Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ko ono beše spomenuo Senguna pre neki dan? Baš sam gledao neke hajlajtse iz letnje lige, stvarno izgleda impresivno, nešto kao manji Jokić sa više atleticizma. E sada, ovo je letnja liga i nisam gledao celu utakmicu ... ali talenat se vidi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 said:

Kajaces se za ove upise😁

 

Sroder je pokazao da ne umije. Imao je prostora koliko hoces ali potpuno je podbacio. Nunn je bolje resenje zbog suta.

Russ je mouda ovakav ili onakav ali bar ce dati sve od sebe i mozes da racunas na njega da nosi ekipu kad Lebron i AD ne igraju za razliku od ove njemacke prevare.

 

 

Valjda ti je jasno da ne mozemo kriviti nijednog igraca prosle sezone zbog povrede AD-a. Cela ekipa je igrala odlicno tokom sezone, pa i sa veoma klimavim Davisom i borila se za prvo mesto bez njega a King za novi MVP trofej dok se nije i on skrsio. Bukvalno je samo zdravlje falilo, imali smo sve, da nije Srudera i Herela, ni King ni AD ne bi dobili sansu da igraju Plejin/Plejof, o cemu pricamo... Tim je samo trebalo nadograditi suterima i da se ova dvojica popenju na poziciju vise, ovo menjanje koncepcije i dovodjenje Russa ciji se kvaliteti prilicno poklapaju sa Bronovim mi nije bas najjasnije, posebno za ovolike pare.. Jedino gde ce profit tima biti veliki i to ne mogu da sporim, u tranziciji. Bice jako tesko braniti 3 turbine kad se zalete ka kosu protivnika, bice tu lepih lobova, alejapova kucanja...  Na kraju ce opet sve zavisiti od zdravlja, ali da sam nesto odusevljen ovom of-sezonom -> nisam. Potezi dovodjenja sutera su vrhunski i kapa dole za to, ali mislim da nije bilo potrebe za ovim *ako King osvoji sa Kornjacom onda je definitivno goat 

 

@Igor028Ajzeu ? Ma gde, lik nije vise kosarkas

Daj Bredlija i Milsu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Niksi igraju bloody knees 😄

 

btw, ovi sa Mocarta se razumeju u NBA ligu kao moj cale. Ima dobre fizikalije -> dobar defanzivac

 

Quote

Ostali su Blejk Grifin i Brus Braun, obojica jako važni igrača posebno u odbrani

 

braate

Edited by Marvin
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marvin said:

Niksi igraju bloody knees 😄

 

btw, ovi sa Mocarta se razumeju u NBA ligu kao moj cale. Ima dobre fizikalije -> dobar defanzivac

 

 

braate

 

pa odigrali su obojica odlicnu odbranu u playoffu. griffin je sada tu pre svega zbog toga. 

brown im je verovatno cetvrti igrac u ovom trenutku. ceo taj trejd je prosao ispod radara a bas su posteno opljackali detroit. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...