Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Niko od vas da se zapita da li možda prisustvujemo evoluciji trenerskih preferenci Dejana Radonjića. Nije zacrtano u kamenu da celu karijeru mora igrati sa visokim bekovima defanzivcima. Sasvim normalno i prirodno je da mu se šire vidici i da isprobava nove stvari i time napreduje.

Eto samo jedno zapažanje, pošto je nakon teme o kkp, druga najjčešća da li je neko po Radonjinom ukusu ili nije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da nakon sezone gde smo imali dva i po igraca koji umeju da spuste loptu na parket, neko ima primedbe na trio Dzoni-Jovic-Hermanson. Pa to bi bila poezija sa izmenama na bekovskim pozicijama, gde i Dzoni i Hermanson mogu na dva, i obojica su i skoreri i asistenti. Imamo mesa, nama je falila kreacija, i sa ovim triom ako budu zdravi naravno, bi je imali na pretek. I ne bi morali da strepimo za Jovicev zdravstveni bilans celu sezonu.Sa ovom trojicom bi svaki centar procvetao, tako da se nadam da ce Nnoko biti dovoljno inteligentan da ostane i izdominira sezonu i onda se masno proda.

Dakle, potpisuj  ne razmisljaj😀

Edited by Gudura
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

pa pazi ako dovedomo recimo jovica i hermansona, onice morati jos jednog el pleja i jednog 1/2 komboa da dovedu da bi bili tu negde sa nama. 

jel ti panter bolji od dobrica? meni ne. 

da dovedu juda/nekog tog renomea nnoko ima tu sta da trazi. daj boze da ga zadrzimo.

kao i kuz protiv mozlija. 

meni ovaj lidej teski prosek od igraca, ima kao neki sut spolja ali nema trika da vredi 1.1 milion po sezoni. 

ma samo da im ostane rade vezemtriciglesabacanjaisamnapustimobjekat zagorac. :classic_biggrin: i opasni suter pejdzic koji stolicu ne moze da odbrani. 

 

sta oni imaju?

 

1. pojacanje-avram (dzoni-jovic?)

2. panter-pejdz (dobric-laza)

3. kurucs-danguba (deda)

4. lidej-zagorac-trifa (vajt-luka-simon)

5. pojacanje-mozli (nnoko?-kuz)

 

boranija. bukvalno da je ovo sad nas tim glavu dajem da bi 90% vas reklo da je to pretanko za el i da od nas nema nista. 

moraju dovesti el pleja i el centra. i jos jednog komboa, 1/2 ili 2/3.

slabo je ovo zelimire. mora jos 5-6 miliona za tri proverena igraca. 

pa da vidimo. 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ИEsA IlIC said:

pa pazi ako dovedomo recimo jovica i hermansona, onice morati jos jednog el pleja i jednog 1/2 komboa da dovedu da bi bili tu negde sa nama. 

jel ti panter bolji od dobrica? meni ne. 

da dovedu juda/nekog tog renomea nnoko ima tu sta da trazi. daj boze da ga zadrzimo.

kao i kuz protiv mozlija. 

meni ovaj lidej teski prosek od igraca, ima kao neki sut spolja ali nema trika da vredi 1.1 milion po sezoni. 

ma samo da im ostane rade vezemtriciglesabacanjaisamnapustimobjekat zagorac. :classic_biggrin: i opasni suter pejdzic koji stolicu ne moze da odbrani. 

 

sta oni imaju?

 

1. pojacanje-avram (dzoni-jovic?)

2. panter-pejdz (dobric-laza)

3. kurucs-danguba (deda)

4. lidej-zagorac-trifa (vajt-luka-simon)

5. pojacanje-mozli (nnoko?-kuz)

 

boranija. bukvalno da je ovo sad nas tim glavu dajem da bi 90% vas reklo da je to pretanko za el i da od nas nema nista. 

moraju dovesti el pleja i el centra. i jos jednog komboa, 1/2 ili 2/3.

slabo je ovo zelimire. mora jos 5-6 miliona za tri proverena igraca. 

pa da vidimo. 

 

 

 

Nisi ubacio Micova i dovesce oni jos dva tri stranca sigurno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Profesor said:

Banujte ove sto stavljaju Dobrica i Lazica na 2. Ako Hermanson dodje onda Jović neće. Jer treba nam dovesti beka ako Volden ostane ili 2 beka ako Volden ode. Uskoković i Deda su 5 i 6 igrac na pozicijama 1 i 2.

 

😂

 

Polako sa banovanjem. Ljudi iznose mišljenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posto se ovde nije pominjalo, ove godine cemo igrati i KLS cele godine i za to su planirani B timovi Zvezde i partizana. Ne bi me cudilo da kod nas prekobrojni igraju tu ligu sa juniorima, takodje me ne bi cudilo da se isto desi sa Zagorcem, Dangubicem, Trifunovicem i da oni po potrebi upadaju u prvi tim, a da ABU i EC igraju uglavnom sa strancima, posto idu ka tome.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Nejasno je da li kkp nije hteo Dzonija Ivanovica ili su zakasnili. Ili je zbog Radonje dosao...

oni su mu cak i bili nudili vise, ali tada je jos uvek bila javna tajna da ih robija preuzima.. da je robija bio ofifical a ivanovic slobodan pitanje je sta bi bilo..

no s druge strane, imamo primer i da ih je marinkovic odjavio zbog el, da ne kazem i jaramaz..

 

13 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Jovic-Hermanson-Ivanovic je super, ali treba nam i dvojka koja ima sigurne poene u rukama. Da li je to Volden? Nisam bas ubedjen.

ima walden itekako poene u rukama, kad mu se dodeli ta uloga..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Preleteh malo sta je vd predsednika pricao.

 

Nista konkretno i zacudjujuce nikakvu vatru nije bljuvao.

Bas ne znam kako da tumacim sve ovo.

napomenuo je da ako je bilo ( a jeste ) vrbovanja reprezentativaca da je to onda ravno katastrofi. 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Posto se ovde nije pominjalo, ove godine cemo igrati i KLS cele godine i za to su planirani B timovi Zvezde i partizana. Ne bi me cudilo da kod nas prekobrojni igraju tu ligu sa juniorima, takodje me ne bi cudilo da se isto desi sa Zagorcem, Dangubicem, Trifunovicem i da oni po potrebi upadaju u prvi tim, a da ABU i EC igraju uglavnom sa strancima, posto idu ka tome.

 

Ko njima trenira drugi tim, jel onaj najbolji student Vise trenerske?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Abizolirni said:

napomenuo je da ako je bilo ( a jeste ) vrbovanja reprezentativaca da je to onda ravno katastrofi. 

 

 

Zanimljivo mi je da se oko ovoga digla tolika panika. S ozirom da ove reprezentativne akcije traju mesecima, u jeku prelaznog roka, kad bi onda ti igrači mogli da se dogovaraju sa klubovima za iduču sezonu?

 

Pa i mi smo pregovarali sa Jovićem za vreme ongo turnira u Grčkoj, a ne verujem da bi pregovori bili obustavljeni za vreme ovog turnira u Beogradu, ako bi on igrao.

 

Jedino ako Vasa nije počeo utakmicu finala zato što ga je Ostoja zadržao u svlačionici da mu saopšti njihovu ponudu. Ako je to slučaj, onda razumem ljutnju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ok, ali bezbroj puta su njih dvojica igrali zajedno u postavi. Nisu mogli obojica igrati krilo

Lazic ranije jeste igrao 2, ali je vec dugo 3. Ova sezona nije reper jer je selekcija bila konfuzna.

Link to comment
Share on other sites

Hermanson, Ivanović

Nedović, Volden, Davidovac

Dobrić, Lazić

Vajt, Mitrović, Simonović(Mega)

Noko, Rid

 

Uskoković, Lazarević, S. Djrodjević

 

Nedovića sam stavio jer mi niko ne pada na pamet, ali bi bilo bolje da dodje tvrdji bek od njega. Od reketa nam zavisi čitava sezona. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Posto se ovde nije pominjalo, ove godine cemo igrati i KLS cele godine i za to su planirani B timovi Zvezde i partizana. Ne bi me cudilo da kod nas prekobrojni igraju tu ligu sa juniorima, takodje me ne bi cudilo da se isto desi sa Zagorcem, Dangubicem, Trifunovicem i da oni po potrebi upadaju u prvi tim, a da ABU i EC igraju uglavnom sa strancima, posto idu ka tome.

Velike su sanse da ne bude nikakvih promena u KLS, pa tako ni cz kkp 2

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, zoziezli fereira said:

Velike su sanse da ne bude nikakvih promena u KLS, pa tako ni cz kkp 2

Moguce. Ja sam cuo da je to vec odluceno, ali nisam nigde procitao, a da budem iskren nisam ni trazio da procitam 🙂

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Profesor said:

Hermanson, Ivanović

Nedović, Volden, Davidovac

Dobrić, Lazić

Vajt, Mitrović, Simonović(Mega)

Noko, Rid

 

Uskoković, Lazarević, S. Djrodjević

 

Nedovića sam stavio jer mi niko ne pada na pamet, ali bi bilo bolje da dodje tvrdji bek od njega. Od reketa nam zavisi čitava sezona. 

Sta ce ti tvrdji bek od njega i Davidovca.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...