Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 hours ago, Haggard said:

preko puta mogu da plate igraca preko milion, mi ne mozemo, pa moramo da se krpimo. a to "prosecni evrokupaski centar" je smesno, kakav je onda lazic bek? mozli je elitni defanzivac na svakom nivou evropske kosarke.

Mozli pri EL kriterijumu suđenja pravi 4 lične za 5 minuta. Kraj priče.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako po pisanjima ovde Black trazi 850k, a mi Nnoku nudili 650k (on otis’o u Baskoniju za 550k), zasto se lepo ne nadjemo ma 750k. 100k se isprsi Nebojsa. Nemoj da si sisa.

Edited by Storm
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Storm said:

Ako po pisanjima ovde Black trazi 850k, a mi Nnoku nudili 650k (on otis’o u Baskoniju za 550k), zasto se lepo ne nadjemo ma 750k. 100k se isprsi Nebojsa. Nemoj da si sisa.

Ti si brate sigurno finansijski u nekoj banci kad ti tako dobro idu cifre 😂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Hogar said:

Ti si brate sigurno finansijski u nekoj banci kad ti tako dobro idu cifre 😂

Ahaha nisam. Ali zbog 100k bi bilo steta da nam centar bude neki kosarkaski mediokritet tipa Mozli ili Gembl, kad imas defanzivnu miCku zver na trzistu. 

Edited by Storm
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Storm said:

Ahaha nisam. Ali zbog 100k bi bilo steta da nam centar bude neki kosarkaski mediokritet tipa Mozli ili Gembl, kad imas defanzivnu miCku zver na trzistu. 

stvar je u tome da smo mi noku nudili nekih imaginarnih 650k, a on otisao  u baskoniju za realnih 550.

ti sad predlazes da za bleka na tih imaginarnih 650 dodamo istih takvih 100k?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pavijan2 said:

stvar je u tome da smo mi noku nudili nekih imaginarnih 650k, a on otisao  u baskoniju za realnih 550.

ti sad predlazes da za bleka na tih imaginarnih 650 dodamo istih takvih 100k?

Tacno. Taman toliko je bolji igrac od Nnoka. A gde ima imaginarnih 650k ima i 750k. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

problem je sto mnogi , da ne kazem skoro svi, dokazani EL igraci nece da igraju za imaginarne novce.

Vidi, novci nikad nisu imaginarni u vrhunskom sportu. Na ovaj ili onaj nacin igrac naplati svoj ugovor. Jos mu ide u prilog da mu ne isplatis na vreme jer ce naplatiti i kamatu. Tako da sta boli kurac Bleka kako mi placamo i da li smo redovniji ili ne od drugih.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Storm said:

Vidi, novci nikad nisu imaginarni u vrhunskom sportu. Na ovaj ili onaj nacin igrac naplati svoj ugovor. Jos mu ide u prilog da mu ne isplatis na vreme jer ce naplatiti i kamatu. Tako da sta boli kurac Bleka kako mi placamo i da li smo redovniji ili ne od drugih.

Stoti jubilarni lajkic. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...