Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Quote

Црвена звезда мтс – ФМП 69:64 (20:15, 19:14, 13:17, 17:18)

Црвена звезда мтс: Лазаревић 2, Ускоковић 3, Давидовац 2 (9ск, 6ас), Митровић 12 (6ск), Лазић 3, Kалинић 10 (8ск, 6ас), Симоновић, Гушић, Поповић, Вајт 23 (7ск), Kузмић 2 (6ск).

ФМП: Вујичић 3, Павићевић, Џонс 10, Невелс 9, Симовић 8, Тасић 10 (7ск), Лакић 4, Изунду 13, Шарановић 4, Неранџић 3, Никочић.

Kuzmić solidan ...

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Cestitke KKCZ na prvoj pobedi..vidim FMP kompletan igrao a mi bez par igraca. Raduje ovakva utakmica na 133 poena, ovo ce bti sezona za kosarkaske sladokusce. Odrzali smo nepobedivost protiv FMP-a i nas Radonja je upisao ko zna koju pobedu u svojoj trenerskoj karijeri.

 

Cestitke i ko-kapitenu Mitrovicu na 12p i cak 6k...sacuvao je dobro i Narndzica sa svega tri poena..kapa dole 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Cestitke KKCZ na prvoj pobedi..vidim FMP kompletan igrao a mi bez par igraca. Raduje ovakva utakmica na 133 poena, ovo ce bti sezona za kosarkaske sladokusce. Odrzali smo nepobedivost protiv FMP-a i nas Radonja je upisao ko zna koju pobedu u svojoj trenerskoj karijeri.

 

Cestitke i ko-kapitenu Mitrovicu na 12p i cak 6k...sacuvao je dobro i Narndzica sa svega tri poena..kapa dole 

Odakle energije za toliko botovanje 🙄

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Nema ovde botovanja, samo divljenje najboljem treneru i coveku kojeg je KKCZ imala sto ja pamtim..

To prelazi u mitomaniju, tj vec je preslo.

I onda samo jedna osoba valja i niko drugi ne valja.

Sto se jasno i vidi kroz tvoje upise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

White 23
Luka i Holins 12
Kalina 10
Javite Vajtu da je to bila pripremna tekma...da ne podiže formu sobajle.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

Kalinić je utakmicu završio sa 10 p, 8 sk i 6 ast
 
[emoji175]
A igrao 11 minuta...[emoji3]

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

To prelazi u mitomaniju, tj vec je preslo.

I onda samo jedna osoba valja i niko drugi ne valja.

Sto se jasno i vidi kroz tvoje upise.

Pa niko nije ni valjao realno Ako mi ne stvorimo mit, ko ce drugi? Zasluzio je to, sta je on prosao, kakvu golgotu, pa cak i sad...ne znam, licno bih pre preuzeo Betis i blejao u Sevilji po ceo dan nego da me sin Dragan pljuje i njemu slicni. 😁 da ne idem u telefone, Baskoniju, MZT...rodjendanske cestitke a i sam rad sa sns ekipicom i kvazi strucnjacima...

Link to comment
Share on other sites

Imas primer navijaca kkp i mitove koje su stvorili, a kojima se i ti kao i vecina ruga.

Necu da duzim, samo sam protiv bilo kakve mitomanije jer to cesto nema uporiste u realnosti.

Naravno, i meni je mozda Radonja broj 1 lik u prethodnih 10ak sezona, ali to i dalje ne znaci da niko drugi ne valja.

TI dosta toga tumacis i dodajes legendi na osnovu rekla kazala prica. Da je to bas bila golgota kakvom predstavljas, ne bi se on jos vratio.

I ne, nemoj mi o casovima ljubavi 😂

Edited by Losmi17
  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, dulematic said:

Mogao bi neki kreativac da se iscima i otvori glavnu temu pa da tamo komentarišemo pripremne utakmice pošto će se ti postovi pogubiti u moru postova o svim dostupnim centrima. A možda i imamo temu 🤔

Već je otvorena samo što ne jbu živu silu dok ima iole naznaka prelaznog roka :lol_2:

 

https://vox92.net/forum/index.php?/topic/1805-kk-crvena-zvezda-202122/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...