Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

51 minutes ago, Perkos2 said:

Samo još Jaka i da budd ona prava jaka Zvezda!   E sad i jedna čaršijska priča koja kaze da je AV načuo iz poverljivih izvora da mu se sprema adekvatan odgovor na utakmici Zvezda-Voša i brže bolje našao novce za Kalinića, tj pozajmio gazda Nebojši bez kamate i roka za vraćanje.

Brate prica je bukvalno level mog burazera i njegovih drugara od 12 godina

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djurava said:

@Laki21 Ja iskrenu ne verujem u tu pricu Covic vs braca. Stvarno ne mogu da verujem da neko ko je svako nedelje bar jednom na Pinku  protivnik rezima. Da je Nebojsa stvarno trn u oku braci provukli bi ga kroz razne Informere Telegrafe ko toplog zeca odmah. To sto bi mi voleli da je tako ne znaci da jeste. A sto se tice izjava oko Kosova mislim da Kalinine i preDsednikove su veoma slicne. I da naravno da su za Kaline date drzavne pare, samo je pitanje koje i odakle

 

1 hour ago, NMX said:

 

Malo je to kompleksnije od "gostuje po televizijama, on je njihov". Prvo i osnovno, naravno da ne postoji priča Ćoki vs. braća. A drugo, bitnije, što se tiče televizija. Pogledajte Slinu. Čovek je zglajznuo svuda. I ne skida se i dalje sa TVa. Neki dan tekst u informeru, gostovanja kod Satrape i ostalih Marića. Hoću da kažem, to je jedna mafijaška hobotnica sa xy pipaka gde niko ne želi da seče jedan pipak dokle god su svi iz istog tela. Dokle god Nebojša svoja gostovanja koristi da malo fura svoju agendu a malo pohvali vlast (Slina to sada isto radi a čoveka su de facto razvlastili), on će visiti po televizijama. Zašto mu dozvoljavaju? Pa isto kao i Slini. Svako tu o svakome zna i previše i bukvalno nikome nije u interesu da krene prvi sa otvaranjem fioka i ostalih pandorinih kutija. 

 

the-truth-is-out-there-x-files-gina-dsgn

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bosMan_jr said:

Brate prica je bukvalno level mog burazera i njegovih drugara od 12 godina

 

Nije, jer verujem da tvoj burazen nije mentalno ogranicen.  

 

Likovi koji od saradnje sa drzavom uzimaju milione godisnje ce da vicu protiv sefa jer je dao koji milion vise kkp umesto kkcz i tako ce da ugroze svoje pozicije, poslove pa i u krajnjoj meri svoje slobode... hau jes nou 😄 😄 

A sef razjeba drzavu, priznade Kosovo, unisti prirodu, dovede strance da rade, plate mizerija, u stampi jednoumlje, na javnoj sceni rasulo, al Vucicu pederu jer nam ne daje pare za sportska drustva... pokenjam se na glavu ko golub svakome ko vice Vucicu pederu iz tih pobuda. 

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Samo još Jaka i da budd ona prava jaka Zvezda!   E sad i jedna čaršijska priča koja kaze da je AV načuo iz poverljivih izvora da mu se sprema adekvatan odgovor na utakmici Zvezda-Voša i brže bolje našao novce za Kalinića, tj pozajmio gazda Nebojši bez kamate i roka za vraćanje.

Mozes li sa nama da podelis tu vest, a sa koje tribine bi krenula prozivka, sa zapada gde su najobicniji semankari ili onih par stotina na Istoku?

Sa severa sigurno nista krenuti nece sve dok je Kosovo nase jer kazu da nema razloga da se proziva AV jer nije izdao Kosovo. To je crvena linija koja se nece preci.

Ja pre ocekujem sutra neki transparent protiv ovog potpisa danas, ako je neko mislio da ce se oni vratiti na kosarku, ovim je stavljena jos jedna TACKA u novoj sezoni oko tog pitanja. Svako jemogao da procita stav "vernih" oko ovog potpisa, da je ovo opet uradio Covic ( kao sa OMicem) i da je to prst u oko po ko zna koji put pravi navijacima i da su svi ostali obicne pizde koje samo titule i merenje patke sa komisijama najbitinije. 

 

Tako da sutra sem kise i ponovo ling long kvaliteta nista epohalno se nece desiti.

 

PS> od Jake nema nista, nije ostao kada je imao ugovor na jos jednu sezonu,KLS ligu presedao na klupi i to odlukom Radonjica, ne verujem da tu ima bilo kakve hemije za ponovnu saradnju.

Jovic je prioritet. 
Bjelica i Bobi, da se ne lazemo, od toga nema nista sto se negde piskara.

 

 

 

 

 

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, kkp4ever said:

Sramota da bude ove gigante koji su kukali nedeljama unazad.... Kalina igra u fmp-u za pljendzu ali ima malo jace prilloge 😄 ziveli 

 

Jel vi iz regiona imate sertifikat kad navraćate?

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro. Gde su ovi vajni, ugledni forumaši koji su poslednjih mesec dana pisali ovde kao da je zvezda pred raspadom i da će pojačanja biti jako skromna? Da će Robija imati veći budžet od nas, to je svima jasno. Dovode proverene igrače sa F4 ali kako će to sve izgledati... Hmm.. 🤔

Za mene lično su Aron White, Nikola Ivanović i Nikola Kalinić fenomenalna pojačanja. A sva trojica nemaju plate kao Lidej i Panter. 

Kao što sam napisao i pre 20 dana, i pre 10 dana.. Samo polako.. Verujem u DR i NČ. 

 

I ako nisam očekivao pojačanje na poziciji 3 - 4, sada možemo sa sigurnošću da kažemo da su nam ta mesta popunjena. KkCZv će dovesti još 2 spoljna igrača i jednog centra ukoliko Noko ne potpiše novi ugovor.

Lep dan vam želim. 

Edited by StiviKivi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nakjverniji i dalje tupe o Kalini. Razgovor sa jednim od njih sinoć:

- I dalje ste protiv Kaline?

-Naravno

-I nista vam ne znaci sto se vraca bas sada kada je kriticno po klub i dolazuje zvezdastvo

-Ne mozemo da predjemo.preko njegovoh izjava o Kosovu. Nama je Srbija najbitnija.

-Pa sto ne navijate za reprezentaciju, sto ne gledate Srbiju.

- Nas samo Zvezda zanima. Nista ti ne razumes.

Toliko. Nema sta tu vise da se prica. Ispsovali su Deja koji se vratio i pokazao zvezdastvo. Valjda su ga tada na severu gledali Vavic i Mutavi, tadasnji pravoverni valjda. Vratio se i Prosinecki za koga se danima vecali da li da dopuste da dodje. Dali dozvolu, videli najiskrenije suze ikada na Marakani i ispratili sramnim transparentom stavljajuci ga u istu recenicu sa kretenom Jankovicem.

Eno im ga Gobelja. Veliki Srbin, vernik, ozenio apdejtovanu verziju srpske majke...

 

  • Like 20
  • Love 7
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, berti said:

 Umesto da se do neba uzdize ovaj postupak Kaline jer je covek u naponu snage resio da se vrati i pored boljih ponuda... Kalina je tvdoglav lik i ubedjen da je debeo razlog za ovo to sto su ga oni kreteni jurcali da potpise za njih.

 

8 hours ago, Del Piero said:

. Ovo je za mene potpuno nerealna vest, za mene je samo bila dilema da li ce zavrsiti u Realu ili Barseloni. Ja sam siguran da je njega trazilo pola Evrope. E sada, ja mislim da on ovde nije dosao da igra za upola manje novca nego sto bi dobio negde drugde, ali koliko god da je novca dobio mogao je toliko da dobije negde drugde, ali i da zivi mnogo mirnije + da se bori za titulu u EL. 
 

 

nadam se samo da ne racionalizujemo ovaj potpis sad inatom ljubavlju i slično.

 

kao što razumemo da željko i pored ljubavi inata i čega sve već - ima svoju cenu, tako je ima i kalinić.

 

--

fantastičan potpis naravno. ne samo igrački, već i zato što daje identitet timu koji drži radonjić, odnosno nekakvo nasledstvo u majndsetu te ekipe koje nam je sada preko potrebno

a pretpostavljam i da će onda biti i nekih solidnih potpisa na sg ili pg + c.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Nakjverniji i dalje tupe o Kalini. Razgovor sa jednim od njih sinoć:

- I dalje ste protiv Kaline?

-Naravno

-I nista vam ne znaci sto se vraca bas sada kada je kriticno po klub i dolazuje zvezdastvo

-Ne mozemo da predjemo.preko njegovoh izjava o Kosovu. Nama je Srbija najbitnija.

-Pa sto ne navijate za reprezentaciju, sto ne gledate Srbiju.

- Nas samo Zvezda zanima. Nista ti ne razumes.

burazeru, ja bih se dezinfikovao posle ovakvog razgovora, za svaki slucaj

  • Like 9
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Moram malo da oftopičarim sa pričom oko Severne tribine. Kao neko ko je tamo porastao i u međuvremenu normalno promenio stavove smatram da mogu da pokušam da objasnim neke stvari.

 

To je jedna od najboljih organizacija u zemlji koju vode izuzetno inteligentni ljudi. Možemo da se ne slažemo sa njihovim stavovima ili poljem delovanja( kriminal uglavnom), ali bez potcenjivanja. Tamo isti ljudi vode tribinu preko 20 godina. Zauzeli su određeni principijelan stav po određenim pitanjima npr. Kosovo jer na taj način lože klince i čuvaju svoju vlast.

Sa druge strane dogovorili su se i sa Đinđićem i sa Đilasom i sa Vučićem.

 

To sam pisao sto puta, Severna tribina je ona koja spušta giljotinu za npr.kvalitet igara nekog fudbalera, on je posle skandiranja severa gotov. Presudu donosi ZAPAD.

Isto važi i za politička pitanja i nemoj neko da sumnja da će vođe da se dogovore sa opozicijom i da okrenu ćurak ako krene lavina sa zapada.

 

Neko je spomenuo kako je sipanje u kkp pogrešan razlog da se počne ta vrsta skandiranja tj.kako je to razlog glupog čoveka, parafraziram. Vrlo moguće da je tako, ali taj jedan glup pokrene nekog ko će da drekne zbog stvarnih problema koje ova zemlja ima. 

 

Offtopik mode off

Da poželim dobrodošlicu Kalini i čestitam Simonu odlazak u penziju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogi najveci zlocinci, goveda, fasisti i ostale psihopate su bili inteligentni ljudi. Recimo, ni "nas" danasnji predsednik nije glup covek, samo je lud.

 

Tako da mislim da dobar deo ljudi ovde kapira to o cemu pises. Kao sto Levijatanu trebaju glupi ljudi da poveruju da su zivotinje poenta njihovog delanja. Tako ovima trebaju usijane klinacke glave da poveruju da su oni patriote.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...