Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

31 minutes ago, Profesor said:

Hermanson, Ivanović

Nedović, Volden, Davidovac

Dobrić, Lazić

Vajt, Mitrović, Simonović(Mega)

Noko, Rid

 

Uskoković, Lazarević, S. Djrodjević

 

Nedovića sam stavio jer mi niko ne pada na pamet, ali bi bilo bolje da dodje tvrdji bek od njega. Od reketa nam zavisi čitava sezona. 

 

E Profesore, Stefan Đorđević je prešao u Igokea.

Link to comment
Share on other sites

Kako stvari stoje, da se ogradim jer neki još nisu ozvaničeni, ekipa je i više nego sposobna da ogovori velikim zahtevima.
1. Jović, Ivanović
1-2. Hermanson
2. ? , Volden
3. Dobrić, Lazić, Lazarević
3-4. Davidovac, Simonović
4. White, ?
4-5. Mitrović , ?
5. Noko, Kuzmić
Ovde bih samo dodao igrača na 2 i jednog na 4 ili 4-5.
To je 15 igrača u rosteru, taman da se izgura sezona.
Mislim da nam pozicije 1-3 daju širinu i prilagodljivost na razne postavke igre, pa čak i ta 2-ka nije pod moranje ako se nema para. Ono što mislim da treba da dovedemo je još jednog na 4 ili 4-5, jer sa Kuzmićem, Simonom, Dedom i Lukom nemamo neki balans i raznovrsnost.
Ovo bi već bio tim lepo skockan i sposoban da se takmiči sa svima. Da drži tempo 40 minuta i da igra smislenu timsku košarku.
Naravno, da sačekamo i vidimo da li uopšte ostaju Noko i Volden, a i da se ozvaniče Jović i Hermanson. Svakako meni barem lepo izgleda.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Gudura said:

A Nedovic produzio sa Paom na 2 godine, ali mozemo i mi da se ne obaziremo na realnost😀

 

Edit:Bojana brza😀

 

Nebitno, napisao sam da se nisam setio nikog drugog, odnosi se na beka skorera.

11 minutes ago, Predragdjape said:

Mislim da, ove sezone, Wolden nema sanse da bude backup sa platom koja je veca za 100k. Ili ce biti startni bek, ili ce se traziti drugo resenje... 

 

Onda bolje da odmah predjemo na Evrokup. 4 igraca spolja svi moraju da budu preko 250 ili 300k, a barem jedan preko 500. Ili da tankujemo sezonu.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, n4l1m said:

pa pod ugovorom je.. a ako je povredjen, ko ce to onda platiti klauzulu za njega?

I Holl je pod ugovorom,u opcijma +1 lako se dogovoris za sporazumno se rastanes,sto nam je i plan od pocetka do danas.Da je Wolden u timu ne bi bilo price o Jovicu sigurno 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, berti said:

Nejasno je da li kkp nije hteo Dzonija Ivanovica ili su zakasnili. Ili je zbog Radonje dosao...

 

Pa ne može ni Psihova prćija da ima 50 igrača. Mislim, može, ali gde će ih?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni iz ovog ugla nikako nije jasna sva ova nasa kuknjava. Apsolutno nam je nacrtano da u ovim sezonama koje slede da treba klub iz regiona da se bori za licencu i partizan je apsolutno iskoristio sansu koja mu se daje. Slobodan Zeljko, dolaze izbori i verovatno momentum za A licencu ili bar licencu na par godina.

 

U tom periodu zlatnog rada Covica koji je u poslednjoj Dejovoj sezoni sve radio da taj isti covek ode i da mu da nenormalne uslove, on onda krece u stvaranje neke svoje Zvezde sa pazi sad Dusanom Alimpijevicem..ta bahatost nam sad dolazi na naplatu.

 

Ovo je samo kulminacija loseg rada Covica od te godine, jednostavno drzava je sad stala iza nekog drugog i kraj price. Umesto sto gledamo u njihovo dvoriste, mi najvise treba da gledamo u nase. Sta je to uradjeno da se dokopamo bilo kakve licence. Svakom idiotu je nacrtano da moras imati jak budzet, da pocnes bar da gradis svoju novu halu, da radis na povecavanju svojih TV prava i da imas jaku organizaciju iza sebe. 

 

Nama, uostalom kao i od pocetka ''Covic'' ere, jedini spas je Radonjic kojem dajem male sanse da uspe, ali mu ipak dajem sanse jer i ako nasi navijaci misle i dalje da je on neki levat, on je covek koji napreduje svake sezone i veliki je radnik i gospodin. 

 

Na nama je da stvorimo tim koji ce biti konkurentan za F8, koji ce moci da se bori za ABA  titulu.  Jeste evropska kosarka cist novac i ta covica filozofija o nekom crnom MFP-u, bahacenju tokom finala, spinovima, mu se sad obija u glavu, kulminirala je na najgori moguci nacin.

 

Dovedi jos tri kvalitetna igraca, sastavi na vreme tim i kreni da se uigravas. San je da mogu dva nasa predstavnika da igraju EL u ovim uslovima gde nema privatizacije. Jasno da je partizan u ocima EL sa Zeljkom vlazan san i sad Dejo stoji na braniku nase kosarkaske buducnosti. Niti kuka, niti zapomaze...daj coveku uslove da se bar kao gospodin jednom posiba u EL sa bar solidnim budzetom. NE MOZE DA SE IGRA EL 20 sezona sa budzetom od ''4m'' I DA  SE TIME JEBENO HVALIS...

 

Covic bez podrske pickoustog je beskoristan, stavise mislim da je i stetan po nas...sad moze da otvara svoje fioke i fascikle do sutra...i da preti praznim pistoljem...jedina nada kao i uvek mu je Dejan Radonjic i carolija koja dolazi iz njegove glave.

Edited by Devil In My Pants
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Devil In My Pants said:

Meni iz ovog ugla nikako nije jasna sva ova nasa kuknjava. Apsolutno nam je nacrtano da u ovim sezonama koje slede da treba klub iz regiona da se bori za licencu i partizan je apsolutno iskoristio sansu koja mu se daje. Slobodan Zeljko, dolaze izbori i verovatno momentum za A licencu ili bar licencu na par godina.

 

U tom periodu zlatnog rada Covica koji je u poslednjoj Dejovoj sezoni sve radio da taj isti covek ode i da mu da nenormalne uslove, on onda krece u stvaranje neke svoje Zvezde sa pazi sad Dusanom Alimpijevicem..ta bahatost nam sad dolazi na naplatu.

 

Ovo je samo kulminacija loseg rada Covica od te godine, jednostavno drzava je sad stala iza nekog drugog i kraj price. Umesto sto gledamo u njihovo dvoriste, mi najvise treba da gledamo u nase. Sta je to uradjeno da se dokopamo bilo kakve licence. Svakom idiotu je nacrtano da moras imati jak budzet, da pocnes bar da gradis svoju novu halu, da radis na povecavanju svojih TV prava i da imas jaku organizaciju iza sebe. 

 

Nama, uostalom kao i od pocetka ''Covic'' ere, jedini spas je Radonjic kojem dajem male sanse da uspe, ali mu ipak dajem sanse jer i ako nasi navijaci misle i dalje da je on neki levat, on je covek koji napreduje svake sezone i veliki je radnik i gospodin. 

 

Na nama je da stvorimo tim koji ce biti konkurentan za F8, koji ce moci da se bori za ABA  titulu.  Jeste evropska kosarka cist novac i ta covica filozofija o nekom crnom MFP-u, bahacenju tokom finala, spinovima, mu se sad obija u glavu, kulminirala je na najgori moguci nacin.

 

Dovedi jos tri kvalitetna igraca, sastavi na vreme tim i kreni da se uigravas. San je da mogu dva nasa predstavnika da igraju EL u ovim uslovima gde nema privatizacije. Jasno da je partizan u ocima EL sa Zeljkom vlazan san i sad Dejo stoji na braniku nase kosarkaske buducnosti. Niti kuka, niti zapomaze...daj coveku uslove da se bar kao gospodin jednom posiba u EL sa bar solidnim budzetom. NE MOZE DA SE IGRA EL 20 sezona sa budzetom od ''4m'' I DA  SE TIME JEBENO HVALIS...

 

Covic bez podrske pickoustog je beskoristan, stavise mislim da je i stetan po nas...sad moze da otvara svoje fioke i fascikle do sutra...i da preti praznim pistoljem...jedina nada kao i uvek mu je Dejan Radonjic i carolija koja dolazi iz njegove glave.

Pa evo uskoro ce skupstina kluba gde ce se Covic smeniti i svi tvoji problemi ce biti reseni. Cini mi se da tebi uopste ne bi smetalo da neki Ostoja sedi kod nas i da onda tvoj idol Dejo ima ovaj  Zeljkov budzet, samo je Dejo takav trener da bi i onda ovaj tim izgledao jako slicno, a meni je to ok.

Da je neko hteo da dobijemo A licencu, vec bi je dobili. Zasto nam drzavni sponzori ne uplacuju na vreme ili kasne za uplatama vec godinama?

Na primer Covic je i u takvim uslovima uspeo da izgubi samo jednu titulu ABA lige i to na jednu loptu. Da li je neko mislio da cemo osvojiti Euroligu. To ne bi mogao ni Zeljko sa ovim budzetom.

Evo ja predlazem da se ti prijavis da budes naredni predsednik i da nam ti dovedes ta tri vrhunska igraca. Siguran sam da ces se sa trenerom odlicno slagati. Ispasce da branim Covica, ali 2011 kada je dosao, je pre 2012 kada su dosli neki drugi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Pa evo uskoro ce skupstina kluba gde ce se Covic smeniti i svi tvoji problemi ce biti reseni. Cini mi se da tebi uopste ne bi smetalo da neki Ostoja sedi kod nas i da onda tvoj idol Dejo ima ovaj  Zeljkov budzet, samo je Dejo takav trener da bi i onda ovaj tim izgledao jako slicno, a meni je to ok.

Da je neko hteo da dobijemo A licencu, vec bi je dobili. Zasto nam drzavni sponzori ne uplacuju na vreme ili kasne za uplatama vec godinama?

Na primer Covic je i u takvim uslovima uspeo da izgubi samo jednu titulu ABA lige i to na jednu loptu. Da li je neko mislio da cemo osvojiti Euroligu. To ne bi mogao ni Zeljko sa ovim budzetom.

Evo ja predlazem da se ti prijavis da budes naredni predsednik i da nam ti dovedes ta tri vrhunska igraca. Siguran sam da ces se sa trenerom odlicno slagati. Ispasce da branim Covica, ali 2011 kada je dosao, je pre 2012 kada su dosli neki drugi.

Nece ispasti vec je to tako. To ti je kao kad su u vezi sa devojkom 10 godina i vise to nije to, ali ne mozete da se rastanete zbog odnosa koje ste imali.

 

Nasi problemi nece biti reseni smenom ili ostojanjem Covica i to je glavni problem. Da se ne pravimo bas budale koliko drzava nije pomagala kad se terao zli Dulo i kresanjem njihovih krila, da ne pisem o FMP-u i marginalizovanjem kosarke sirom Srbije. Kad se setim licitacija ko ce za koliko biti prodat kao da te pare idu navijacima direktno u dzep, kao da imamo bunar iz koga ce vecno dolaziti igraci.

 

Ti masis celu sustinu i prebacujes na beznacajan teren. Po cemu je to Covic boljiu bilo kom smislu od Ostoje??? Zna vise kosarke? Pa nije nuzno da predsednik kluba bude expert u oblasti kosarke, a nesto se ne secam da je Ostoja dovodio zeta x2, svekra, sina, zenu itd u klub.  Obojica su dva bota ove nakaradne vlasti i ovi se zajebavaju sa njima po potrebi ...Po kom tvom osnovu je NS neka ljudska velicina da sad nema boljeg kako na personalnom tako i na kosarkaskom polju.

 

Izgubio je ono najbitnije a imao je pistolj na golorukog protivnika...I objasni mi kojim to godinama pricas i kome to kasne plate godinama,imas li ti i drugari sa ''skupstine'' bilo kakav dokaz o tim vasim pisanjima i gde su batice svih ovih godina ili su nasi strani igraci kojh je recimo proslo 20 samo poslednje dve godine stali uz klub da ne traze pare. Cak i da je tako, sto je Zvezda postala talac jednog lika kao sto je NC. Bio je lep period  i onda ga Dzaja bam:)) pa Terza, i sad c ga zavrsiti nesretni Ostoja..

 

Poslednji adut kao i uvek mu je Dejo i to je to...tesko je kad su ruke zavezane...hoce li ostati da se bori jos cetiri godine? Ili ce pobeci u svom stilu kao 96', 2003, 2012 itd..Bog zna sam gde je sve preskakao...hoce li pokazati bar jednom svoju ''cuvenu'' eksel tabelu..

 

Jedino sto mi je drago jeste sto cemo poginuti sa Dejom na celu, pa ko ziv ko mrtav...sto se tice Covica...ovo je my cup of coffee i ne dami ga nije zao....samo sam u bezizlaznoj pozicji jer je tu Radonjic.

 

Dovedite Sedlaceka, dovedite nase ljude od struke, dovedite nase bitkoinovce, narkolordove...mi smo ipak vecinska Srbija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nece ispasti vec je to tako. To ti je kao kad su u vezi sa devojkom 10 godina i vise to nije to, ali ne mozete da se rastanete zbog odnosa koje ste imali.

 

Nasi problemi nece biti reseni smenom ili ostojanjem Covica i to je glavni problem. Da se ne pravimo bas budale koliko drzava nije pomagala kad se terao zli Dulo i kresanjem njihovih krila, da ne pisem o FMP-u i marginalizovanjem kosarke sirom Srbije. Kad se setim licitacija ko ce za koliko biti prodat kao da te pare idu navijacima direktno u dzep, kao da imamo bunar iz koga ce vecno dolaziti igraci.

 

Ti masis celu sustinu i prebacujes na beznacajan teren. Po cemu je to Covic boljiu bilo kom smislu od Ostoje??? Zna vise kosarke? Pa nije nuzno da predsednik kluba bude expert u oblasti kosarke, a nesto se ne secam da je Ostoja dovodio zeta x2, svekra, sina, zenu itd u klub.  Obojica su dva bota ove nakaradne vlasti i ovi se zajebavaju sa njima po potrebi ...Po kom tvom osnovu je NS neka ljudska velicina da sad nema boljeg kako na personalnom tako i na kosarkaskom polju.

 

Izgubio je ono najbitnije a imao je pistolj na golorukog protivnika...I objasni mi kojim to godinama pricas i kome to kasne plate godinama,imas li ti i drugari sa ''skupstine'' bilo kakav dokaz o tim vasim pisanjima i gde su batice svih ovih godina ili su nasi strani igraci kojh je recimo proslo 20 samo poslednje dve godine stali uz klub da ne traze pare. Cak i da je tako, sto je Zvezda postala talac jednog lika kao sto je NC. Bio je lep period  i onda ga Dzaja bam:)) pa Terza, i sad c ga zavrsiti nesretni Ostoja..

 

Poslednji adut kao i uvek mu je Dejo i to je to...tesko je kad su ruke zavezane...hoce li ostati da se bori jos cetiri godine? Ili ce pobeci u svom stilu kao 96', 2003, 2012 itd..Bog zna sam gde je sve preskakao...hoce li pokazati bar jednom svoju ''cuvenu'' eksel tabelu..

 

Jedino sto mi je drago jeste sto cemo poginuti sa Dejom na celu, pa ko ziv ko mrtav...sto se tice Covica...ovo je my cup of coffee i ne dami ga nije zao....samo sam u bezizlaznoj pozicji jer je tu Radonjic.

 

Dovedite Sedlaceka, dovedite nase ljude od struke, dovedite nase bitkoinovce, narkolordove...mi smo ipak vecinska Srbija.

Prijatno sam iznenadjen tvojim odgovorom i svaka cast na njemu. Kulturno si obrazlozio svoj stav i ja to postujem mada se ne slazem sa njim. Sto se Covica tice mislim da je plivao sa njima koliko je morao i to se dalo videti kroz nas budzet. Da li je trebalo da prepusti njima klub, ne znam. Ja to ne bih voleo po ceni da ne igramo Euroligu. Da li je imao koristi od Zvezde? Sigurno jeste. Da li je Filip trebalo da igra u Zvezdi? Ja mislim da ne, ali sta god mi mislili istina je da je maestralno odigrao finale plejofa i neki bi rekli doneo nam dve Eurolige. U drugoj sezoni mu nije bilo mesto kod nas, pogotovo ne u Euroligi.

Sada dolazim do Deje. Cini mi se da on ne moze da radi sa velikim budzetom ili da budem precizniji sa velikim zvezdama u timu. Pokusao je u Bajernu i nije islo. Zato on bira igrace koji su kvalitetni i podredjeni timu i to ocigledno uspeva. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema panike. Ocigledno je sta se radi, ali treba da vidimo i sta ce reci kosarkaska lopta. Ko god da je iz regiona dobio ili ce dobiti licencu, uvek postoji mogucnost da se u to takmicenje udje kroz ABA i EC. OK, oni su dobili ogromne pare od drzave, ali nesto ne verujem u pricu da cemo mi ostati suha spolovila. 

Edited by Antizemljaš koji lebdi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Pa evo uskoro ce skupstina kluba gde ce se Covic smeniti i svi tvoji problemi ce biti reseni. Cini mi se da tebi uopste ne bi smetalo da neki Ostoja sedi kod nas i da onda tvoj idol Dejo ima ovaj  Zeljkov budzet, samo je Dejo takav trener da bi i onda ovaj tim izgledao jako slicno, a meni je to ok.

 

To što mi imamo Ostoju koji je malo pametniji, namazaniji i nešto malo košarke zna, i dalje ne znači da je to Mič Kupčak. Već samo Ostoja sa malo više iskustva. 

 

Ova grobarska renesansa je dobra za njih koliko delom i za nas da vidimo kako rendom cigan u 2021. postaje rendom grobar iz 2011. koji smatra da je onaj drugi klub za podsmevanje, da je samo njegov klub bogom dan da uzima trofeje i da je sve mimo tog šablona nešto nedozvoljeno. 

 

Jbt, ona budaletina što me kvotovala na tviteru misleći ozbiljno da menjam titulu u KLS za Petruševa i Simonovića, eno kači uplatnice i donira pare Nebojši Čoviću. Bukvalno jebeno neverovatno. Ljudi su ubeđeni da je samo njima nešto bogom dano.

 

Naravno da mi ovakav budžet nismo mogli ni da sanjamo samo je to trenutno stanje u jednom sistemu i u jednom kolu u koje smo svojevoljno ušli 2011. Da zavisimo od toga koliko se državi digo to jutro i koliko će kome da da. 

 

Tako da, ne moraš da čekaš Ostoju kod nas, već ga imamo. Uostalom, da je situacija drugačija, da je Nebojša neki čarobnjak koji je uspeo da izvuče ove pare od države niko ne bi rekao jao imamo novog Ostoju nego bi pričali o magiji Nebojše Čovića. 

 

I da, mislim da nam dolazi neki novi Ostoja Čović. 

Edited by NMX
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

 

Naravno da mi ovakav budžet nismo mogli ni da sanjamo samo je to trenutno stanje u jednom sistemu i u jednom kolu u koje smo svojevoljno ušli 2011. Da zavisimo od toga koliko se državi digo to jutro i koliko će kome da da. 

 

Moras da zavisis, jer te prosto drzava tera da zavisis od njih, samim tim sto ti ne dozvoljava da dovedes sponzore. Sta mislis, ne bi bilo privatnih sponzora? Bilo bi, ali onda ne bi zavisio od drzave 100%. 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Moras da zavisis, jer te prosto drzava tera da zavisis od njih, samim tim sto ti ne dozvoljava da dovedes sponzore. Sta mislis, ne bi bilo privatnih sponzora? Bilo bi, ali onda ne bi zavisio od drzave 100%. 

 

Bilo je privatnih sponzora. Ko je zabranio Huaweiu da pljune Zvezdi 150k za sezonu? Niko. To je jedan igrač samo od sponzora koji ti stoji negde na dnu dresa.

 

A da zavisiš od države, naravno da zavisiš. Pa onda ne vidim poentu istiacanja veličine Nebojše Čovića naspram limara iz Prislonice. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NMX said:

 

 

I da, mislim da nam dolazi neki novi Ostoja Čović. 

 

Mislim da Baticu ne bih mogao da "svarim" i da bi to bio kraj praćenja KKCZ do nekih novih promena...

 

jbg, nemam ja "stomak" kao pojedinci ( neko bi' rekao vecina) sa tamne strane brda.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, ИEsA IlIC said:

 

bez pojacanja. petorka dzoni, laza, dobri, deda, kuz. dovoljno da mozemo da se sibamo sa njima.

 

vrhunska petorka. nadam se da neću imati prilike da je gledam duže od 35 sekundi po utakmici.

 

12 hours ago, ИEsA IlIC said:

jel ti panter bolji od dobrica? meni ne. 

 

naš je ognjen lepši i od luke,

kjuban može da pukne od muke.

Edited by oubrevo.
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, oubrevo. said:

 

vrhunska petorka. nadam se da neću imati prilike da je gledam duže od 35 sekundi po utakmici.

 

 

naš je ognjen lepši i od luke,

kjuban može da pukne od muke.

Ja sam poceo da preskacem postove od kolege. Em su dugacki, em ima mnogo toga da se komentarise (sve suprotno, naravno). 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...