Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Ode blackmon jr.  u jebenu karsijaku. Neko ko je mogao nadomestiti loydove poene, po meni nista losoji igrac od loyda i puntera, za daleko manje para. 

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

E jes, pa nisu njih dvojica bas "daj sta das", i vise nego solidni EL igraci. 

U principu se slazem.

Steph je zaista staklen i tu je bojazan velika.

A Hermanson mi nekako nije cup of tea Radonje, pa mi je malo cudno.

 

Bio bih zadovoljan.

Pojurio bih jos jednog skorera i peticu ako Noko ide i zatvorio roster.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Da naslov je za ozbiljno zajebavanje 😂😂😂

 

Naslov je nastao na osnovu nase nade da ce dobar rad i rezultati biti nesto sto ce biti dominantno merilo budzeta za sledecu sezonu. Sada to naravno uopste ne izgleda realno, tako da je naslov i vise nego komican. Ali to je tragikomedija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

Dakle, od juče pod BATom. 

 

Lepo, lepo. Toliko o novim potpisima i sastavljanju tima.

Pojacanja najverovatnije nece ni biti dok se ne izabere nov predsednik. Sto ne znaci da se ne radi, skautira, pregovara, planira itd. Imaj u vidu da moramo da placamo Obradovica, i plate igracima u prethodnoj sezoni. Ako je BAT u pitanju, Simanic je najverovatnije. Pazi, da te ne zacudi ako predje u Partizan.  Ako je Simanic kivan na zvezdu, jer mu nije data sansa, da se zapita, da li je tu sansu zasluzio i da li je opravdao minute na terenu svakog puta kada je dobio. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Predragdjape said:

Pojacanja najverovatnije nece ni biti dok se ne izabere nov predsednik. Sto ne znaci da se ne radi, skautira, pregovara, planira itd. Imaj u vidu da moramo da placamo Obradovica, i plate igracima u prethodnoj sezoni. Ako je BAT u pitanju, Simanic je najverovatnije. Pazi, da te ne zacudi ako predje u Partizan.  Ako je Simanic kivan na zvezdu, jer mu nije data sansa, da se zapita, da li je tu sansu zasluzio i da li je opravdao minute na terenu svakog puta kada je dobio. 

On moze da bude kivan na Zvezdu zbog svega ali zbog toga da mu nije data sansa ne moze.

 

Kome je data ako ne njemu. Cekali ga pet godina ko ozeblo sunce a on pika igrice.

Edited by Dragan Mićić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Predragdjape said:

Pojacanja najverovatnije nece ni biti dok se ne izabere nov predsednik. Sto ne znaci da se ne radi, skautira, pregovara, planira itd. Imaj u vidu da moramo da placamo Obradovica, i plate igracima u prethodnoj sezoni. Ako je BAT u pitanju, Simanic je najverovatnije. Pazi, da te ne zacudi ako predje u Partizan.  Ako je Simanic kivan na zvezdu, jer mu nije data sansa, da se zapita, da li je tu sansu zasluzio i da li je opravdao minute na terenu svakog puta kada je dobio. 

Pre će biti da mu nisu dali pare

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lepo ga posavetovao menadzer kako da sjebe tim koji ga je trpeo i preplacivao vise od 5 godina, kao i trenera, koji gle cuda, ima istog menadzera.🙄

Borisa je poluogranicen lik, a Misko je pokvaren do srzi i tajming za ovo je vise nego smradovski, sada kada treba da sklopimo iole kompetitivan tim, koji ce da parira milionerima sa druge strane brda.

Neko bi rekao da nista nije slucajno....

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I kod mene na poslu kad mi ne daju platu kažu "ti nama treba da platiš koliko si lenj", a slali me iz jednog sektora u drugi, da mi pronađu poziciju koja mi najviše odgovara, ali džaba. Mene ipak bolela patka da se cimam i uzeo sam im pare. Oni tvrdili da je trebalo da im oprostim dugove, jer su mi pružili šansu. Ja mislio drugačije. 

 

Košarka je posao i svako ko ima ugovor, treba i mora da bude isplaćen. 

 

Što se tiče moralnog pitanja, ne mislim da Boriša iz njegovog ugla i misli da mu je pružena tolika šansa koliko se priča i da je preterano zahvalan za sve ove godine. A i realno, zabole ga sad. 

Kod Tomića je bio često dobar, ostalo uglavnom za zaborav. Sad neka zablista u Megi. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

I kod mene na poslu kad mi ne daju platu kažu "ti nama treba da platiš koliko si lenj", a slali me iz jednog sektora u drugi, da mi pronađu poziciju koja mi najviše odgovara, ali džaba.

kako moj bivsi kolega, iz svojih dana u FIAT-u, ima obicaj da kaze "mi kada nismo znali sta da radimo sa nekim, mi ga posaljemo u HR...tamo najmanje smeta"

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

kako moj bivsi kolega, iz svojih dana u FIAT-u, ima obicaj da kaze "mi kada nismo znali sta da radimo sa nekim, mi ga posaljemo u HR...tamo najmanje smeta"

Ubaci me djurase u taj tvoj mini Nordeus. I ja sam ko baba Simana, treba samo neko da mi se posveti i ne dere kad zaserem. Da nije odgovorna pozicija i preveliko radno vreme, da ima dosta pauza i da ne smarate ako se kasni, a plata naravno evropska. Prijava na full iznos i na neodređeno. 

Bez stresa neko radno mesto. Ako je mogao Boriša 5 godina, mogu i ja valjda 10. Posle ću se penzionisati. 

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ubaci me djurase u taj tvoj mini Nordeus. I ja sam ko baba Simana, treba samo neko da mi se posveti i ne dere kad zaserem. Da nije odgovorna pozicija i preveliko radno vreme, da ima dosta pauza i da ne smarate ako se kasni, a plata naravno evropska. Prijava na full iznos i na neodređeno. 

Bez stresa neko radno mesto. Ako je mogao Boriša 5 godina, mogu i ja valjda 10. Posle ću se penzionisati. 

moze sve, samo treba da umes da postavis ova 2 pitanja:

- gde vidite sebe za 5 godina?

- na skali od 1 do 10, koliko zelite ovaj posao?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...