pa, onaj grcki saban, kao da to i nagovestava..

 

 

 

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2021 at 9:15 PM, madafaka73 said:

Kapiram da ti nije jasno, jer imas normalan mozak i ne bi ti nikada palo na pamet da se budze statsi jos od pionira. Ja sam bio toliko sokiran, da sam proveravao pricu na 3 razlicite strane i na kraju, kada sam dobio potvrdu da je tacno, smejao se naglas jedno 10 minuta, iz ocaja i neverice. 

 

E sad, ko uspe da izadje iz normale i predje na drugu stranu, on moze da ukapira zasto se to radi. Nije cilj Partizan ili Zvezda, niti bilo koji tim iz Srbije. Ovde ipak ima ljudi koji pazljivo prate mladje kategorije, ima ih i na ovom forumu. Neke price su javna tajna u krugovima koji prate i znaju, tako da se tesko moze desiti da se u Srbiji neko zahebe i uzme klinca samo na osnovu statistike. Cilj je da se smulja neka srednja skola napolju, kasnije i koledz i slicno, a tu glavnu rec vodi statistika, rec menadzera (koja je po defaultu ultra afirmativna) i highlightsi (jasno je da se montazom najboljih poteza od skoro svakog igraca moze napraviti zanimljiv prospekt). 

 

Na ruku ovoj prici ide visegodisnji trend, pre svih Turaka i Spanaca, koji nase mlade igrace uzimaju "na kilo". Upravo ovih dana, dvojica nasih klinaca koji su 2007. godiste putuje ka Turskoj, u poznati i renomirani klub. Nista novo, deca nam se svakodnevno rasipaju po belom svetu, a mi se i dalje tripujemo gde su nam igraci na prelasku u seniorsku kosarku. 

 

Edit

slovo

 

Bas cudan nacin poslovanja. Vjerujem da statistika moze da posluzi kao prvi korak zainteresovanja, da se filtrira odredjen kvalitet u odnosu na more dostupnih prospekata, sve vise od toga je prilicno neozbiljno. Licno kada pratim nekog igraca, bukvalno mi ostane svaki potez memorizovan, svaka kretnja i pozicioniranje, greske kod timing-a, nacin koristenja ukazanih prilika, prioritizacija datih opcija itd. Svaki sut, skok, proigravanje.. pa to se podrazumjeva. Cak i ovdje na forumu kada se prate live utakmice, dosta njih prokomentarise odredjen statisticki parametar, i sjecaju se detalja kada se sta desilo, a ne prati se utakmica toliko studiozno. Kod tih kosarkaskih mozgova kojim je to profesija, i koji imaju odgovornost za selekcuju, pa ta nabudzena statistika bi se provalila tokom par utakmica gledanja, i ubrzo diskvalifikovala.

 

Prirodnije i validnije mi je kada se gleda mladi igrac, prospekt da je statistika totalno segundarni segment, da se gledaju fizicke predispozicije, motorika, gradja, kretnje, citanje situacija, kosarkaski skill, prirodni pokreti, fluidnost itd. Statistika samo posluzi da bi se potvrdilo neko odredjeno misljenje. Ako ima neki suter, kosarkaski gradjen, fin izbacaj, dobru tehniku, dobru kretnju kod prilaza za sut, i uz to na oko izgleda prilicno precizan, totalno zanemarujuc podatak je da li mu je postotak za 3pts 40% (realni) ili 45% (nabudzeni). 

 

Jedino ti nasi zajebanti mogu da imaju uvjerenje da su nakom nesto smuljali, dok sam prilicno jakog uvjerenja da su ti mladji igraci selektovani cisto radi kvaliteta i potencijala, uprkos toj statistici. Oni ako su nekog navukli, to su roditelji/igraci koji su bespotrebno dali tih $50 zapisnickom stolu. Skola/klub bi svakako dovela to dijete, samo sto saradnja sa tim "manager-ima" bi postala kompromitovana, i dva puta bi se razmatralo da li idu kroz njih, ili nasli nekog slicnog igraca iz ozbiljnije organizacije.

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Devil In My Pants said:

@ŠaracJel se zna kad su izbori? Ko su kandidati i jel sns izbacio nekog da proba da zbaci Covica? Jel imaju neki uslovi oko toga??

Glavni i jedini kandidat da nasledi Covica je Peja Stojakaovic.

 

Ti i Sedlacek u UO.

 

Ostali nisu ni bitni uz takav tim na celu kluba. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Šarac said:

Glavni i jedini kandidat da nasledi Covica je Peja Stojakaovic.

 

Ti i Sedlacek u UO.

 

Ostali nisu ni bitni uz takav tim na celu kluba. 

Dragi ljudi(dizaci ruku) u poslednjem mandatu koji mi je dao vucic a pre toga Djilas,uzeo sam neke titule na domacim frontovima a u Evropi nista nisam uradio i ako smo bili autobuska stanica...sledece cetiri godine me ne pitajte nista oko budzeta jer sve zavisi od psihopate. Saradnje FMP i Zvezde vise nema na papiru sem sto klinci treniraju kod mene a od njih go qrac, ali kao sto znate radim pro bono i zvone mi jaja da vam bilo sta objasnjavam o naredne cetiri godine kako ce klub funkcionisati jer ne znam ni sam, sezone su ziva stvar. I ako igramo EL godinama i pametno koristimo budzet, dug se ipak nakupio jer trosimo ipak pare koje ''nemamo'' tj nemate vi tj mi  xexexe

 

Ovako nekako ocekujem govor na skupstini za novi mandat. 😃

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Dragi ljudi(dizaci ruku) u poslednjem mandatu koji mi je dao vucic a pre toga Djilas,uzeo sam neke titule na domacim frontovima a u Evropi nista nisam uradio i ako smo bili autobuska stanica...sledece cetiri godine me ne pitajte nista oko budzeta jer sve zavisi od psihopate. Saradnje FMP i Zvezde vise nema na papiru sem sto klinci treniraju kod mene a od njih go qrac, ali kao sto znate radim pro bono i zvone mi jaja da vam bilo sta objasnjavam o naredne cetiri godine kako ce klub funkcionisati jer ne znam ni sam, sezone su ziva stvar. I ako igramo EL godinama i pametno koristimo budzet, dug se ipak nakupio jer trosimo ipak pare koje ''nemamo'' tj nemate vi tj mi  xexexe

 

Ovako nekako ocekujem govor na skupstini za novi mandat. 😃

Zato ce protiv kandidat da se pojavi sa sledecim programom:

 

spreman sam da ulozim svojih 20 i kusur miliona koje sam zaradio igrajuci NBA, ne ocekujem od drzave nista jer je to moj klub, i imam da dovedem svake godine po par NBA igraca, i da sve osvojim i naplatim na kraju sezone minimum dva do tri miliona od tv prava , ulaznica i bonusa od El. Ovo je sve pd uslovom da krenemo sa 5.0 u EL , da  nema preklapanja sa fudbalom i da karte mogu biti cene pakle cigara.

Svakako cu biti srecan sto cu svake godine imati minus od plus 15 miliona eur da bi zadovoljio zvezdaski korpus da imamo nba igrace od po par miliona godisnje ugovorima, jer ja sam veliki zvezdas i bio sam u Beogradu poslednji put 2003 gdine. 
A uz svoj tim prilkljucujem obavezno jednog forumasa koji je strucnjak, za Danske < Finske i Norveske lige, nisu samo igraci koje sadasnji treners iz svoje knjizice od dve strane, ima ih i na ovim parketima. 

 

 

Ovde zavrsavam. 

Edited by Šarac
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...