Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

22 minutes ago, Alex_Serbia said:

A pre 3 dana je izjavio, "i believe we can do something special". Doduse i jesu uradili nesto posebno, od top 5 west tima na papiru su u praksi postali rasulo koje ce cudo izvuci da ne budu 15ti.

 

Meni je Hjustona iskreno žao. Nijedna ekipa nije zaslužila ovakav tretman, kakva god da je, igrači se moraju ponašati profesionalno dok su pod ugovorom, a naročito prema franšizi kao što je Hjuston koja godinama daje maksimum u svom radu. 

 

Liga je rob razmaženih superstarova već neko vreme. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Harden u nikad boljoj formi, čini mi se da se ekipama i ne isplati da ga uzimaju za ovu sezonu, jer nisam siguran da li će imati dovoljno vremena da se vrati na kolosek. S obzirom da taj plej of nije baš tako daleko.

 

138715715_5429233560423690_5043904697418

Fake news

 

Edit: Pardon, ovako jeste izgledao u ovoj trenerci i majci. U dresu izgleda manje vise normalno, aj da kazem Doncic normalno.

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

Just now, stefan81888 said:

Liga je rob razmaženih superstarova već neko vreme. 

Mislim da je ovo nazalost problem kosarke kao sporta, a ne NBA lige.

 

Ni u jednom drugom timskom sportu jedan igrac ne moze da napravi toliki impact na igru ekipe kao u basketu. Ako u fudbalu ili NFL-u izgubis jednog igraca (a da nije elitni QB) mozes da prezivis, dok u basketu superstar potpuno menja izgled ekipe.

 

S obzirom da su i igraci svesni toga, logicno je da mogu da se ponasaju kako se ponasaju. Irvinga bi u bilo kom drugom sportu davno nasutirali, ali je jasno da ovde Netsima od njega zavisi sezona.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stefan81888 said:

 

Meni je Hjustona iskreno žao. Nijedna ekipa nije zaslužila ovakav tretman, kakva god da je, igrači se moraju ponašati profesionalno dok su pod ugovorom, a naročito prema franšizi kao što je Hjuston koja godinama daje maksimum u svom radu. 

 

Liga je rob razmaženih superstarova već neko vreme. 

 

i kad ode harden ostaje im fertitta. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Mislim da je ovo nazalost problem kosarke kao sporta, a ne NBA lige.

 

Ni u jednom drugom timskom sportu jedan igrac ne moze da napravi toliki impact na igru ekipe kao u basketu. Ako u fudbalu ili NFL-u izgubis jednog igraca (a da nije elitni QB) mozes da prezivis, dok u basketu superstar potpuno menja izgled ekipe.

 

S obzirom da su i igraci svesni toga, logicno je da mogu da se ponasaju kako se ponasaju. Irvinga bi u bilo kom drugom sportu davno nasutirali, ali je jasno da ovde Netsima od njega zavisi sezona.

 

 

Ima smisla da je do same igre. Ali svejedno nešto mora da se uradi, to što Kajri može da se glupira ne znači da treba (što je do njega) i da mu se dozvoli (što je do lige, klubova, unije igrača). 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Fertita je vlasnik kluba i može da njim radi šta hoće i rukovodi klubom kako hoće dokle god plaća redovno svoje zaposlene, porez, dobavljače i ostalo što ide uz to. 

 

Ma, lik je smece. Onaj hjuston iz 17/18 je razjebao jer nije hteo da ode u luksuz za Mabamutea i Arizu. I gleda samo da zasteka. Nije njemu vazan sportski motiv.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Fertita je vlasnik kluba i može da njim radi šta hoće i rukovodi klubom kako hoće dokle god plaća redovno svoje zaposlene, porez, dobavljače i ostalo što ide uz to. 

 

mislio sam na to da tesko da ce biti bolje houstonu i nakon odlaska hardena. sa onim manijakom ima da budu na dnu dosta godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izvinite, nisam pratio Hardena, bio sam opčinjen napretkom Wigginsa i Paskala, šta je sad konkretno uradio Harden? Namerno ili slučajno loše igrao?

 

edit: pogledao hajlajce, meni deluje da je sada građen kao Pero Kameron, kakva crna trenerka, baja ima barem 15kg viška...

Edited by freethrow
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...