Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Meni se lično Pefi uopšte ne bi dopao kao pojačanje u ovom trenutku. On ne bi igrao kod nas za manje od 400,450 hiljade a mislim da za te novce možemo nekog boljeg da nađemo. Makar bio neki klinac sa koledža za 250,300 soma. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Radonjic je u fazonu da Noko nije njegov cup of tea, tako da nije do para ili bilo cega, vec .

 

Za Jovica sam cuo preksinoc, kad i za Kalinica. Kao i da jurimo nekog beka, naravno ime sam zaboravio, ali igrao je u NBA i ove sezone, bio visok pik pre par godina, al nije se nesto snasao tamo. 

Edited by Markoss
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

Radonjic je u fazonu da Noko nije njegov cup of tea, tako da nije do para ili bilo cega, vec .

 

Za Jovica sam cuo preksinoc, kad i za Kalinica. Kao i da jurimo nekog beka, naravno ime sam zaboravio, ali igrao je u NBA i ove sezone, bio visok pik pre par godina, al nije se nesto snasao tamo. 

Ne smeš da zaboravljaš ono što jenajbitnije za forumsku populaciju, ime pojačanja se pamti zanavek!😃

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

Kao i da jurimo nekog beka, naravno ime sam zaboravio, ali igrao je u NBA i ove sezone, bio visok pik pre par godina, al nije se nesto snasao tamo. 

 

Evo da probam da ti osvezim secanje sa par imena koje se uklapaju u ovaj profil:

 

Terrance Ferguson, Zhaire Smith, Jerome Robinson, Romeo Langford

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

Radonjic je u fazonu da Noko nije njegov cup of tea, tako da nije do para ili bilo cega, vec .

 

Za Jovica sam cuo preksinoc, kad i za Kalinica. Kao i da jurimo nekog beka, naravno ime sam zaboravio, ali igrao je u NBA i ove sezone, bio visok pik pre par godina, al nije se nesto snasao tamo. 

Ja sam sve ovo znao onda kad je Radonja potpisao.😁🔪

 

Kakav je ovde defitizam bio....kao da bi EL igrali sa omladincima..

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Markoss said:

Radonjic je u fazonu da Noko nije njegov cup of tea, tako da nije do para ili bilo cega, vec .

 

Za Jovica sam cuo preksinoc, kad i za Kalinica. Kao i da jurimo nekog beka, naravno ime sam zaboravio, ali igrao je u NBA i ove sezone, bio visok pik pre par godina, al nije se nesto snasao tamo. 

 

 

Frank Ntilikina, uini daje lovu za transfer. :s_d:

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Ovo sam malopre procitao na RSB, da ga Radonja ne zeli previse. I meni deluje cudno, covek je atleta, dobar defanzivac...ne znam.

Meni je baš izgledalo da su Radonja i Noko kliknuli. Mislim da je RSB priča izlazna strategija, jer očito nisu mogli da ga zadrže.

 

U jednom trenutku su pisali i kako Dobrić ima "brojne nedostatke", kad je valjda postojala opasnost da zapali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...