Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

10 minutes ago, Cavani said:

Lorenzo '90 ima godina, daj Jovica isto '90. Cigani ludaci, Lorenzo im je bio mator i pre dve godine, pred pragom 4. decenije.

 

Samo sto Lorenzo moze da ga nosi u zubima. 

 

Rid je ok za drugog centra. Ili Lesor. Prvi centar ako nije Noko, onda treba naci bas dobru alternativu. 

 

Spolja sigurno dolaze 3 igraca, Uskokovic ce biti peta ili sesta opcija. Ne znam sta DR misli sa Dedom, sve manje ga vidim u timu. Brutalno smo popunjeni na 3-4, a na 1-2 tesko da Dejan vidi Dedu. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Profesor said:

 

Samo sto Lorenzo moze da ga nosi u zubima. 

 

Rid je ok za drugog centra. Ili Lesor. Prvi centar ako nije Noko, onda treba naci bas dobru alternativu. 

 

Spolja sigurno dolaze 3 igraca, Uskokovic ce biti peta ili sesta opcija. Ne znam sta DR misli sa Dedom, sve manje ga vidim u timu. Brutalno smo popunjeni na 3-4, a na 1-2 tesko da Dejan vidi Dedu. 

Lorenco sa 80kg tesko da moze da nosi Jovica i na krkace, a kamoli u zubima.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Lorenzo '90 ima godina, daj Jovica isto '90. Cigani ludaci, Lorenzo im je bio mator i pre dve godine, pred pragom 4. decenije.
Ma znam da su slicnog godista, rekao sa u kontekstu motivacije, Lorenzo ce da trazi klasicnu tezgu da uzme jos dva tri ugovora do kraja karijere, nece se on lomiti kao u prvom mandatu kada je trebao da se probije i dobije lifetime ugovor. Nece Jovic tako razmisljati, zato sam rekao da zbog Lorenzovih godina pre bih Jovketa.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jako sam zadovoljan svime što sam do sada video u prelaznom roku. Fajterska ekipa, ne daje vremena protivniku da razmisli. Gladijatori. Na 1 očekujem da se utanači to sa Jovićem, što se tiče beka, tu očekujem nekog trpača koji je krupan. U slučaju Nokovog odlaska dobro preispitati tržište, tu nam treba baš pouzdan i kvalitetan igrač, pogotovo kada vidimo da na toj poziciji imamo Kuza i Mitra, uz dužno poštovanje njima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...