Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Just now, Haggard said:

ne znam sta fali mozliju ako je zdrav, sa njim bi nasa odbrana bila beton. ocigledno da nemamo pravo resenje i nemamo novca za nekog od razvikanih igraca tipa black, pa onda bolje daj jednog koji je bar provereno dobar defanzivac, nego da se sprdamo sa stimarom, cirbesom ili nekim slicnim.

Fali mu to sto je prosecni evrokupaski centar koji ume samo da skace i nije za ozbiljniji ekipu duze od 10 minuta, zato ga i skartiraju prekoputa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

preko puta mogu da plate igraca preko milion, mi ne mozemo, pa moramo da se krpimo. a to "prosecni evrokupaski centar" je smesno, kakav je onda lazic bek? mozli je elitni defanzivac na svakom nivou evropske kosarke.

Edited by Haggard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da mi imamo jednog Monroa, pa da uzmes Mozlija za bek ap opciju. Dati Mozliju i Kuzmicu da budu tandem centara EL ekipe bi bilo toliko jadno, da je bolji povuci se iz iste i pustiti ozbiljne ekipe da je igraju, nego se blamirati i biti smesan.

Edited by Storm
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Haggard said:

ko su nam bili centri u najboljoj el sezoni? kuz i milko bjelica, da podsetim.

Kuz iz prajma (posle kidanja ligamenata, a posebno saobracajke, to vise nije isti igrac) i Deon Thompson su bili tandem centara. Milko je bio treca opcija i 4/5 igrac koji je nekad igrao na 5 i to sasvim pristojno.

Edited by Storm
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, oubrevo. said:

 

a sta biva ako u decembru ne budemo konkurenti za euroleague plej of? 

Pa ne znam sta bih ti odgovorio. Kapiram na sta ciljas. Ali to nema veze sa temom. Ja sam za to da se treneru da sansa celu sezonu. Bio sam za to i kad je SO bio u pitanju. 
 

Necemo mi biti konkurentni za PO u decembru. Male su sanse.(10%) Ali cemo biti konkurentni za osvajanje preostala tri trofeja. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Storm said:

Necemo mi biti konkurentni za PO u decembru. Male su sanse.(10%) Ali cemo biti konkurentni za osvajanje preostala tri trofeja. 

 

po pisanju na ovom forumu, to znači da radonjić teorijski ulazi u konkurenciju za top 3 najveća zlotvora-trenera u istoriji zvezde. kamen na kamenu pt.2

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

po pisanju na ovom forumu, to znači da radonjić teorijski ulazi u konkurenciju za top 3 najveća zlotvora-trenera u istoriji zvezde. kamen na kamenu pt.2

Teorijski da. Ako mu igra bude bila kurac i bude izgubio svlacionicu, dobice kartu u jednom smeru. Prakticno, Radonjic nije sujetno govedo i male su sanse da se to desi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Haggard said:

ne znam da li si gledao finale poslednje aba lige, kuz je tu dao sasvim dobre partije defanzivno. nece se vratiti na nivo iz 2016, ali cini mi se da ide na bolje.

Pošto je Kuz finale igrao pristojno, kao zamena Nnoku, koji je pokidao, daj da dovedemo lošijeg igrača sad, pošto ćemo imati 40+ utakmica protiv jačih protivnika od tog iz finala prošle godine. Hoćeš reći da bi to bila dobra ideja? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Storm said:

Teorijski da. Ako mu igra bude bila kurac i bude izgubio svlacionicu, dobice kartu u jednom smeru. Prakticno, Radonjic nije sujetno govedo i male su sanse da se to desi.

 

znaci ako ne izgubi svlacionicu i igra ne bude kurac ali izgubi euroleague u decembru, sve je okej? 

 

pitam zato sto prve dve stavke ne mogu objektivno da se mere, pa necemo znati. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Storm said:

Nije Radonja ni lud ni glup. Ako ne dobije ono sto zeli sacekace kat u nba ili neku priliku za doselekciju. Nije on SO da uzima sta mu se ponudi i trpa u roster. Nece doci losiji igrac od Lesora, ne postoji sansa. Moze biti samo bolji. Tako da, tupite bzv.

A da, Radonja je bas poznat da se nadovodio igrača posle NBA cuta. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sve sto navijaci treba da rade jeste da veruju Radonji. Covek nijednom nije izdao i ma kakvo smece od tima dobio a mislim da nije smece..stavise...on ce izvuci maksimum.

 

Meni je samo upitno sto izmedju DR prvog i drugog mandata smo potrosili tonu novca..bukvalno trideset stranaca, ncaa deca, qrci i palci..losi ugovori, tona trenera i sad Salo27 uzme jos 645k evra....treba to ljudi sve placati  a isplatiti ove sto rade probono jer lepo kaze Covic svi rade za pare sem njega..on radi za vazduh..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tanak je Mozli za startera u EL,moze biti ili druga ili treca opcija u nekom bogatijem klubu.

 

Lesor je duplo bolja opcija i od Mozlija i od Elisa samo je i njegov agent svestan da nema mnogo kvalitetnih opcija na tržištu pa trazi dodatnu lovu,a pogotovo mora biti veća u Zvezdi jer će čekati na lovu ko zna koliko.

Link to comment
Share on other sites

Lesor je prvi centar osvajaca EK. Ne znam sto ljudi misle da ce neko sa tom titulom da igra za manje pare. Mada sam siguran da je to spinovanje i da nas centar vec ceka, bice to tacno pred pustanje sezonskih, vec vidjeno od Covica sto puta. Da negde prosecni navijac, eto njega niko nije hteo, doveli smo ga ispod cene, Cova sacuvao jednu platu i ostale gluposti iz tog repertoara.

 

Mozda cak baci i dodatnu bombu mada nema vise gde, jedno eto nesto tipa Jovic i Black dolaze...

Link to comment
Share on other sites

EL sirotinja je Zalgiris... mi mu dodjemo kao neki EC jaci prosek. 

 

Jedino mi je drago sto je Zeljko i nas naterao da odustanemo od uzasne premise da nijedan igrac ne moze imati preko 500k pa smo ustedeli na skracenom rosteru i doveli Kalinu. 

Link to comment
Share on other sites

Tako nesto ne postoji ni u jednom ni u drugom klubu.Ne bi verovao da mozes da vidis koji je to amaterski nivo u FK, dok u se u KK oslanjaju na trenera koji maltene ne vidi dalje od ex igraca.

Verujem da bi bio izvanredan u svom poslu, za ove doktor nauka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...