Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

25 minutes ago, Kankkunen said:

Kum nije vidovit da zna kako će se pregovori završiti, čak je i Čović potvrdio za Lesora ...

Ne bih se fokusirao na njega u principu se svi izleću sa xy igrač je potpisao za Zvezdu/Partizan, a kako i sam kažeš pregovori još uvek traju... Dakle, trči se za ekskluzivitetom iako pregovori nisu ni blizu realizacije... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Azazelkg said:

Ne bih se fokusirao na njega u principu se svi izleću sa xy igrač je potpisao za Zvezdu/Partizan, a kako i sam kažeš pregovori još uvek traju... Dakle, trči se za ekskluzivitetom iako pregovori nisu ni blizu realizacije... 

Stoji, al kad se ugovor potpiše onda to i klub objavi ... insajder u tom slučaju nema nikakav značaj.

Mnoge zanima da saznaju nešto ranije, sa kim se pregovara ... ko, šta, kako :classic_smile:

Tema je takva, letnja opuštena.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Daj Bože da nisam u pravu...ali kako vreme ide a centar ne dolazi,pustaju se buve sa Monroom ,Blekom,pa Tobijem ,Lesortom,sad cak i Mozlijem,vec rekreativcem Cirbesom...sve mi deluje na to kako ce jos jednom Štimbron da se "žrtvuje" za nas i da nas zajaše ponovo.

To ne bih preživeo.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Decembarski said:

Daj Bože da nisam u pravu...ali kako vreme ide a centar ne dolazi,pustaju se buve sa Monroom ,Blekom,pa Tobijem ,Lesortom,sad cak i Mozlijem,vec rekreativcem Cirbesom...sve mi deluje na to kako ce jos jednom Štimbron da se "žrtvuje" za nas i da nas zajaše ponovo.

To ne bih preživeo.

Ретко ло од нас би то преживео.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sector said:

A i Mozli Laki, don't kill me. 😄

 

Mislim Lessort je za pomenute škola košarke. Ne vjerujem da Radonjić razmatra igrače koji mogu samo da zakucaju kad im se servira na tacni.

 

Mozli nije za PRVOG centra ekipe, i to isključivo jer ima jako ograničen ofanzivni potencijal. Sve ostalo je na njegovoj strani. 

 

Uglavnom, ako su već u opticaju razni Elisi i ostali Štimci, dižem i ruke i noge za njega.

Link to comment
Share on other sites

Štimca ne bi preživeo ni Radonja celu sezonu...bolje da sačeka doselekciju. Bar on može duleti danas za sutra. Do tada nek Luka premosti... nikad jači u plećke...muž. Kuz kažu spremniji od 36-godisnjeg Simketa...gde dalje? Vladin manager nikad deblju fasciklu nie imo...jedno 17 ugovora je Štime potpisao sa 15-ak klubova. Samo u Moldaviji i Vatikanu nie igro. Otimačina neprestana...trideset i nešto... i dalje ga žele.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Laki21 said:

 

Mozli nije za PRVOG centra ekipe, i to isključivo jer ima jako ograničen ofanzivni potencijal. Sve ostalo je na njegovoj strani. 

 

Uglavnom, ako su već u opticaju razni Elisi i ostali Štimci, dižem i ruke i noge za njega.

 

Nema ni nagovještaja ko je u opticaju sad kad se zakomplikovalo sa Lessortom, ljudi samo lupetaju ko na traci. Poenta je da centri tipa Mozli, Gamble i Elis ne mogu biti starteri ni u jednom EL timu.

 

O Vladi ne bih ovom prilikom, nisam objektivan.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi su debili stvarno. Ne znam da li ima lika kog Štimac nervira više nego mene, ali to ne znači da ću da smaram non stop o njemu i bacam loše fore kao na traci.

 

Ne smarajte više jbt, neće biti on i neće biti Cirbes, kao neke narikače ste

Link to comment
Share on other sites

Sta nam je ucinio to Stimac zlo pa da ima takav stav od strane zvezdaske javnosti...

Pa takva osoba sa takvim igrackim i ljudskim kvalitetima bi od strane navijaca drugih klubova bio pozdravljan i jedva bi se cekao njegov povratak. Od Stimca se pravi prosek igrac a on jedan od najboljih centara u evropi ma sta god ko rekao. Napravio je bolju karijeru nego razni pipaci table na koje se lozi masa. Aj pa da bude opet vrati se Štime i donia frisku ribu pa nek se masa pojede. Pakuj i Cirbija sa njim u paketu pa nek gine narod, bilo bi vise teze obolelih nego od kovida

Edited by Johnny Štulić
  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Decembarski said:

Daj Bože da nisam u pravu...ali kako vreme ide a centar ne dolazi,pustaju se buve sa Monroom ,Blekom,pa Tobijem ,Lesortom,sad cak i Mozlijem,vec rekreativcem Cirbesom...sve mi deluje na to kako ce jos jednom Štimbron da se "žrtvuje" za nas i da nas zajaše ponovo.

To ne bih preživeo.

Ritualno cu spaliti sezonsku ako se to desi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Johnny Štulić said:

Sta nam je ucinio to Stimac zlo pa da ima takav stav od strane zvezdaske javnosti.

Pa takva osoba sa takvim igrackim i ljudskim kvalitetima bi od strane navijaca drugih klubova bio pozdravljan i jedva bi se cekao njegov povratak. Od Stimca se oravi prosek igrac a on jedan od najboljih centara u evropi ma sta god ko rekao. Napravio je bolju karijeru nego razni pipaci tabla na koje se lozi masa. Aj pa da bude opet vrati se Štime i donia frisku ribu.

Stimac ni u igrici ne moze da bude jedan od najboljih  centara u evropi. Jedan od najgorih i najintipaticnij igraca u Zvezdinom dresu sa onim kreveljenjem. Sina Filipa bih vise voleo da gledam neko njega i to pricam bez ikakve zajebancije.   

 

Sto se tice O'bradovica, morate da shvatite da njega ljudi ne bi napadali toliko zbog ugovora da nije na sva usta pricao kako obozava Zvezdu. To je razlika sto se toliko prica o njemu a toliko manje o igracima koji su preko Bat-a naplacivali svoj dug, to je i razlog zasto se o MEkelu nije pisalo o ovoliko uvreda. Ne mozes da se lazno kunes u nesto i ocekujes da ljudi imaju razumevanja za bilo sta.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...