Jump to content

Koga biste želeli da upoznate sa foruma?


Džudi

Recommended Posts

Na temi o epidemiji koronavirusa nekolicina nas se dogovarala da se vidimo kod @urosg3 na Kosmaju..kad prođe epidemija.

 

Ne znam da li će se i kada ta ideja realizovati..meni sve to više liči na šalu. :classic_smile:

 

A sada, malo ozbiljnije pitanje:

 

Kog forumaša ili forumašicu biste želeli da upoznate uživo, negde na kafi, piću..

 

Da li biste želeli da istovremeno sretnete više forumaša ili samo jednog, dvoje?

 

Postavljam ova pitanja jer ne znam da li ste na ex b92 forumu imali susrete uživo.

 

Ja ovde lično poznajem samo jednog forumaša ( dugi, dugi niz godina ).

 

Znam koga bih želela da upoznam uživo. 

 

Ali, prvo da čujem vas  :classic_smile: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Noćna mora B92 fantazera , јер је реално легенда од човека

@Zvezdinho -||-

@bohumilo , "To pick his brain"  како фразеолошки кажу Енгљези :lol_2:.  Делује ми да би могао штошта да научим 😄

 

На старом форуму сам се видео само са једним чланом, три пута. Напустио је и тај стари форум око 2014-e.

Edited by RatzenStadt
  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, RatzenStadt said:

@Noćna mora B92 fantazera , јер је реално легенда од човека

@Zvezdinho -||-

@bohumilo , "To pick his brain"  што фразеолошки кажу Енгљези :lol_2:.  Делује ми да би могао штошта да научим 😄

 

На старом форуму сам се видео само са једним чланом, три пута. Напустио је и тај стари форум око 2014-e.

 

Moze, al pre toga da odgledas ceo serijal Tesne koze:classic_cool:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Moze, al pre toga da odgledas ceo serijal Tesne koze:classic_cool:


:roflmao:

Одгледао сам пар епизода Беле Лађе. Јел се то рачуна? 😄

 

Прогањаш ме с тим већ 5 година. Не могу бураз. Ова суперхеројска манија и рециклажа старих хит филмова ми је убила сву љубав према кинематографији. Не гледам ништа већ годинама 😄

 

Мада могао бих те наше, назови класике, да одгледам чисто општег образовања ради. Жикину Династију, Балкан Експрес, Балкански Шпијун, можда и ту твоју Тесну Кожу. Чим одгледам, јављам да долазиш код мене у Руменку. Дунавски сом и вино су специјалитет на "нашој" чарди, прсте да полижеш :15:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, RatzenStadt said:


:roflmao:

Одгледао сам пар епизода Беле Лађе. Јел се то рачуна? 😄

 

Прогањаш ме с тим већ 5 година. Не могу бураз. Ова суперхеројска манија и рециклажа старих хит филмова ми је убила сву љубав према кинематографији. Не гледам ништа већ годинама 😄

 

Мада могао бих те наше, назови класике, да одгледам чисто општег образовања ради. Жикину Династију, Балкан Експрес, Балкански Шпијун, можда и ту твоју Тесну Кожу. Чим одгледам, јављам да долазиш код мене у Руменку. Дунавски сом и вино су специјалитет на "нашој" чарди, прсте да полижеш :15:

 

Ne racuna se, Bela Ladja je sranje:classic_sleep:

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Zubizaretu, Mitljika, Zolju, Šamarakandija, Cistu, Betonligu, Konjoslava, Viću, Špiclova, Ohajea, Žabudebila, Zarozanog, Prda, Anćelotiju, Šmajsera, Anomaliju, Žbukotu, Degen-Ricka, Makroa, Sovu, PinkFloyda2%srebraPrvog, ĐuntuSmeta i.... @Kinik:classic_smile: 

 

edit: Tagovao.

Edited by Neme
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 

Hm...nemam tu želju baš. Naravno da tu ima jako dragih ljudi po pisanju za koje bih pomislila, da baš bih mogla popričati s takvom osobom uživo. Ipak imamo slobodu anonimnosti na forumu. Ali, ako pobedimo ovaj virus i eventualno se nešto organizuje, a da budem na istom kontinentu...razmislila bih o tome, pogotovu ako neko organizuje neki hiking, izlet u prirodu. Mislim da je ta tema gore zaista spojila sve nas, tamo, ovde, iz svih krajeva i da su informacije i razmena mišljenja vredni. 

 

Haha...u isto vreme smo pisale. Slažem se za temu o koroni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devojka Luke Razića said:

Koga bih ja želela da upoznam sa foruma 😎

 

@MetalHead  @Neme @mrd...evo za početak 🙂 nastaviću kasnije..

Nemoj mrda on sam sebe ne poznaje.

Zar nije lepse ovako, ljute nas 4umasi, mi ljutimo njih, a posle nam samo ogledalo ostaje kao resenje. Ja sa zadovoljan s'resenjem, dok sam bio mlad, bio sam mlad i lep, a sada sam samo lepo ko slika. 😛

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa da nastavim:) 

 

@Antizemljaš koji lebdi  @Harmonika @Sunshine State @Angelia...zapravo, gotovo sve aktivne na temi o koronavirusu.

 

Upoznala bih i još ponekog iz admin-mod tima ( lavice uvek vole visoko društvo 🙂 

 

I kad bolje razmislim...Malo je ljudi koje ne bih želela da upoznam- na sportskom delu nikog ne znam..ako se ne pojavljuje na ostalim pdf-ovima.

 

Temu sam otvorila jer sam se upoznala sa virtualnim poznanicima sa dva, tri foruma i išla sam na dva blogerska upoznavanja.

 

Nastaviću..tokom dana..ili kasnije.. 

7 minutes ago, mrd said:

Nemoj mrda on sam sebe ne poznaje.

Zar nije lepse ovako, ljute nas 4umasi, mi ljutimo njih, a posle nam samo ogledalo ostaje kao resenje. Ja sa zadovoljan s'resenjem, dok sam bio mlad, bio sam mlad i lep, a sada sam samo lepo ko slika. 😛

 

 

E, sada zaista želim da te upoznam😂  Mi smo ex komšije koliko se sećam..

 

 

@mrd zbunio si me 🙂   

 

Zaboravila sam jednog od forumaša sa kojim bih se rado upoznala @Slavisa iz Tavankuta- Slaviša, izvini ! 

 

 

 

Edited by Devojka Luke Razića
dopuna teksta
  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mrd said:

Nemoj mrda on sam sebe ne poznaje.

Zar nije lepse ovako, ljute nas 4umasi, mi ljutimo njih, a posle nam samo ogledalo ostaje kao resenje. Ja sa zadovoljan s'resenjem, dok sam bio mlad, bio sam mlad i lep, a sada sam samo lepo ko slika. 😛

 

 

Nece te kuvati, sta ih briga jesi li star?

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Neme said:

Zubizaretu, Mitljika, Zolju, Šamarakandija, Cistu, Betonligu, Konjoslava, Viću, Špiclova, Ohajea, Žabudebila, Zarozanog, Prda, Anćelotiju, Šmajsera, Agonomiju i.... @Kinik:classic_smile: 

 

edit: Tagovao.

Jel zna neko sta je sa Kinikom, ne javlja se....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upoznah mnoge sa sporta, a i mnoge sa politike, bastovanstva, kulinarstva... sto kroz druzenje uzivo uz picence i mezence, sto preko skajpa, vibera i ostalih sokocala.

Ostaju ovi sa kojima se ne slazem i ova problematicna deca da im svojerucno udelim savet u vezi zivota, kao i dobar deo COVID ekipe.

Mada, ne bi me iznenadilo da se poznajemo - stara sam ja landara.

:default_coffee:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Upoznah mnoge sa sporta, a i mnoge sa politike, bastovanstva, kulinarstva... sto kroz druzenje uzivo uz picence i mezence, sto preko skajpa, vibera i ostalih sokocala.
Ostaju ovi sa kojima se ne slazem i ova problematicna deca da im svojerucno udelim savet u vezi zivota, kao i dobar deo COVID ekipe.
Mada, ne bi me iznenadilo da se poznajemo - stara sam ja landara.
:default_coffee:
Ajde beži šta plašiš decu!

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...