Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Kako super igrač i Culver uopšte idu u istu rečenicu u bilo kakvom kontekstu? Momak je grozan gunner veoma loših navika, kakvih ima i u G ligi.

 

Beverley mi nikada nije bio simpatičan, mislim da je i njegova odbrana precenjena (prosto, previše je nizak) ali njega mogu da zamislim kao neki rezervni deo pobedničke ekipe, pa možda malo i da nabija toughness klincima.

 

kaose, čitaš nešto dijagonalno ovih dana? 

 

culver je klasičan "reclamation project", hail mary potez kao što i napisah.

sa 22 godine, postoje neke mizerne šanse da ispadne dobar a u timelineu je sa morantom i JJJrom

 

beverly je nebitan za memfis u smislu da im ne podiže patos dovoljno da odmaknu od tog 8-10 mesta za plej aut.

mislim, sve sam precizno napisao - kupuju nadu (vrlo jeftino) da će od njega možda možda biti nešto, a ako ne bude ništa, onda nikom ništa.

Link to comment
Share on other sites

Jedan hot take, Minesota ce igrati PO naredne sezone, pod uslovom da im core ekipe odigra 80% utakmica zajedno.

 

Gledao sam ih poslednjih 20ak utakmica, od promene trenera i kompletiranja ekipe posle povreda, dosta su bolji od njihovog skora na kraju sezone. Napadacki potencijal im je brutalan, Edvards je neverovatan, Lebronovske fizikalije u telu beka, a odlican je suter

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, oubrevo. said:

Edit 

a ne kontam zasto ti je toliko cudno da morant zatrazi trejd, ne bi bio ni prvi ni poslednji veoma dobar i mlad igrac koji je vec prilicno etabliran a igra za fransizu koja nema puno manevarskog prostora da se apgrejduje. 

 

prvo, morant nece odbiti rookie extension. takve pare koje bi od memhpisa mogao dobiti nece dobiti nigde

drugo, zasto bi uopste trazio trejd kada su u obe njegove sezone bili u plusu da tako kazem. nisu tankovali i izgledali bezidejno. fox nije trazio trejd u sacramentu, kat isto, cak ni booker ili young. zasto bi morant trazio koji je odigrao bolje od njih u prve dve sezone. 

 

a memphis ima dosta prostora za manevar, ako fo vuce prave poteze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Wesley Sneijder said:

Jedan hot take, Minesota ce igrati PO naredne sezone, pod uslovom da im core ekipe odigra 80% utakmica zajedno.

 

Gledao sam ih poslednjih 20ak utakmica, od promene trenera i kompletiranja ekipe posle povreda, dosta su bolji od njihovog skora na kraju sezone. Napadacki potencijal im je brutalan, Edvards je neverovatan, Lebronovske fizikalije u telu beka, a odlican je suter

Ne znam. Ja mozda ne vidim ni play-in kod njih. Na Istoku bi bili neko 5-7. mesto ali na Zapadu jako tesko.

Ako ne bude nekih povreda, LAL, LAC, Dallas, GSW, Jazz, Phoenix, Denver...jedan od TIH timova ce da zavrsi u play in zoni od 7-10. mesta. A onda imas Portland, Memfis, Pelicanse. Minesota mora da bude ispred svih pobrojanih timova samo da bi videla play in.

Link to comment
Share on other sites

Zato je i hot take 😀 

 

Ne znam, svidelo mi se ono sto sam video kod njih u zavrsnici sezone. Mada kako ja gadjam, verovatno ce do top pika...

9 hours ago, Green23 said:

Jel gledao neko Bounsa iz Denvera na SL? Da li bi mogao da bude koristan u rotaciji već ove sezone?

Mogao bi, ali tesko ce do minuta u ruki sezoni, jer Maloun ne voli da daje mnogo prostora ruki igracima. Odlican sut i ball handling, dugacak je poprilicno, podseca na Dzamala Kroforda.

Link to comment
Share on other sites

tier1 - LA

tier2 - PHO, DEN, LAC, UTAH

tier3 - Dallas, State, Blazers, Grizzlies

 

tako bih poredjao timove sto se tice nekog plasmana u regularnoj sezoni/ pa i ovako po snazi i sansama za prolazak u sledece runde plejofa... LA ce imati bas dobar tim za skor u regularnoj sezoni i eventualni sto vise plasman, ukoliko ne bude duzih povreda udarnog trojca... Juta i Finiks svakako top kandidati za pol/prve 3 pozicije, Klipani i Denver ce imati vise problema zbog povreda bitnih igraca....  Ove ostale 4 ekipe su vidjene za ispadanje u 1kolu/plejinu... Ne verujem o nekom ne znam kakvom povratku GS i borbu za sam vrh, Klej izlazi posle 2 najteze povrede i 2 godine neigranja, Dray je u ozbiljnom igrackom padu, napustio ih je Oubre koji je svakako korisno tijelo, mada svakako ima materijala za plejof i krljanje u 1R npr... a mozda i prolazak , razume se. Ali u ovom trenutku dosta upitnika nad njima tako da su mu tu u rangu sa Dalasom, Portlandom i Memfisom, cestim ispadacima prve runde these days... 🙂 

 

 a na eastu

 

tier1 - MIL, BKN

tier2 - 76ers, Hawks, Heat

tier3 - Celtics, Hornetts, Bulls, Knicks

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Green23 said:

Jel gledao neko Bounsa iz Denvera na SL? Da li bi mogao da bude koristan u rotaciji već ove sezone?

Imao je 2-3 zaista izvrsne partije, jednu u kojoj je baš priredio šou i digao celu halu na noge i doneo pobedu u klaču protiv Dalasa. Poznajući Melouna koji nema neko poverenje u rukije, predviđam mu tek neku ulogu pukog epizodiste. Možda malo zapaženiju od Nađija. Ima on šta da pokaže.

Link to comment
Share on other sites

Moji tieri na nivou lige:

 

tier 1 favorit - Nets

tier 2 contender - Lakers, Bucks, Clippers sa Kawhiem bez njega tier 3

tier 3 mogu dosta ako im se poklopi - Warriors, Celtics, Sixers, Suns, Mavs, Jazz, Heat, Nuggets

tier 4 mogu slavno da izginu u prvoj rundi PO - Knicks, Bulls, Hawks, Hornets, Pacers, Grizzlies, Pelicans

tier 5 loši - Raptors, Blazers, Wizards, Timberwolves, Kings

tier 6 smeće - Spurs, Rockets, Thunder, Pistons, Cavs, Magic

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Moji tieri na nivou lige:

 

tier 1 favorit - Nets

tier 2 contender - Lakers, Bucks, Clippers sa Kawhiem bez njega tier 3

tier 3 mogu dosta ako im se poklopi - Warriors, Celtics, Sixers, Suns, Mavs, Jazz, Heat, Nuggets

tier 4 mogu slavno da izginu u prvoj rundi PO - Knicks, Bulls, Hawks, Hornets, Pacers, Grizzlies, Pelicans

tier 5 loši - Raptors, Blazers, Wizards, Timberwolves, Kings

tier 6 smeće - Spurs, Rockets, Thunder, Pistons, Cavs, Magic

Čini mi se da bi Hoksi ovde morali da idu nivo iznad. Nekako mi je teško u isti nivo staviti njih i Memfis i Šarlot, pa i Nikse koji će opet biti rudarska ekipa. Čak su po meni Hoksi vidno ozbiljniji tim od Denvera, dosta boljr uravnotežen.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Možda sam se ogrešio o Hawkse ali mislim da su jako prebacili normu prošle sezone i da im sledi pad. Ako se Denveru oporavi Murray u neko dogledno vreme, oni mogu lagano da napadnu finale zapada, pa možda i veliko finale. 

 

Očekujem iskorak od Indijane, imaju vrhunskog trenera, imali su masu povreda, upariće Brogdona i Leverta, vraćaju se Warren i Turner, mogli bi da budu baš nezgodni.

Link to comment
Share on other sites

Ova Haosova klasifikacija mi je još i najbliža, uz nekoliko napomena. Jednostavno ne mogu da zamislim da se Netsi nekako ne raspadnu do plejofa (fizički), a kamoli do kraja plejofa. Lakersi sa neobično starom ekipom i uklapanjem RW, takođe. Možda su mi Hawksi ipak tu negde u rangu Denvera i  Jute. Užasno puno promenljivih ima u GSW, dosta zavisi od Kleja, ali i opšte atmosfere u timu sa najizraženijim generacijskim jazom, Drejmondom koji je pre par dana napljuvao trenera i GMa, par rukija koji bi po poziciji na draftu trebalo da bar ne budu u NBDL... SVakako interesantno.

Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam se nalupao po svom, sva ostala mišljenja su legitimna. Mnogo je nepoznanica. Mislim da su Netsi ispucali lošu sreću prošle sezone i to je loša vest za ostatak lige. Lakersima ne verujem ništa, al čisto na osnovu papira moraš da ih respektuješ, sve zavisi od Davisa a da Westbrick ne smeta puno kad dođe prava stvar. 

 

Iz nekog razloga imam velika očekivanja od Celticsa, pokrpili su se solidnim igračima i čini mi se da će imati novu energiju sa Udokom.

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom se slažem. Ekipa koju ću najviše pratiti je GSW. Kleja obožavam i očekujem starog Kleja.

Biće tu dosta promena rostera tako da ove early predictions su nezahvalne.

Nekako sumnjam da će i Simons i Dame završiti sezonu u trenutnim timovima što može mnogo da odredi sezonu jer su u pitanju all star igrači

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...