Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Au braćo, pa nije valjda da mi se ispunila želja???
Ako je Hermansson ja ne brinem za Jovića uopšte, koliko god da bude spreman, on i Ivanović mogu sasvim dobro da popune keca. Samo da je istina...[emoji120][emoji120][emoji120]

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

Nema nikakve logike da dovodimo Hermansona, posebno ako je tačno da je Jović baš blizu.

I ja to mislim. Pre ce biti da Jovic otpada.

 

 

Uzgred- prilicno miran i pomirljiv Covic u ovom gostovanju.

Njegova erzebe glasila pokusavaju kao nesto, ali mislim da je Covke definitivno zavrsio svoju epizodu u Zvezdi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema nikakve logike da dovodimo Hermansona, posebno ako je tačno da je Jović baš blizu.
Voleo bih da obrazložiš. Evo ja ću moje viđenje...čovek je pravi kombo, možda malo više kec obzirom da u reprezentaciji samo to igra, a da je u Albi zbog Sive često igrao 2 sa njim u postavi. Ako Jović potpiše, tek onda po meni ima smisla da ga dovedemo, jer ukoliko Jović propusti neke utakmice (retko kada nije) mi imamo dva pleja i ne moramo da se krpimo sa Voldenima, Lojdovima i Dobrićima kao kreatorima. Veoma je zahvalan igrač, pegla odbranu, ima kliker (ovo smo već obrazlagali kako će nam tim imati daleko veći BBL IQ).
Meni bi legao na ovaj sastav, a voleo bih da čujem i tvoj stav. I konačno da ne pričamo više o ovima.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, big bad bruin said:

Voleo bih da obrazložiš. Evo ja ću moje viđenje...čovek je pravi kombo, možda malo više kec obzirom da u reprezentaciji samo to igra, a da je u Albi zbog Sive često igrao 2 sa njim u postavi. Ako Jović potpiše, tek onda po meni ima smisla da ga dovedemo, jer ukoliko Jović propusti neke utakmice (retko kada nije) mi imamo dva pleja i ne moramo da se krpimo sa Voldenima, Lojdovima i Dobrićima kao kreatorima. Veoma je zahvalan igrač, pegla odbranu, ima kliker (ovo smo već obrazlagali kako će nam tim imati daleko veći BBL IQ).
Meni bi legao na ovaj sastav, a voleo bih da čujem i tvoj stav. I konačno da ne pričamo više o ovima.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 

To je to. Bilo bi fantastično imati Jovića, Hermansona i Ivanovića na bekovskim pozicijama. Sva trojica odlični ball handleri, sevalo bi na sve strane.

Edited by thelosttribe
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maverick88 said:

Jovic je od 1 avgusta spreman za lagane treninge a od sredine avgusta ce moci full da trenira.

Ne sumnjam da ce poceti sezonu, ali vrlo je verovatno da ce u nekom delu sezone morati da pauzira. Naravno da se nadamo da nece, ali je to vrlo moguce.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Ne sumnjam da ce poceti sezonu, ali vrlo je verovatno da ce u nekom delu sezone morati da pauzira. Naravno da se nadamo da nece, ali je to vrlo moguce.

Kao i svaki drugi igrac sto se moze desiti da se povredi,nije ni Ivanovic bas neki celik,a da ne pricamo za Luku,Noka isl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, quentin said:

A je l priča o Hermansonu znači da smo ipak došli do neke kinte? I da li to onda znači da će Noko da ostane? Šta tviter javlja o tome?

Burazeru, bio bi greh da ne ostane sa ovakvim bekovima. Najiskrenije se nadam da je i on dogovoren.

Izvin'te što svima redom repliciram, srećan sam da se konačno nešto lepo dešava.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Filbi said:

Drago mi je nekako sto je Luka tu, nije on neko ko ce praviti razliku na terenu ali deo je pobednike zvezde i to puno znaci.

Apsolutno. On je duh one stare, Markusove mocne Zvezde. Razvaljivao je pvc komsije. Ubedjen sam da ce ginuti za klub, kao i Laza. Ja bih i Jaku vratio ako je moguce. Nama ce biti neophodan taj inat, ma.koliko to otcano zvuci. Ovi pvc su vec opijeni, ubedjeni su da cw uzeti sve. Igracemo 5 na 5, pa da se posibamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...