Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Posto je tekma u 02 a ne u standardnih 4h+ , mozda ispratim prvo poluvreme, ko zna.

Bas me zanima kako ce deckonja THT odigrati ovu, njega pratim najvise dok traje ova regularna sezona

Imamo dobre cuvare da bacimo na Walla i Hardena svakako -> Sruder, KCP, THT, Caruso (Vesli nece igrati ni vcrs izgleda zbog povrede)

AD da ih izmaltretira pod kosem i pola pobede je tu 🙂  

Link to comment
Share on other sites

Kyrie se dovoljno pokazao kada je demandovao trade iz Klivlenda, prakticno bi uradio istu stvar kao i Kawhi - presedeo sezonu, da nije trejdovan. Od tad gubi na znacaju i na kosarkaskoj i na spotlight mapi, jbg bio je 2. opcija sampionske ekipe & ekipe koja je igrala 3x finale sa najjacim Warriorsia ikad, a sada je klasican povredjeni all-star journeyman. Taj potez mu je fino sjebao karijeru, da se drzao LeBrona bilo bi to mnogo bolje....

 

    Ako ne igra AD, HOU ima mnogo vece sanse za pobedu, prosto nemaju koga da stave na njega, urnisace svakog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SteveFrancis#3 said:

20 razlike od mrtvog DC-a

tenor.gif

Onako raspucani Wizardsi bi mnoge dobili. To ne umanjuje sramotnu igru Sunsa ali ovi barem lice na tim za razliku od Pistonsa. U najavi izgleda promjena startne potoke. Monty nezadovoljan učinkom iste. Kaže da iz nekog razloga nisu kliknuli. Mislim da bi mogao Cam umjesto Jea krenuti kao u Bubblu. Tragično je kako Ayton igra p'n'r. A bogami i Paul boga oca ispromasivao sa svojim mid jumperima. Onu što mu je bio trademark kroz čitavu karijeru. Booker je isporučio svoje ali je jako nervozan. Jučer je baš bio ljut i nešto je kakio Bealu. Kad stane vanjski šut kojeg forsiramo samo tako mi nemamo nikakvu  unutarnju igru i niti uspijevamo iznuditi bacanja i tako se nađemo u velikom problemu. Dosta posla za Montyja da nađe neko rješenje. Ako ova dva poraza nisu upozorenje ne znam šta onda je. 

Link to comment
Share on other sites

Cenim da su krenuli sa idejom da timovi odigraju koliko god mogu u prvom zaletu, a da u međuvremenu nekog vakcinišu, a neko će preležati, pa će se održavati kakav-takav privid redovnog odigravanja utakmica. Zatim će, u zavisnosti od tempa smirivanja zaraze, skratiti sezonu na 50 ili 60 utakmica, pa će do kraja odigravati samo zaostaci. Mislim da od početka ne smatraju da je realno odigravanje celog predviđenog rasporeda. Zato je unapred najavljen plej-in.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Nisam siguran kako ce sve ovo biti propraceno od strane igraca, imam neki osecaj da ih sve vise zabole i za protokle i za igru u ovim uslovima.

 

Mozda gresim ali se bih se zacudio da krene neka pobuna...

 

Uslovi nisu nimalo strasni ako osoba nije neizivljeni divljak koji mora da partija. Za te pare bih sedeo u svojoj preskupoj kuci sa bazenom i blijarom, namirnice im sigurno mogu donositi zaposleni oko kluba.

 

Nek vrate deo para pa nek se bune koliko god zele.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...