Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

52 minutes ago, Crni said:

Dzoni-beo

Mitar-beo

Kuz-beo

Dobric-beo

Uskok-beo

Laza-beo

Cirbes-beo

Kalina-beo

Vajt-beo

Radonja-beo

Volters-beo

Deda-beo

Simon-beo

Lazarevic-beo

Holins-beo(u gipsu kad je ceo)

 

znači na belom smo putu do konačnog uspeha 😁

Link to comment
Share on other sites

Bas sam zadovoljan ovim mecom i kako se koristi Lazarevic i da od njega mozemo ocekivati neku distribuciju. Dzoni je poceo sa Dejom i ovaj ce mu doneti mnogo toga, mozda i neki bolji EL klub. Holins me brine jer je uzeo 17 suteva, sto je puno puno je...al fali tu jos Kobra, Monro i Nejt i bice ovo poslastica.

 

Mega uvek naspanovana a mi brojimo pobede. Sledi Kluz koji ima dobar tim i otprilike cemo videti tu gde smo....

 

 

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Bas sam zadovoljan ovim mecom i kako se koristi Lazarevic i da od njega mozemo ocekivati neku distribuciju. Dzoni je poceo sa Dejom i ovaj ce mu doneti mnogo toga, mozda i neki bolji EL klub. Holins me brine jer je uzeo 17 suteva, sto je puno puno je...al fali tu jos Kobra, Monro i Nejt i bice ovo poslastica.

 

Mega uvek naspanovana a mi brojimo pobede. Sledi Kluz koji ima dobar tim i otprilike cemo videti tu gde smo....

 

 

A neka jaca utakmica kad ce biti?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Sve  su ovo jake utakmice. Ako poznajes rad DR, znas da protivnici postepeno postaju sve jaci, da bi bili tip top na pocetku sezone. Crni, ocekujem te na prvom mecu u Pioniru i da odam cast treneru za prethodnu sezonu!!

Boze zdravlja🍀

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Nešto mi čudna ova statistika. 

 

Kalinić igrao skoro 31 minut, a sa njim smo imali minus 14, uz njegov index 18. Kako smo onda bez njega uspeli da imamo +19 za ostalih 9 minuta? 

 

S druge strane, Lazarević +16 

+- statistika je bas bezveze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...