Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

3 minutes ago, OnionKnight said:

Ne mogu da se otmem utisku da se ekipa koja ovoliko zavisi od Jake Blazica nece provesti dobro u borbi za titulu. Uz to, ako Zirbes ne dozivi renesansu, unistice ih Stipanovic.

Stipanović ih je zaklao i u prošlosezonskom polufinalu protiv Budućnosti. Ima on svojih kvaliteta ali je jedan od najdrvenijih košarkaša ikad. 

 

CMM me podseća na čuvenog Zeku Wrighta (by Denda), brz, jak, prodoran al šuta ni za lek. 

Link to comment
Share on other sites

Al sto su videli od nas kako nam dobro ide sa 24godisnjim talentima sa americkih koledza, pa pozurili i oni da dovedu jednog(Krampelj)😂

5 minuta u igri i za to vreme jedino sto je napravio su dva faula.

Pitam se stvarno, ko sve trenira decu po tim koledzima i sta li oni njih uce🤔

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Al sto su videli od nas kako nam dobro ide sa 24godisnjim talentima sa americkih koledza, pa pozurili i oni da dovedu jednog(Krampelj)😂

5 minuta u igri i za to vreme jedino sto je napravio su dva faula.

Pitam se stvarno, ko sve trenira decu po tim koledzima i sta li oni njih uce🤔

Pa koliko ja kapiram tamo ima par stotina timova samo u NCAA I , ima igraca od buducih NBA zvezda do onih koji nikada profi kosarku igrati nece....

Ono sto ne kapiram kako je npr Ristic koji je proveo cetiri godine u Arizoni koji je jedan od pristojnijih koledz programa uspeo da se vrati gori nego kada je otisao... 😄

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, losmi17 said:

Buducnost losa, a COL zivi od kontre i polukontre. Ne dopada mi se nijedna ekipa.

 

Bilo bi iznenadjenje ako finale ne bude kkP i CZV.

 

Pa kakva je tek Zvezda koja je izgubila od Primorske?

 

Ne moze da za nas ne vazi utisak koji smo ostavili na tom mecu, a za Bud i Col da vazi.

 

Ja se nadam sto zanimljivijoj ligi, borbi za odlazak u PO i prednost domaceg terena, a videcemo kako ce se odvijati sve u sezoni, klubovi ce dovoditi igrace, bice odsustvovanja zbog povreda i videcemo kako ce se uklopiti sve ekipe.

 

5 minutes ago, pepe sancez said:

Ovo Buducnost silbuje Vuda?

 

Mozda se povredio na proslom mecu?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...