Jump to content

Koga biste želeli da upoznate sa foruma?


Džudi

Recommended Posts

10 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Ne mogu gledati video od 5 minuta. Dugacko je to. 

E, jeblo me evropejstvo i civilizovanost.:classic_biggrin:

 

VqnoE6F.gif

Pruzis grancicu, dobro, bre, skotovi: jeste zalosna vrbova od 2m duzine koju sam licno brao.... i ne moze da pogleda clip?

To na Kosmaj nece doci:s_d:

2x1l17j.gif

Link to comment
Share on other sites

E, jeblo me evropejstvo i civilizovanost.:classic_biggrin:
 
VqnoE6F.gif
Pruzis grancicu, dobro, bre, skotovi: jeste zalosna vrbova od 2m duzine koju sam licno brao.... i ne moze da pogleda clip?
To na Kosmaj nece doci:s_d:
2x1l17j.gif

Takav dugacak video nisam vec dugo gledao. Dobro ajd pogledat cu ga kad budem imao tj ako budem imao vremena :-)
Link to comment
Share on other sites

Чланица Pletilja неправедно изостављена са мог првобитног списка. Волео бих да је почастим кафом на рибарцу нпр. Понео бих нотес и хемијску и пустио је да прича. Верујем да бих могао штошта да научим и корисних ствари да запишем. Треба ми "лајф гуру", мени више него иком 😄

 

uini ми је исто одувек био готиван лик. Него, нисмо на истој таласној дужини гледе неких социјалних питања. Ваљало би га преваспитати. Најбоље на кошаркашком терену, само ако ми да пар месеци да се извучем из кататоније и спремим се за лето. 1 на 1! 😈

Edited by RatzenStadt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kao sma malo bolje upoznao forumase, evo neko spiska ljudi koje bih upoznao, evnentualno

 

Don Juan

nemanja

ciao

Clash

Kronostime

Hugo Punch

Suncica

 

od ovih s akojima se manje slazem, pa urosa recimo, jer imam dobru interakciju, iako nam se dosta stavova razilazi..mislim da to sa drugima ne bih mogao..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Harmonika said:

Kao sma malo bolje upoznao forumase, evo neko spiska ljudi koje bih upoznao, evnentualno

 

Don Juan

nemanja

ciao

Clash

Kronostime

Hugo Punch

Suncica

 

od ovih s akojima se manje slazem, pa urosa recimo, jer imam dobru interakciju, iako nam se dosta stavova razilazi..mislim da to sa drugima ne bih mogao..

miszjIL.gif

l9q5kab.gif

asnLVDq.gif

Edited by Kronostime
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 5/27/2021 at 1:22 AM, koca popovic said:

Kako sam mogao da te zaboravim djevojcice .Jeg beklager.

 

Koga ste zaboravili?

 

Ja sam zaboravila :classic_blush: zaboravila sam moju generaciju rođenu u doba Variole..a mislim da bismo mogli da se vidimo kad nam je zgodno, jer živimo blizu..možda smo se nekada i sreli uživo..

 

@Kronostime izvini! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Mada tesko da cu upoznati bilo koga, jer, gledacu da i ne pisem vise ovde, red je da ipak, malo korigujem spisak:

Konstantin, sa njim se  mozes razumeti, okej je..

Devojka, i dalje stoji

Darko

Don Juan

goldeberg

Sretn Zujkic

uros, i dalje, za mene..sta on misli, vec ne znam..

Pletilja

zoran59

i druga iz Panceva, mada, stalno menjao nickove, Eward Luis je sada valjda..

ostali koje sma navodio ranie, sanekima imam neka neslaganja, neki ostavljaju  utiak da  nemaju  neko pozitivno misljenje o meni, i to je njihovo pravo, ne patim svima da se dopadam, narocito ne online, ja sam probao da imam lepu komunikaciju, mozda  nisam umeo, nema problema, i dalje Kronosu sve najbolje zelim, zaista.. dok se za dosta clanova fourma ipak, nadam da ih necu sresti ni na ulici, mada, I ako dodje do toga, necu znati..

Edited by Harmonika
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2022 at 6:38 AM, Harmonika said:

Mada tesko da cu upoznati bilo koga, jer, gledacu da i ne pisem vise ovde, red je da ipak, malo korigujem spisak:

Konstantin, sa njim se  mozes razumeti, okej je..

Devojka, i dalje stoji

Darko

Don Juan

goldeberg

Sretn Zujkic

uros, i dalje, za mene..sta on misli, vec ne znam..

Pletilja

zoran59

i druga iz Panceva, mada, stalno menjao nickove, Eward Luis je sada valjda..

ostali koje sma navodio ranie, sanekima imam neka neslaganja, neki ostavljaju  utiak da  nemaju  neko pozitivno misljenje o meni, i to je njihovo pravo, ne patim svima da se dopadam, narocito ne online, ja sam probao da imam lepu komunikaciju, mozda  nisam umeo, nema problema, i dalje Kronosu sve najbolje zelim, zaista.. dok se za dosta clanova fourma ipak, nadam da ih necu sresti ni na ulici, mada, I ako dodje do toga, necu znati..

Sređujem neke porodične biznise + projekat u toku, baš neka gužva. Ali imaj me u vidu za druženje prvom prilikom 🙂

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/17/2021 at 12:51 AM, Devojka Luke Razića said:

 

Koga ste zaboravili?

 

Ja sam zaboravila :classic_blush: zaboravila sam moju generaciju rođenu u doba Variole..a mislim da bismo mogli da se vidimo kad nam je zgodno, jer živimo blizu..možda smo se nekada i sreli uživo..

 

@Kronostime izvini! 

Pa tebe.......

  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...