Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 hour ago, mmajstor said:

 

Cek cek, od svih 'izgleda da nema nista od...' insinuacija, jedino nema one sa Gemblom. 

 

Steta, bas mi se svideo ovaj rolekoster od svitanja do sumraka, a kao najjaci momenat bih izdvojio ovaj

 

20190202_rockets_v_jazz_136.jpg

 

btw. vidi se i da voli crveno belu boju. 

Ух где на емоције...те 2014 на светском првенству рекох себи да ми је да га видим у Звезди...и сад га прижељкујемо као опцију... наравно и даље тотално нереалан...ех животе луталицо...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Wingwalker said:

I Milko Bjelica je svojih 450k opet nekako odradio...porobio je jedan derbi...dolazio na poso...ulazio u igru kad mu kažu. Mislio sam da je to naš najlošije uložen novac. A onda nam se desio dugo čekani Kiwi Kolom kojim Saša popravlja svoj ,,seci uši..." roster. I ovde opet povremeno neko zapljune kako smo prerano potrošili legendu od 650k. Poslali mu otkaz sms-om...? Ja bi mu nakon Zenita napisao na šoferki: ,,Sašo brate, da se ne ljubimo...''.

 

 

 

 

 

 

 

a onda mu polomimo noge, hue hue 

 

cinjenica je da ce se o onakvim rezultatima i igri iz prvog tromesecja sezone pisati jos decenijama, jer zvezda takvu sramotu nije dozivela 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Nadam se da je ovo promasaj RSB-ovaca i da zaista ne razmatramo Mozlija za prvog centra

Tamo niko ozbiljan nije spomenuo nijedno ime pa ni Mozlija. Samo su rekli da se zakomplikovalo sa Lesorom. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Octavius Ellis vs. Mathias Lessort? 

Koga biste pre? 

 

Ellis na 40 minuta drugi skakač Evrolige, iza Tavaresa, a sedmi bloker. Dobar penaldžija, nešto viši od Lesora, ali u napadu samo iz pika. Tu su manje-više slični. 

 

Ellis beše bivši igrač Mornara? Priželjkivao sam ga tad kao nekog koga je DR mogao da obradi

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Octavius Ellis vs. Mathias Lessort? 

Koga biste pre? 

 

Ellis na 40 minuta drugi skakač Evrolige, iza Tavaresa, a sedmi bloker. Dobar penaldžija, nešto viši od Lesora, ali u napadu samo iz pika. Tu su manje-više slični. 

 

Hit a roud dzek no mor no MONRO mor no mor...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dropkick Murphys said:

Octavius Ellis vs. Mathias Lessort? 

Koga biste pre? 

 

Ellis na 40 minuta drugi skakač Evrolige, iza Tavaresa, a sedmi bloker. Dobar penaldžija, nešto viši od Lesora, ali u napadu samo iz pika. Tu su manje-više slični. 

 

 

Obojicu 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...