Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Kakav god sastav da naprave, nece biti prvi favoriti za EC. Tu su Virtus sa Skariolom, Valensija, Lokomotiva, a uvek se pojavi neki Monako. Nece bas tako lako do finala. Taj isti Virtus je ove godine pocistio Milano, a ove ce biti jos jaci. Tu je veci problem, ako se kupi licenca, kao sto se prica, ali ako budemo u 8 i dobijemo ABA ligu, ne verujem da ce nas sklanjati iz Eurolige. Tako da znamo sta nam je ciniti. Na tribine(ako se bude moglo) i da se nadamo da cemo odigrati vrhunsku kosarku, a nesto mi se javlja da ce biti tako. Cak imam dobar osecaj oko Luke i mislim da ce nas sve iznenaditi. Ko moze da kupi sezonsku, iako ima proslogodisnju, sada je pravo vreme.

Edited by VISOKOLETAC
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nek bude da sam hejter ali uzeti 100 000 kredita da bi donirao drzavnom preduzecu u kome je tatica direktor doveo sina da trckara i direktno izvukao 3x toliko vise evrica se za mene granici sa retardiranoscu. 

 

Kao navijac kupis sezosnku, neki dres kurac palac ides na utakmice i zavrsio si svoje, cuj majke ti donacije za drzavno preduzece, sta je sledece da doniramo EPS-u da ne propadne? Terza Ostoja i Covic doktori menadzmenta 

su toliko pametni da bi verovatno zavrsili skupljajuci otpatke iz kontejnera da nisu ljigavi i uvezani sa drzavom od kad znaju za sebe. Sve veliki strucnjaci vodjenja firmi do mojega. 

  • Like 8
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

Pa zakljucavajte jbt :classic_biggrin: samo sam se ukljucio na post vaseg brigadira o tome kako on zahteva da zna koliko privatnih para je upumpano a koliko drzavnih opljackano od strane KKP :kece:

A evo, da vam ne off-topicarim, sasvim sam saglasam sa onim delom vas koji smatrate da uprkos svemu imate sansu, i uz mozda jos 2 dobra pojacanja uopste nemate razloga za neku bojazan za uspesnom sezonom. Odlicna stvar bi zaista bila ukoliko bi ostao (zdrav) Walden i svakako Noko. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovakva pitanja se postavljaju samo kod nas,jer vlada nezdravo okruzenje u sportu i oko sportskih terena,nezdrava atmosfera izmedju klubova i navijaca.Zasto je bitno postavljati pitanje koliki je Partizanov budzet?Ocigledno su neki ljudi oko kluba i veliko trenersko ime bili dovoljno sposobni da to obezbede.A nacin?Pa to je samo njihova stvar i imaju pravo da to zadrze za sebe.Nego je najvecem rivalu,koji inace jos uvek drzi pol poziciju krivo,pa ajde da se digne prasina.Neprijatno je kada se uloge obrnu u odnosu na prethodne godine,ali baviti se tudjom kucom na ovaj nacin i pritom ne gledajucu svoju je jadno.Nama je uvek tudje sladje,svoje dovoljno ne cenimo i ta prica je odavno ispricana,ali ono sto mi posebno smeta,onako seljacko-srpski manir u svemu.

Edited by Bode
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, lord_slawe_ said:


U kom smislu javan? Da se odmah objavi u medijima, kako su ovde izgleda neka ocekivanja?
Isto kao sto je i ta famozna 'pomoc drzave' bila javna i egzaktna svih ovih godina? I u medijima?

Gde su ti izvestaji i kome su dostupni?

Javan znači javan, to mora biti izloženo i na redovnim skupštinama klubova. U evro mora biti transparentno zbog finansijskog fer pleja od strane ECA.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, lord_slawe_ said:


U redu, hvala. Da sacekamo onda skupstinu.

Samo što se retko kada o tome raspravlja na skupštini. A te izveštaje neće niko da pušta u javnost.. i na kraju ugovore igrača saznajemo kada tuže klub.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Misterija Organizma said:

Polako samo I pametno, ima kod Kadera u romanu general mrtve vojske jedna rečenica, veliki je prvi uspon onih koji su pali ali još veći pad kad ponovo padnu. Igramo evroligu, sezona još nije počela, centar i plej su u fokusu, doći će to na svoje mesto. A ako nakon toliko godina i ne budemo šampioni ok, ima sezona i nakon toga, nismo imali prašak sa Uvalinom pa smo preživeli, i ovo ćemo.

 

ovo je krajnje razuman upis sa kojim se slazem. uopste nemam problem sa tim sto je neko odlucio da ove sezone (a verovatno i nekoliko sledecih) kkp ima veci budzet od zvezde, jbg, klubovi se finansiraju politickom voljom odredjenih pojedinaca na vlasti, tako je od osnivanja ovih klubova, tako ce biti i dalje, i logicno je da se to klatno pomera, nekad ka nama, nekad ka partizanu. realno, kkp od 2013. nema rezultat, vec 8 godina nisu igrali finale aba lige, u evroligi ih nema vec 7. kapiram da postoji ozbiljan frust kod grobara i da je drzava resila da im malo ublazi bol. nije to nista cudno. ja se samo nadam da ovo ludacko ulaganje u kkp nece biti praceno spoticanjem zvezde, vec da cemo zadrzati sanse da se takmicimo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Inbox said:

Sve tacno, ali ko je nama kriv sto Kicu koji je nas navijac (bio) nismo doveli jer smo imali nemam pojma koga. Toliko je bio bitan da mu se ni imena ne secam. Praja nije doveden da se ne sudara sa Ducijem koji je bio pri kraju karijere. 

Na kraju im je taj Kica napravio KKP i doveo sve one igrace na svoje ime... 

Falila jedna nula na našoj ponudi 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, lord_slawe_ said:


U redu, hvala. Da sacekamo onda skupstinu.

Mora biti obelodanjeno u finansijskim izvestajima ako je donacija.

Ako se vodi kao marketinski trosak, i ako je pozicija materijalna u kvantitativnom smislu, opet bi trebalo da se obelodani.

 

U principu se takve stvari najcesce kriju da ne bilo talasanja, pa i revizori ne smaraju mnogo oko tih obelodanjivanja.

 

Svakako i da je dao neki novac, ja ne verujem da je to vise od 1m godisnje. Pa da ima takvih jos dvoje, opet cemo doci do zakljucka da drzava obezbedjuje 80% budzeta, uzimajuci u obzir tekuce i nadolazece potpise kao i ostale overhead troskove tokom sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Misterija Organizma said:

Polako samo I pametno, ima kod Kadera u romanu general mrtve vojske jedna rečenica, veliki je prvi uspon onih koji su pali ali još veći pad kad ponovo padnu. Igramo evroligu, sezona još nije počela, centar i plej su u fokusu, doći će to na svoje mesto. A ako nakon toliko godina i ne budemo šampioni ok, ima sezona i nakon toga, nismo imali prašak sa Uvalinom pa smo preživeli, i ovo ćemo.

 

dobar dan gdine vujoševiću 🙃

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Da malo skrenem diskusiju sa miliona, vučiča, mordeusa i žoca...

 

Odgledajte na YT jučerašnju epizodu serijala Junaci doba zlog. Goxy Vesić u ovoj epizodi. Lepo podsećanje negde na pola epizode, kako nam je usrao KK pa zatim FK.

 

I to sve napisao i snimio osvedočeni grobar Slaviša Lekić.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, oubrevo. said:

 

dobar dan gdine vujoševiću 🙃

Prošli put kad je Robija postao trener Partizana, Dulo je prešao na našu stranu.

Tada trener, sada, zbog zauzeća te pozicije kod nas i njegovog zdravstvenog stanja, biće lajf kouč.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, NMX said:

Da malo skrenem diskusiju sa miliona, vučiča, mordeusa i žoca...

 

Odgledajte na YT jučerašnju epizodu serijala Junaci doba zlog. Goxy Vesić u ovoj epizodi. Lepo podsećanje negde na pola epizode, kako nam je usrao KK pa zatim FK.

 

I to sve napisao i snimio osvedočeni grobar Slaviša Lekić.

 

Gledao malo, pausalna emisija, gde kada bi neko pao sa Marsa pomislio da je Terzic odmah ustolicen u CZ kada je preuzet klub, a nije. A tek sta reci da je komentator onaj Miljus sto se smuca od SNS-a pa Narodne pa do SSP-a. Sta ti kukavce imas da pricas i da kazes. Prekinuo sam na pola. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Nema potrebe ovde više da se bavimo Partizanom, a još manje potrebe da se ističe da ovakva finansijska moć nekog regionalnog KK nikad nije postojala u ovoj meri, to ni komisija Kuper - Brimstone - Kendrick ne može da ospori.

 

Hajde da se bavimo KKCZ, tvrd je orah voćka čudnovata. 

Ja bih samo eventualno razmotrio za ban stavku 'negiranje budzeta' kao neki leks specijalis. Cisto da se spreci konstantno trolovanje svih zivih tema neistinama tipa da igraci poput Kevina Pantera dolaze da ozive karijeru kod Zoca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Oglasio se i nas VD predsednik:

Panter je iz Olimpijakosa prešao u Zvezdu bez obeštećenja. Mesečna plata mu je bila 30.000 dolara. Ugovor na 6 meseci, pritom zadnje dve rate nisu plaćene, jer je sezona bila prekinuta zbog korone pa se isplaćivalo 80 odsto. To su pare za koje je čovek igrao u Zvezdi, sada se afiormisao, ne pada mi na pamet da ulazim o bilo kakve priče sa kamionima i avioninma. To bi bilo opravdanja, ali davati ogromne cifre, pa mi nismo CSKA - poručio je Nebojša Čović!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...