Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

5 hours ago, Sector said:

Mene zanima kakve bi reakcije bile da je SO razmatrao da potpiše Abu Dabi verziju Zirbesa sa 10 kilograma viška.

 

Ovako je to mudar potpis dok ne iskoči zverka u oktobru biće u novembru...

 

10 kila viska? dok je igrao sa cedolimpiju imao je bar 20 kila viska, sto znaci da se vraca u formu. ako bi odoleo vesninim sarmama eto ga u aprilu na staroj tezini da porobi aba plej of.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, propolis said:

Ne znam zasto se svi lozite na EL i pricu kako imamo tanke igrace za EL kad je igramo rekreativno.

Postoji samo jedan cilj i znamo koji je i prema tome se gradi ekipa. 

 

Ako si mislio na ABA to više ne važi ... licenca, preko EC ili da dobijemo WC. Samo na taj način se može doći do EL.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kankkunen said:

Ako si mislio na ABA to više ne važi ... licenca, preko EC ili da dobijemo WC. Samo na taj način se može doći do EL.

 

 

Aba ce imati prednost za dobijanje wc jer za sada el ima interesa za klub iz regiona,a pogotovo povratkom Zoca.

Dokle ce to da bude tako niko ne zna.

 

Jedino je upitno sta ako neko iz regiona dodje u finale EC onda Aba wc može doći pod znak pitanja.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, propolis said:

 

Aba ce imati prednost za dobijanje wc jer za sada el ima interesa za klub iz regiona,a pogotovo povratkom Zoca.

Dokle ce to da bude tako niko ne zna.

 

Jedino je upitno sta ako neko iz regiona dodje u finale EC onda Aba wc može doći pod znak pitanja.

To su samo priče, ugovor između EL i ABA više ne postoji.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Haggard said:

 

10 kila viska? dok je igrao sa cedolimpiju imao je bar 20 kila viska, sto znaci da se vraca u formu. ako bi odoleo vesninim sarmama eto ga u aprilu na staroj tezini da porobi aba plej of.

 

Nemam pojma iskreno, napisao je neko ko je gledao juče tekmu da ima 10 kg viška.

 

Jbt ladno raspravljamo o Maiku kao potencijalnom pojačanju u 2021. godini. 😄:ajme:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Raspravljali smo mi ovde i koji su cevapi najbolji u Bg, i da li je Klajn kompetentan za pravopis srpskog jezika, i mnogo sta drugo, tako da ovo ne znaci nista, ljudi moraju o necemu da pisu i to je tako.

 

Ja sam siguran da se centar dovodi i da je Cirbes opcija samo na forumu

 

 

 

 

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Raspravljali smo mi ovde i koji su cevapi najbolji u Bg, i da li je Klajn kompetentan za pravopis srpskog jezika, i mnogo sta drugo, tako da ovo ne znaci nista, ljudi moraju o necemu da pisu i to je tako.

 

Ja sam siguran da se centar dovodi i da je Cirbes opcija samo na forumu

 

 

 

 

 

pa cim igra utakmice to znaci da nije opcija samo na forumu, vec je opcija i u klubu.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Profesor said:

Mene jako zanima kako Radonjic radi sa Mitrovicem. Mitar je veoma koristan igrac, u dobrim godinama, ne vidim da vuce neke drasticne posledice povreda, imao je jaku sezonu iza sebe, siguran sam da je sposoban da iznese ulogu koja mu je namenjena. 

 

Medjutim tesko da ce u EL kosarci da pije vodu prica o pokretnoj petici koja siri odbranu i razvlaci sporije petice, a sve to bez suta za 3. Moderna kosarka ne trpi cetvorke i lake petice bez suta. Pritom Mitar je u karijeri imao sezone u kojima je sutirao sasvim pristojno i ako taj segment ne popravi to ce biti ozbiljna sramota i za njega i za trenera.


bold1: Ne da vuce posledice nego su njegov kosarkaski profil promenile povrede. Da nije bilo povreda ne bi Luku gledali kako igra gotovo iskljucivo na poziciji 5 u niskim petorkama i gde sezonama ne pomislja da sutne za 3. 

bold2: Da vazi, posle 3-4 godine gde je radio i profilisao se na drugi nacin sad ce odjednom da bude sramota sto se za 2 meseca nije skroz transformisao i promenio...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Velika je šteta što na ovakav tim još nemamo i kvalitetnog centra. 

Sigurno Čović i Radonjić nisu od jučer u košarci pa da to ne vide ali nešto se debelo nije poklopilo. 

Možemo nagadjati šta ali zasad nam je to što je. 

Nadam se da će se što pre rešiti, sad bi mi i taj Lesor izgledao odlično samo da odmah potpiše. 

Screenshot_20210903_165353.jpg

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Ridji said:


bold1: Ne da vuce posledice nego su njegov kosarkaski profil promenile povrede. Da nije bilo povreda ne bi Luku gledali kako igra gotovo iskljucivo na poziciji 5 u niskim petorkama i gde sezonama ne pomislja da sutne za 3. 

bold2: Da vazi, posle 3-4 godine gde je radio i profilisao se na drugi nacin sad ce odjednom da bude sramota sto se za 2 meseca nije skroz transformisao i promenio...

u principu se slazem, ali bih dodao da se taj sut raspao i pre tih vecih povreda

nakon onog leta sto je proveo preko bare

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, propolis said:

 

Velka je i svi ispod 190 nema sta da traze tu 😎 

Mogu nestati samo kao mali mrav 🤣🤣🤣

 

On 8/31/2021 at 11:30 PM, attolini said:

 

.

 

E da je jedna))...Mislio sam da samo ja  ovako da kucam na telefonu sa ovim prstima i skoro 2m visine...

 

.

 

On 8/31/2021 at 11:34 PM, Šarac said:

Isti smo i po kucanju a i po visini. 

 

 

 

 

On 9/1/2021 at 7:31 AM, Wingwalker said:

Ja namerno grešim pri kucanju da ispadne da sam visok.

 

 

 

 

Zeznuće vas @Wingwalker, ako je pratila kako kucka poruke.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

da napravimo odma disklejmer, ne postoji bolja opcija za trenera zvezde za narednih 20 dina od radonjica, ali sto se tice ove situacije oko centra, na postoji kako racionalno tako ni iracionalno opravdanje.

 

prva stvar, nemamo slepere banana kao neki, pa da mozemo da placamo slobodne el igrace u prajmu, i to ne da ih placamo vec i da ih preplacujemo, i ako znamo da ne mozemo da priustimo ni da placamo smajlagica onoliko koliko smo fiktivno nudili nnoku, a on je tamo back up opcija.. a isto tako znano je da sve i da imamo sleper banana, sansa da radonjic dovede nekog iz nba je 2,6%.

i sta se onda cekalo svo ovo vreme, to ja mislim da ni oni sami ne znaju?!?!

kao sto vec rekoh ranije, ako smo doveli vajta, mogli smo dovesti i augusta, ima el iskustvo, u ec pre par godina bio odlican, nije naravno azdaja, al imas ga od pocetka priprema i moze da se iskoristi..

imao je i osetkowskog, i gomilu da kazem solidnih centara, koji su sada svi out..

i sad je takva situacija, da nemas vise tih osrednjih da dovedes, neces ni doviditi igraca iz nba, i sami sebe smo doveli u situacija da bi veca spdracina od potpisa cirbesa, bila da tog ista cirbesa ne potpisemo.

 

Link to comment
Share on other sites

Gledam grobare i ne mogu da ne prokomentarisem da smo se mnogo zajebali sto smo im prepustili Smajlija. Pogotovo sto je Delija i sto bi dosao kod nas da smo ga zvali. Koliko sam srecan sto je Avramovic otisao tamo toliko mi zao za ovog momka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Storm said:

Gledam grobare i ne mogu da ne prokomentarisem da smo se mnogo zajebali sto smo im prepustili Smajlija. Pogotovo sto je Delija i sto bi dosao kod nas da smo ga zvali. Koliko sam srecan sto je Avramovic otisao tamo toliko mi zao za ovog momka.

ne pratis radnju fabule, nije im niko nista prepustio, on im igra za 600k po sezoni, a doveden kao back up..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ova situacija sa centrom dosta podseca na proslu i jurnjavu za plejom:

- ulazimo u sezonu bez igraca na jednoj od 2 najbitnije pozicije

- bilo je solidnih opcija na trzistu koje smo propustili cekajuci nesto satro bolje

- cirbes(rocesti) su tu samo da pomognu dok ne nadjemo pravo resenje

- i prosle godine, a i ove, kriva je celava prevara

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ova situacija sa centrom dosta podseca na proslu i jurnjavu za plejom:

- ulazimo u sezonu bez igraca na jednoj od 2 najbitnije pozicije

- bilo je solidnih opcija na trzistu koje smo propustili cekajuci nesto satro bolje

- cirbes(rocesti) su tu samo da pomognu dok ne nadjemo pravo resenje

- i prosle godine, a i ove, kriva je celava prevara

 

Situacija je preslikana, samo bih jos dodao da planirani bek ap neocekivano izbija u prvi plan. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Situacija je preslikana, samo bih jos dodao da planirani bek ap neocekivano izbija u prvi plan. 

Situacija je daleko od preslikane jer prosle godine nismo imali ni krstenog pleja ni centra.

Sad je vec bolje po jednom parametru.

A dajmo jos 10ak dana, mozda bude bolje i po drugom.

A da ne pricamo o razlici na klupi...neukusno za porediti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...