Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Jesmo bili kurac pre te 2011. Vratiste mi secanja pominjanjem tih rostera i tih sezona. Ja se secam da nisam verovao u trofej (sem kupa) cak ni 12/13 i 13/14 kad smo bili u igri do kraja aba i kad nas je par losih sekvenci u tim nesrecnim utakmicama sa Partizanom i Cibonom kostalo trofeja. Covara nas je oslobodio kompleksa zvanog Partizan i Dusko Vujosevic. To ko kaze da nije, ne vidi dalje od mrznje prema Covicu.

Edited by Storm
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Na rsb vele da je ovo s Lesorom blizu da se izjalovi, uz hint da je alternativa vrlo diskutabilna. Masa se odmah spremila za harakiri prepoznavsi Stimbeta u tom nagovestaju, ali kazu nije dobri Vlade. 

 

Moguce da je u pitanju Cirbes. U svakom slucaju, ciganijo, drzite fige za brata Matijasa. Boljeg ocito necemo naci.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Geronimo said:

Marken i 2011. Vreme nocnih mora. A za predsenika jos nismo imali Green Goblina.

Dal se još neko seća čuvenog Dvejna Džonsa. Došao čovek, odigrao jednu trening utakmicu i zapalio nazad u Ameriku. Postao dabl dabl mašina  u

D-ligi. Sreća je lepa samo dok se čeka. Micka zver.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na rsb vele da je ovo s Lesorom blizu da se izjalovi, uz hint da je alternativa vrlo diskutabilna. Masa se odmah spremila za harakiri prepoznavsi Stimbeta u tom nagovestaju, ali kazu nije dobri Vlade. 
 
Moguce da je u pitanju Cirbes. U svakom slucaju, ciganijo, drzite fige za brata Matijasa. Boljeg ocito necemo naci.
Je li Milko slobodan?
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, pavijan2 said:

Dal se još neko seća čuvenog Dvejna Džonsa. Došao čovek, odigrao jednu trening utakmicu i zapalio nazad u Ameriku. Postao dabl dabl mašina  u

D-ligi. Sreća je lepa samo dok se čeka. Micka zver.

Mislim da je to bilo jednu ili dve sezone ranije. Odigrao valjda protiv Mege prijateljsku (u secanju mi je neka bas mala hala) i brze bolje nazad za Ameriku.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, srlepajce said:

Kazu alternativa o kojoj govore nije nas bivsi igrac. 

 

Cek cek, od svih 'izgleda da nema nista od...' insinuacija, jedino nema one sa Gemblom. 

 

Steta, bas mi se svideo ovaj rolekoster od svitanja do sumraka, a kao najjaci momenat bih izdvojio ovaj

 

20190202_rockets_v_jazz_136.jpg

 

btw. vidi se i da voli crveno belu boju. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...