Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Ponovo kosarka na tv-u. Bas mi je nedostajala. Jos da krenemo i mi.

Odgledah i komsije i ako ne budu doveli jos nekoga, ovo mi deluje tanko. Vildoza izlomi noge Kurucu.

Zanimljivija mi je Cedevita. Ne znam na sta ce to liciti sa Kinom i Pulenom, ali bice zanimljivo. Inace Pulen je bas doterao liniju.

Buducnost je sklopila zanimljiv tim. U tisini, i cini mi se i najozbiljniji konkurent u ABA ligi, osim ako komsije ne dovedu jos dva ozbiljna igraca.

Prosle godine sam prokomentarisao igre Mitrovica protiv nas na centru, i kako me ne bi cudilo da sledece godine zavrsi kod nas na istoj poziciji. 

Sto se centra tice, mislim da sa ovim rosterom koji imamo i nije bitno ko dolazi, ali bi bilo dobro da ima neke poene u rukama. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Storm said:

Kakav je u odbrani O’Quinn? U napadu je za sve ove koje smo pominjali sem Monroa zver. Za pocetak ima i poludistancu i sut za 3. To ovi balvani koje smo pominjali samo sanjaju. 

Ako ima imalo istine u tome mislim da bi nam bio najbolji fit na ovu ekipu. Da se ne zavaravamo nije ni on bog zna kakav naoadac, ali je po bbiq-u miljama ispred lesora. Ume i da proigra i da pogodi nesto spolja. Ovo bi mu bila druga sezona u evropi i kapiram da bi njegovi kvaliteti tek dosli do izrazaja u ovoj sezonu. Zakljucao bi reket, a za evropu nema on toliko spore noge da ne moze da brani visike na perimetru. Mozda ne moze sve da preuzme, ali ume da bude zajeban sa strane pomoci. Moze ponesto da pogodi i spolja, u reketu za sasvim sasvim solidan. Potpisao bih ga na keca. Nema ni on te poene u rukama koji nam po mom misljenju najvise fale, ali kad smo vec napravili ovaj rukometni tim bolje on nego neki mediokritet. Jos jednom kazem, mislm da ce on tek da pokaze kvalitet u evropskoj kosarci. Potpisuj!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Nate said:

Ako ima imalo istine u tome mislim da bi nam bio najbolji fit na ovu ekipu. Da se ne zavaravamo nije ni on bog zna kakav naoadac, ali je po bbiq-u miljama ispred lesora. Ume i da proigra i da pogodi nesto spolja. Ovo bi mu bila druga sezona u evropi i kapiram da bi njegovi kvaliteti tek dosli do izrazaja u ovoj sezonu. Zakljucao bi reket, a za evropu nema on toliko spore noge da ne moze da brani visike na perimetru. Mozda ne moze sve da preuzme, ali ume da bude zajeban sa strane pomoci. Moze ponesto da pogodi i spolja, u reketu za sasvim sasvim solidan. Potpisao bih ga na keca. Nema ni on te poene u rukama koji nam po mom misljenju najvise fale, ali kad smo vec napravili ovaj rukometni tim bolje on nego neki mediokritet. Jos jednom kazem, mislm da ce on tek da pokaze kvalitet u evropskoj kosarci. Potpisuj!

Izvini sto idem u of, ali jel ti nadimak po Voltersu ili Zeljku Panticu?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, StiviKivi said:

Iz dana u dan meni je dolazak Kalinića sve veća ludost. Čovek je bukvalno mogao da izabere bilo koji tim u Evroligi i da ubode dvogodišnji ugovor vredan od 2 do 2,5 miliona. 

On se vratio u Zvezdu. Izgleda da ipak ima po neko kome novac nije najbitniji u životu. 

 

Nisi iskren! Pogledaj sta kaze Nebojsa:

 

Quote

I te priče o ljubavi u sportu, to je ljubav do poslednjeg evra u sopstveni džep. Svi koji pričaju o ljubavi u sportu nisu iskreni!

 

Valjda doktor kosarke zna o cemu prica?

Edited by goldberg
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Devil In My Pants said:

samo da nije jeo previse u meku, vidim da voli viljusku..inace daj sta das, samo nek dodje 🙂

Ako sam dobro ispratio, ti si pisao da se ne brinemo jer ce Ra da dovede odlicnog igraca na centru. Sada kazes, daj sta das... Jel' dolazi ozbiljan centar, ili uzimamo bilo koga da popunimo broj? 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da misli na finasijsku pozitivu ne placanja jos jedne plate. [emoji1] 
50-60k gore-dole. Malo li je na ovu oskudaciju?
Upravo...pazarićemo u oktobru peticu skuplju za toliko. Ali ako se stisnemo do srpske nove...ima da kidamo po ABA ligi sa centrom od 800k. Stvar ukusa..

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Realno i sa ovakvim sastavom smo u top 4 ABBE*. Ja da sam Nebojsa (jesam Nesa, al nisam Nebojsa), ja bih sacekao do kraja prelaznog roka sa angazovanjem centra. Sto se vise plata u stedi, to veca sansa da u februaru za iste pare nadjemo kvalitetnijeg igraca.

 

 

 

*Mi smo onaj Bjorn sto je muvao nesto sa porezom pa usao u UPPR.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Upravo...pazarićemo u oktobru peticu skuplju za toliko. Ali ako se stisnemo do srpske nove...ima da kidamo po ABA ligi sa centrom od 800k. Stvar ukusa..

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 

Kao u vicu kad Pirocanac zakasni iz Nisa na voz, i krene da trci za njim sve do Pirota i sav srecam prca caletu kako je ustedeo 300 dinara, a cale ga odalmi i kaze: sto nis trcao za busom, pa da ustedis 500 dinara?

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...