Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

47 minutes ago, Threekola said:

Sezonske početkom septembra čisto ako nekog zanima

nista cudno s obzirom da nas sredinom avgusta tek cekaju izbori u klubu,

bilo bi neozbiljno pre toga pokretati tako bitnu stvar imajuci u vidu vrlo moguce promene na svim nivoima u klubu.

da ne pominjem virus i sta se sve moze dodatno desiti za mesec - dva dana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, _ДР_ said:

Да мало скренемо с теме, да не зна неко шта Мишко спрема малом Јовићу ? 

 

Гледам ово првенство за младе, реално оно такмичење није за њега 🙂

Било би лијепо да се уложи мало времена и стрпљења, дјелује као неко ко може далеко да догура.

 

Sprema mu mesto u prvoj petorci sledece sezone, mnogo protagonizma u napadu i napad na mesto u lotteryu drafta 2022. i ekpresni odlazak u NBA. Takvi igraci se dovode dok igraju kao pioniri pred ocima zaposlenih u mladjim kategorijama i to u malom beogradskom klubu, kao sto je bila situacija sa Jovicem, sada je prekasno. Samo sto on tada nije bio dovoljno fizicki dominantan da garantuje besmislene medalje u drzavnim prvenstvima kadeta, pa su ga nasi strucnjaci zaobisli.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

sad bi gazda trebao da pokaze svu raskos svog talenta i zada grobosima mucki udarac sa ledja. da im nabije degr u vidu dovlacenja ne grobarskih vojnika i simbola u vidu vrabaca, djumica i ostalih kanti vec im treba udariti na veru i religiju i potpisati duleta kad je vec najuren iz rumunije. kakav bi to samar bio grobarikoj populaciji da ni tri robije ne bi mogle da ih oporave.

a sa druge strane imali bi duo covic-dule... poezija

ko nam je trener u ef em peu?

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, NMX said:

 

To što mi imamo Ostoju koji je malo pametniji, namazaniji i nešto malo košarke zna, i dalje ne znači da je to Mič Kupčak. Već samo Ostoja sa malo više iskustva.

Tako da, ne moraš da čekaš Ostoju kod nas, već ga imamo. Uostalom, da je situacija drugačija, da je Nebojša neki čarobnjak koji je uspeo da izvuče ove pare od države niko ne bi rekao jao imamo novog Ostoju nego bi pričali o magiji Nebojše Čovića. 

 

I da, mislim da nam dolazi neki novi Ostoja Čović. 

 

nesto malo? covek je 40-50 godina u kosarci. u malom prstu ima vise kosarke nego puna arena zajedno. a nama forumasima da ne pricam. ako ovih 10 godina nije dokaz da je doktor za vodjenje kluba, i ako svi ovi trofeji i uspesi nisu dovoljni ja ne znam. 

i onda neko, jer je kul i politicki korektno pljuvati covica, napise zna nesto malo kosarke i ostoja sa vise iskustva. 

klub je drzavni, naravno da bi rekli da pare daje sns, kao sto je davao i sve ove godine. pricamo o neprofitabilnom sportu i nemogucnosti da ista ulozis ako nisi dobar sa govnima. poenta je kako je covic trosio i ulagao taj novac, a tu rezultati sve pokazuju. naravno da je bilo promasaja, ali daleko vise pogodaka i uspeha.

novi covic ne postoji. kamo srece da sledeci bude i 41.1% uspesan kao on.

 

6 hours ago, oubrevo. said:

 

vrhunska petorka. nadam se da neću imati prilike da je gledam duže od 35 sekundi po utakmici.

 

 

naš je ognjen lepši i od luke,

kjuban može da pukne od muke.

 

idi gledaj fmp one tvoje ciglare iz njujorka.

petorka nije vrhunska ali je sasvim dobra, to je vise puta dokazano. i to je samo primer petorke koja moze da se nosi sa svima u aba. a i nikse bi odradila lagano.

i dobric je opasan igrac, takodje vise puta dokazano. jedino ti mozes da puknes od muke i da bacas forice dok gledas kako nikad igrac ognjen razbija. 

 

6 hours ago, Inbox said:

Ja sam poceo da preskacem postove od kolege. Em su dugacki, em ima mnogo toga da se komentarise (sve suprotno, naravno). 

 

izvoli onelajneru, daj neke argumente osim ne citam blablatruc.

 

6 hours ago, Don Radonja said:

Pa njegove postove ne treba uzimati zaozbiljno uopste.

Jbg on je za Filipa govorio da je vrhunski igrac.

 

 

to je naravno laz, to ni vesna licno nikad ne bi izjavila.

vas boli sto sam ja vas ponistio u raspravi o filipu koja je usledila posle aba po kad smo igrali brutalno dominantnu i sexy kosarku a gmaz pokidao. dosla je karma koju ste uz tone govana najavljivali. dosla, ali vama i to je ono sto ce ostati zapisano a vi sad placite. :)

slanina je naravno na sve moguce i nemoguce najprimitivnije nacine vredjan tokom cele sezone, govorilo se da je on kriv za sve, da se raspada, itd. i onda je u po aba imao najveci index posle bilija, izvukao nas u prvom mecu protiv komsija kad se povredio joe i kad smo bili na ivici da ispadnemo.

vepar je kao jedini plej ponistio rivalske trojke u sastavu jaramaz-renfro-nikolic, te kol-gordic-dzekson. znaci bolest. 

drugo dokazao sam i da je tokom sezone bio sasvim ok i da je bez razloga polivan sleperima govana. to je ono sto vas boli, vesnin mali je pokidao po i dzaba vam sva prica.

naravno da nije trebao da ostane i naravno da nije za el i da je nikad ne bi ni igrao da mu nema tate i to nikad nisam ni sporio. i laz je da sam ikada govorio da je ne vrhunski nego dobar igrac. i naravno da je rupa u odbrani. 

tebi i fenderu ako je lakse da mi podmecete/da me stalkujete i ako ne mozete da prezalite to sto se desilo, samo nastavite. 

branio sam ga i jer mi je pun q bio navijaca koji samo mrace, pljuju sve zivo svake jebene sezone i kojima je postalo normalno da se 90% tima maze govnima svake sezone. sami ce se prepoznati.

na prste jedne ruke mogu da se izbroje igraci koji nisu prosli tretman forumasa. a i to je puno. miler, mozda bili ili kalina. ostalo je sve pocasceno i kvalitetno ispljuvano. 

djenka je bio zgazena pogacica, radonja lemur i govno, itd...

uostalom topik jos postoji, sve moze da se dokaze. 

 

5 hours ago, Predragdjape said:

Nevezano za pretnje, ali, uporedjivati doktora masinstva, koji pritom iza sebe ima ozbiljan broj godina u kosarci, sa partijskim clanom koji je tu trenutno.. Nigde veze. Samo me cudi kako pojedni "ozbiljni" forumasi mogu da ih uporede... 

 

pa mogu jer je to kul, sto vise namazaes covica govnima gotivniji si forumas i dobices puno lajkova. uz to si odvratno politicki korektan i kul si komsija. 

da im nije covica ne bi gledali jednu jedinu tekmu el a abu bi uzeli negde 2041. 

covic je dr kosarke, pomirite se sa tim. 

 

5 hours ago, Sector said:

Ja ne znam sta je s ljudima vise kad stavljaju Dobrica na 2 u nekim projekcijama ili cak Lazica?! 

 

Evo zaista ne smatram sebe za nekog kosarkaskog eksperta ali ovo mi je smijesno. 

 

Mi moramo imati 2 stranca na beku tj zamjene za Loyda i Waldena ako ode. I to pogotovo ako Jovic dodje. A Dobric ce imati svojih 25 min na krilu. 

 

i lepo ti kazu ljudi da su dobric i laza vise puta igrali u petorci i da je radonja gurao dobrica na dvojku i tebi je smesno?

dobric je 2/3, tako ga i radonja vidi.

laza i onako u napadu samo coskari i nije igrac koji ce imati loptu u rukama, manje vise nebitna je njegova pozicija da li je dvojka ili trojka. na drugoj strani terena je on vitalan za nas. 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

The Euroleague Commercial Assets (ECA) Shareholders Board met in Barcelona Thursday to review the end-of-season data and approve the 2021-22 competitions bylaws, which include the rise of the total EuroLeague clubs minimum budget to €7M, as opposed to previously €5.4M.

Okle nam tolike pare :smiley13:

Link to comment
Share on other sites

Nesto sam razmisljao, mozda je najveci sin dobio uslov na fakultetu da mora negde da volontira, pa reko da dovede najboljeg trenera, ipak se od njega najvise moze nauciti 😂

Pogledao sam malo VD predsednika na TV-u. Cini mi se da dosta lose izgleda, a i glas mu je propao.

Link to comment
Share on other sites

sala, znam da mi je ton grub i da se ti zezas.

ta petorka je random primer da nije sve u novcu i da i sa domacim igracima imamo tim za osvajanje aba.  

nego me nerviraju silne budalastine koje se opet iznova i iznova pisu i ta odvratna politicka korektnost i da je kul pljuvati i sve to sto praktikuje prosecan navijac kk.

u onaj harperov manifest na pocetku treba dodati da ma koliko dobar neko bio tone govana i pljuvacina mu ne ginu. 

i uvek ista prica svake jebene sezone. mracenje, propascemo, dosao je kraj, tu je uvek i karma koja stize cokija i nas, skoro svi rivali iz aba su nasli bolja pojacanja, jao vidi bud/ced/par, jao stigao trinki, e da je nama tomas/volden/perkins/renfro/kol/klark/goga/peri/pulen/bilo ko itd, jao zeljko i panter i lidej i kamioni, jao necemo uzeti petruseva, nemamo ni za pengosa slepci, jaojaojao pljuc...

babe narikace.

u globalu generalni stav manje vise je...

od ove (svake) sezone ne ocekujem nista. :classic_biggrin:

mozda i prestanem da pratim.

nemam ja vise stomak i zivce za ovo (nasu sigurnu i nezaustavljivu propast koja nam sledi). ima i vaznijih stvari u zivotu.

sto bi se reklo gotovo je ovo. :classic_biggrin:

a i gadi mi se nebojsa/filip/laza/fmp/vujcin. deda nista nije nije odigrao jos od solunskog fronta, tesko ce dobric na el nivou. pustamo talente i nikog nismo prodali 100 godina. gde su domaci igraci? pa ne moze se sa domacim igracima igrati el. svaki stranac je pa moglo je i bolje/bolje da smo uzeli xyz. filipa nikad necu oprostiti. svi nas jebu, coki je izgubio konce i podrsku i nije vise za ovo. ako nije sposoban da obezbedi tim za bar top 8 nek napusti objekat. itd... 

:classic_biggrin: 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

O Covicu je mnogo toga receno. Svako od nas je vise puta govorio o greskama i propustima koje je imao vodeci klub. Sujeta, nepotizam, dzukelizam prema pojedinim navijacima, trvdoglavost... Mnogo toga ima. Da je namazan je fakat, da ume da pliva, ume. Postoje indicije da je petljao po Kosovu, bez ikakvih dokaza ga uplicu u ubistvo premijera...

Nikada mi nece biti jasna ta nasa ciganska potreba da se posipamo pepelom. Tako cemo i ovde, prakticno u sadejstvu ovih preko puta, da pljujemo po.Covicu, fa ga nazivamo sns gmazinom, Vucicevim dupeuvlakacem... Eno, napisa onaj tamo da je Covic za njega simbol trulezi Srbije, tako nesto. Dok je recimo kriminalac Dacic, nekada njihov prvi covek, neko ko valjda nije u tom svetu. Eno i Zoc se slikao sa njim. Dacic koji je Slobin prozvod i koji se napljackao za sto generacija, koji je rastao uz ratove i pljacke Srbije, koga znamo kao koferce i ne znam sta jos...

Cigani imaju mnogo kratko pamcenje, mnogo. Zaboravili smo dresove bez sponzora, odnosenje koseva, nemanje para za vodu, Uvalinovu izjavu posle Zagreba... Zaboravili smo Vujanica, Vrsac, Ostojica, skandal oko Luke Bogdanovica... Sve smo zaboravili. Akter svega toga je bio njihov general DV. I pored svega toga maksimum onoga sto smo mogli cuti sa suprotne strane, a da je neka kritika, je da je Dule preterao. Toliko. Da ne pominjem vucibatinu Danilovica koji je radio to sto je radio, a to i dalje radi.

Koliko puta ovih dana blentavi cigani su po drustvenim mrezama pozdravljali Zocov dolazak kao benefit za srpsku kosarku, da je to nada da ce 2 srpska kluba ici u EL. Kada je slicno nesto moglo da se cuje sa druge strane? Tesko ikada. Sada vec cuvena izjava DV o licemernosti i spasavanju Zvezde je sublimirala citav njihov odnos prema Zvezdi. U fudbalu su hapsili kao pse nase ikone dok je njihov kriminalni dvojac to sa osmehom pratio. Lepo je Dzaja svojevremeno rekao da ce im Bari tesko oprostiti.

Mogli smo mi umesto jebene bitange Covica dovesto nekog sveca, tipa Duci Simonovic pre ludila i nekog slicnog ko ne ume da se valja u blatu. Uzeli bi titule, ali u crtanom filmu.

Nije ovo nikakva glorifikacija Čovica, daleko bilo. Jednostavno stvari stoje tako.

  • Like 21
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

@berti evo ovde možeš da pitaš neke naše zašto se tolerišu provokacije njihovih a kažnjava reakcija naših. Kad smo već kod posipanja pepelom.

 

Neko kome je predsednik kluba Ostoja Mijailović a alumnus jedan Franjo, dođe i nama priča o Čoviću i sramoti?

 

I još ga zove Ćoki, vređajući vid čoveka, i to se toleriše.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Losmi17 said:

Kad potpisuju Steph i Hermanson?

Situacija je bukvalno daj sta das.

Mada s ovim budzetom, brzinom reagovanja i istorijskim odabirima, ovo bih potpisao.

 

 

E jes, pa nisu njih dvojica bas "daj sta das", i vise nego solidni EL igraci. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...