Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ne vjerujem ni da ce se oglasiti, bar ne javno vec da ce to biti u krugu ljudi koji treba da znaju. Jednostavno mi djeluje kao takav lik mada opet moram ponoviti da on treba da zavrsi karijeru u Portlandu jer je sinonim za tu fransizu. Preveliki uticaj ima na to podrucje, ne koliko recimo mahac peskira Haslem ali ga ima😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

po meni bi bilo glupo trejdovati lillarda za simmonsa iz ugla portlanda. sta se dobija time? simmons na max ugovoru na jos cetiri godine, kada je logicno da se ide u neki tank...koja je poenta uzimanje tog ugovora kada ni simmons ni taj ugovor nece imati neki upside da se pretvori u nesto jos bolje. simmons ako ne sutne svog brata, suterskog trenera, nece biti bolji igrac za dve-tri godine nego sto je sada. mozda ce malo popraviti imidz, brojke ce i dalje biti tu ali to je to.

 

pre bih trazio nekih 5-6 vrednih pikova i neke obecavajuce igrace za njega. naravno jebeno je ovo sve izvrsiti zbog lillardovog ugovora.

new orleans ima pun kurac pikova prve runde u narednim sezonama. jeste da su to pikovi od lakersa i milwaukeeja ali i to je nesto. jos bi mogli trejdovati i mladog ingrama, koji je isto na max ugovoru, ali je bar dve godine mladji od simmonsa, i valjda ima jos prostora za neki napredak.

 

sto se tice lillarda, samo zato sto nije javno rekao da zeli biti trejdovan ne znaci da to nije tako, najverovatnije ceka pravit trenutak da li za par meseci ili na kraju sezone, videcemo.

Edited by gggggggg
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Kobe i Lillard nisu baš iz iste priče, Kobe je do Gasola već bio 3 puta šampion. Lillard jeste baja ali ne baš sami mont everest lige.

Jesu iz price da im je dojadilo da tapkaju u mjestu jer necemo se lagati da ne kazemo da je '05 propustio plejof a da je '06 i '07 izgubio od Sunsa u 1 rundi.

Jednostavno mu dojadilo da igra sa Smush Parkerom, Kwame Brownom kao startnim PG i C i da trosi svoj prime. U tom smislu ga razumijem ali svakako da su motivi bili slicni kad se pogleda Kobi td i Lillard sas, Kobi je htio da ima vise titula od Seka a Lillard hoce svoju prvu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Ne vjerujem ni da ce se oglasiti, bar ne javno vec da ce to biti u krugu ljudi koji treba da znaju. Jednostavno mi djeluje kao takav lik mada opet moram ponoviti da on treba da zavrsi karijeru u Portlandu jer je sinonim za tu fransizu. Preveliki uticaj ima na to podrucje, ne koliko recimo mahac peskira Haslem ali ga ima😁

 

Dobro, nisam mislila da lupa na sva zvona i napravi live na Instagramu. 😆 Ali ako se to i dogodi, neće sigurno biti nakon cele ove pompe i najava koje u javnosti priređuju drugi. Moje lično mišljenje je da neće zatražiti trejd ove sezone. Ko prati Lilarda zna da njegov karakter nije takav da na pola sezone zatraži trejd i ostavi saigrače na cedilu. Ukoliko i bude želeo, daće im i ovu jednu sezonu kad im je već dao 9.

 

@oubrevo.Nemoj da mi vrdaš 😄  Pošto pažljivije pratiš Nikse, reci mi kako niste u povlašćenom položaju kad se medijski svi superstarovi potencijalno šalju u NYK, hale su uvek pune i sl? Bukvalno sve što je vama potrebno je superstar i napravili biste haos u ligi (ovo je neka uprošćena varijanta, znam da to nije dovoljno za postati šampion lige). Dakle, pitanje je zašto ništa niste napravili godinama? Da si ti u pravu, Lejkersi ne bi doživeli pad nakon Kobija, Boston ne bi bio u padu, sada Voriorsi i nikad ne bismo videli uspon Milvokija. Rečenica sve životinje su jednake, ali su neke jednakije od drugih važi, ali samo donekle. U NBA barem sve franšize imaju dosta prilike da nešto urade, ako vuku pametne poteze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"stroke of genius"

 

Quote

Bryant fell to the 13th overall pick, where the Charlotte Hornets drafted him before dealing him to the Lakers in exchange for center Vlade Divac, a move that is now considered a stroke of genius by former Lakers general manager Jerry West.

 

@DameTIme

ne pratis dovoljno dugo nba ligu ako me pitas ovo. sto je okej ali me mrzi da sad pisem nesto duze od fewlinersa

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo kad me vec vuces za jezik, mozemo i o tom draftu a mozemo i o tom trejdu koji ja kao izbjegavam a ne znam ko se i pozivao na njega.

 

Prvo, Kobiju je idol bio Magic i lik je tvrdoglav do zla Boga. Iverson je bio #1 pik bez premca a Kobi se tad projektovao od 7 pa nanize ali decko je jasno svima stavio do znanja da ukoliko ga draftuju da ce otici u Evropu jer je htio samo Lejkerse i Lejkersi su ookusavali da naprave trejd sa svim tim ekipama ali nisu mogli. Sarlot je htio, zelio je centra i ostalo je istorija. 

Da ne pricam da je tada on bio rizik za dovodjenje jer "ego je van kontrole", "tvrdoglav", " ne zeli da saradjuje" a plus je pik direktno iz srednje skole. Mnogo ???? oko njega.

Lejkersi su imali sa njim provjere i ponizio je neke njihove igrace, izmedju ostalog oca Kleja Tompsona koji iako u godinama i tada je vazio za dobrog defanzivca. Receno ke Kobi i niko drugi. 

Da ne pominjem da su Lejkersi na toj poziciji imali odlicnog igraca Eddie Jones-a i da su svi bili u fazonu zasto dupliraju poziciju???

 

Trejd Pau-a u tom trenutku je izgledao fenomenalno za Lejkerse i kao kradja ali se kasnije ispostavilo da nije tolika kradja kao sto se mialilo u prvi mah. Pogledaj koga je Memfis dobio u tom trejdu, mozda i njihovog najboljeg igraca ikada.

 

I da veto CP3 je sramota lige, sjebali su Lejkerse na 10 godina i CP3 karijeru.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTIme said:

@oubrevo. Pa nema ni decenija da pratim detaljno, vreme je relativan pojam tako da je nekom to dugo a nekom kratko. Meni je dugo 😄  Ok, ali značilo bi mi da nekad bliže objasniš. Pošto se ja trudim da razumem tvoj ugao gledanja na ovu stvar ali mi ne uspeva.

Ma standardna prica, kao mrzi ih da objasnjavaju.

 

Za neke imaju kontekst protoka vremena u svojim obrazlozenjima a za druge nemaju.

 

Ono NYK nebitni decenijama sto se tice borbe za titulu a najskuplja fransiza, kakav polozaj, uticaj itd itd itd a ne mogu meda ohoho vremena.

Da ne pricamo da su nor za Lebrona bili u prici 3 outa, 2010 pa 2014 pa 2018 i nista. Tako i za mnoge. Jednostavno su kao fransiza kancer bili i izbjegavaju ih u sirokom luku i sad ide period oporavka.

Imali su i NYK prostora u salary capu kad su KD i Irving bili FA ali izabrali Bruklin?🤔

 

U GSW su svi trcali prije nego se postavise na mapu 2014-2015.

Isto tako koliko trebalo Majamiju posle Lebrona?

 

Evo dosli bi u Minesotu ovo ljeto da mogu da se udruze 3 allstara/superstara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Miki28 said:

Evo kad me vec vuces za jezik, mozemo i o tom draftu a mozemo i o tom trejdu koji ja kao izbjegavam a ne znam ko se i pozivao na njega.

 

Prvo, Kobiju je idol bio Magic i lik je tvrdoglav do zla Boga. Iverson je bio #1 pik bez premca a Kobi se tad projektovao od 7 pa nanize ali decko je jasno svima stavio do znanja da ukoliko ga draftuju da ce otici u Evropu jer je htio samo Lejkerse i Lejkersi su ookusavali da naprave trejd sa svim tim ekipama ali nisu mogli. Sarlot je htio, zelio je centra i ostalo je istorija. 

Da ne pricam da je tada on bio rizik za dovodjenje jer "ego je van kontrole", "tvrdoglav", " ne zeli da saradjuje" a plus je pik direktno iz srednje skole. Mnogo ???? oko njega.

Lejkersi su imali sa njim provjere i ponizio je neke njihove igrace, izmedju ostalog oca Kleja Tompsona koji iako u godinama i tada je vazio za dobrog defanzivca. Receno ke Kobi i niko drugi. 

Da ne pominjem da su Lejkersi na toj poziciji imali odlicnog igraca Eddie Jones-a i da su svi bili u fazonu zasto dupliraju poziciju???

 

Trejd Pau-a u tom trenutku je izgledao fenomenalno za Lejkerse i kao kradja ali se kasnije ispostavilo da nije tolika kradja kao sto se mialilo u prvi mah. Pogledaj koga je Memfis dobio u tom trejdu, mozda i njihovog najboljeg igraca ikada.

 

I da veto CP3 je sramota lige, sjebali su Lejkerse na 10 godina i CP3 karijeru.

 

sve ovo sto si napisao je potvrda da se lejkersima nesto moze desiti sto drugima ne moze 

 

nisu ostale fransize zaposlile idiote, niti je brajant bio enigma za skaute, nego je bilo vreme da lejkersi dobiju novu zvezdu. ja sam za kobea cuo bez interneta u srbiji koja nije imala dovoljno ulja i hleba ali 29 fransiza je imalo frku & pelinka je radio sjajan posao. 

13 minutes ago, Miki28 said:

Ma standardna prica, kao mrzi ih da objasnjavaju.

 

Za neke imaju kontekst protoka vremena u svojim obrazlozenjima a za druge nemaju.

 

Ono NYK nebitni decenijama sto se tice borbe za titulu a najskuplja fransiza, kakav polozaj, uticaj itd itd itd a ne mogu meda ohoho vremena.

Da ne pricamo da su nor za Lebrona bili u prici 3 outa, 2010 pa 2014 pa 2018 i nista. Tako i za mnoge. Jednostavno su kao fransiza kancer bili i izbjegavaju ih u sirokom luku i sad ide period oporavka.

Imali su i NYK prostora u salary capu kad su KD i Irving bili FA ali izabrali Bruklin?🤔

 

U GSW su svi trcali prije nego se postavise na mapu 2014-2015.

Isto tako koliko trebalo Majamiju posle Lebrona?

 

Evo dosli bi u Minesotu ovo ljeto da mogu da se udruze 3 allstara/superstara.

 

napisi mi kada su knicksi doveli neko veliko ime u free agencyju, mozes da se ogranicis samo na vremena kada su osvajali titule i bili u finalima ali i ne moras. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTIme said:

Ne samo da bi falili šuteri, nego Portland nema vrhunskog igrača ni na jednoj poziciji kad se izuzme Dejmijan. Dovesti Simonsa na njegovo mesto znači raditi rebild - graditi ekipu oko njega, a trenutni igrači su za to potpuno neodgovarajući, zato što su dovedeni igrači onog profila koji su odgovarajući za Lilarda. Treba pogledati prvenstveno centre, koji su dobri zato što vrhunski igraju pik sa Dejmom, što baš ne bi mogli sa Simonsom. Njemu je uslovno rečeno "lako" u Fili gde ima Embiida za saigrača koji je daleko kvalitetniji individualno gledano. Da ne spominjem kako je otišao Melo i tu je Kovington kao dobar 3&D igrač ali ništa više od toga... Sve u svemu, taj trejd je potpuni nonsens, i Filadelfija bi mogla da se hvali kako je opljačkala Portland. To bi bila sramota za franšizu do kraja njenog postojanja. 

Meni je Portland super fit za Simonsa. Doneo bi odbranu koja njima nedostaje, a ostao bi CJ , Pauel , Roco solidni šuteri. 

Sa druge strane totalno je besmisleno da ostave Damea još godinu dana, em ne mogu da naprave iskorak u PO i to je već sad jasno, em će za godinu dana moći da dobiju manje za njega.

Meni se Simonsova igra sviđa više nego Janisova, problematičan je karakter, prilično tvrdoglav, ali još mlad i fiksbl, bar meni tako deluje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, oubrevo. said:

 

sve ovo sto si napisao je potvrda da se lejkersima nesto moze desiti sto drugima ne moze 

 

nisu ostale fransize zaposlile idiote, niti je brajant bio enigma za skaute, nego je bilo vreme da lejkersi dobiju novu zvezdu. ja sam za kobea cuo bez interneta u srbiji koja nije imala dovoljno ulja i hleba ali 29 fransiza je imalo frku & pelinka je radio sjajan posao. 

Auuu koliko ti masis poentu.

 

Prvo i osnovno treba da razumijes Kobija kao osobu a onda i Lejkerse kao fransizu.

 

Ja sam npr za Lejkerse cuo jos u vrjjeme finala sa Cikagom zbog Divca i bili su mi okej, rastao u vremenu MJ ali nikad nisam navijao za Bullse iako sam bio u tom periodu u Cikago jer mi brat tamo i strastveni navijac Bullsa. Zaludjenik za NBA tih godina. 

Lejkerse sam zavolio i poceo navijat zbog Kobija i PO serije sa Jutom kad su bila 4 cuvena airball-a gdje sam u sebi prvo pizdio a onda kasnije razmislio i rekao jbt jel moguce da je taj lik toliko vjeruje u sebe da uzima iznova i iznova i promasuje sve. Mnoge bi slomilo ali lik radio jos jace i jace i postao to sto jeste.

 

Za Kobija si mogao samo cuti zbog Vlade Divca jer su svi ovdje bili u fazonu jbt kiji je to klinja za kojeg su dali Divca. 

 

I da dodam za kraj, taj draft Kobija su Lejkersi odradili imajuci na umu u tom trenutku pravu zvijezdu NBA lige u vidu Shaq-a, da izaberu odlicnog igraca sa nize pozicije koji im se bas dopada ali i da sacuvaju prostora u salary capu da bi imali prostora da dovedu Shaqa.

10 minutes ago, oubrevo. said:

Napisi mi kada su knicksi doveli neko veliko ime u free agencyju, mozes da se ogranicis samo na vremena kada su osvajali titule i bili u finalima ali i ne moras. 

Ae nemoj biti francuska sobarica pa mi pricat orice da su Knicksi nebitna fransiza u ligi i da Lejkersi, GSW, Majami imaju bolju prodju. Sad sto imate nesposobnu upravu  vlasnika to nije moja stvar.

 

Ja sam rekao da cu istrpiti par godina loseg Kobijevog ugovora kao sto svaka fransiza treba da uradi i da stavi do znanja da se brine o svojima koji su tu 10-15-20 godina. Isto tako i Dallas je uradio. Jednostavno takva fransiza zasluzuje Luku, zasluzuje Lebrona i AD-a. Stavili su do znanja igracima da se brinu o svojima koji zaduze ekipu.

 

Link to comment
Share on other sites

ispricao si mi svoju pricu kako si postao fan lejkersa, sto je lepo ali nije relevantno. 

 

za kobija sam cuo jer je bio hit u svetu kosarke pre odlaska u nba, ne zbog divca. 

 

secam se kako smo se smejali na basketu tom trejdu, svi, ukljucujuci i fanove lejkersa. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, oubrevo. said:

ispricao si mi svoju pricu kako si postao fan lejkersa, sto je lepo ali nije relevantno. 

 

za kobija sam cuo jer je bio hit u svetu kosarke pre odlaska u nba, ne zbog divca. 

 

secam se kako smo se smejali na basketu tom trejdu, svi, ukljucujuci i fanove lejkersa. 

Naravno da nije bio hit u svijetu kosarke ali je bilo nadolazece ime, imao je talenta ali kao sto sam rekao imao je mnogo ???? oko sebe. Kao sto sam ti rekao Lejkersi su bili spremni da se trejduju i sa ekipa i prije Sarlota ali oni nisu htjeli. Tu je i Kobi ao ulogu da stavi do znanja ekipama da me zeli da igra tamo ( nesto sto je itekako islo uz njega i godinama i godinama kasnije ).

Link to comment
Share on other sites

@Miki28 ovo što pišeš je subjektivno i prilično neutemeljeno na činjenicama. Po tvojim upisima deluje da sve ekipe u NBA imaju isti tretman i iste šanse što jednostavno nije tačno.

Postoje franšize koje su miljenice i medija i lige i naravno igrača. Neke od njih rade dobro ( LAL, Majami, Boston) neke loše poput Niksa.

Drugi krug su nove ekipe u smislu da nisu slavne ali su na dobrim tržištima ( Klipersi, GSW, Netsi) 

Treći krug je boranija. 

U NBA svi mogu da osvoje titulu, dokaz je Milvoki koji je malo tržište, ali je to mnogo teže za ove iz trećeg šešira, mnooogo, neuporedivo.

 

Uzmimo npr. tempering. Dolazak wbrook-a niko ni ne ispituje, Majami će za Lauirija da dobije neku komičnu kaznu koja će u najgorem slučaju biti pik druge runde ili neka simbolična kinta, a Milvokiju je propao dogovor.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, realno *w said:

@Miki28

 

Ahahaha, čekaj, čekaj, ti tvrdiš da je Kobe bio neki prosek na draftu koga su eto birali Hornetsi sa nekog 15og mesta, pa ga šutnuli za Divca jer im se nije činio kao neki igrač? I naravno Lejkersi koji su imali viziju o Kobiju, koju niko drugi nije?

 

 

Ne. Lejkersi su znali sta imaju ali nije ni da su se ekipe lomile oko njega, posebno prve 3 ekipe. Vec sam naglasio i ulogu Kobija u tome a Lejkersi su bili spremni da trejduju sa ekipama koje su birali prije Sarlota.

Sarlot nije imao sta da trejduje a trebao im je C i doslo je do trejda da su birali za Lejkerse sa 13 pozicije za Kobija jer su svi tada znali da je dogovoren trejd.

 

E da dodao bih da je Kobi bio projektovan kao top 15 ili mozda top 20 pik ali postojale su naznake da moze kao #8 da ode i ako se dobro sjecam jedina ozbiljna prijetnja su bili Netsi tada da ga uzmu ali kao sto sam rekao, Kobi im je jasno stavio do znanja Lejkersi ili niko. 

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Uzmimo npr. tempering. Dolazak wbrook-a niko ni ne ispituje, Majami će za Lauirija da dobije neku komičnu kaznu koja će u najgorem slučaju biti pik druge runde ili neka simbolična kinta, a Milvokiju je propao dogovor.

 

westbrookov trejd nema nikakvog osnova za tampering.

 

bogdanovicev i lowryjev trejd vec ima jer su bili s&t trejdovi koji su ocigledno bili dogovoreni pre pocetka fa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Uzmimo npr. tempering. Dolazak wbrook-a niko ni ne ispituje, Majami će za Lauirija da dobije neku komičnu kaznu koja će u najgorem slučaju biti pik druge runde ili neka simbolična kinta, a Milvokiju je propao dogovor.

Naravno da niko ne ispituje jer Russ je igrac pod ugovorom na vise godina i pregovaras sa ekipom koja placa taj ugovor u TREJDU.

Russ nije ugovor SIGN&TRADE koji se zavrsava u 1 minutu prelaznog roka. 

 

Jel kontas razliku?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Ne. Lejkersi su znali sta imaju ali nije ni da su se ekipe lomile oko njega, posebno prve 3 ekipe. Vec sam naglasio i ulogu Kobija u tome a Lejkersi su bili spremni da trejduju sa ekipama koje su birali prije Sarlota.

Sarlot nije imao sta da trejduje a trebao im je C i doslo je do trejda da su birali za Lejkerse sa 13 pozicije za Kobija jer su svi tada znali da je dogovoren trejd.

 

Potcenjuješ protok informacija u to vreme, iako nije bilo neta.

 

Kobi je bio srednjoškolsko čudo, već tada najavljivan kao novi MJ. Nije bio visok pik samo zbog godina, jer je tu to vreme bio ozbiljan greh preskočiti koledž.

 

A ceo draft je bio ogromna nameštaljka Džerija Vesta, kažu da je nekoliko timova sa boljim pikovima tražilo da vidi Kobija, ali niko nije uspeo, jer su njegovi menadžeri na razne načine sprečavali to. Na kraju nesretni Šarlot, kome se često prebacivao taj trejd, a koji se realno nije pitao ništa.

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

I za tampering Magic je kaznjen za tampering za PG13 ali to svi zgodno zaboravljaju.

Just now, realno *w said:

 

Potcenjuješ protok informacija u to vreme, iako nije bilo neta.

 

Kobi je bio srednjoškolsko čudo, već tada najavljivan kao novi MJ. Nije bio visok pik samo zbog godina, jer je tu to vreme bio ozbiljan greh preskočiti koledž.

 

A ceo draft je bio ogromna nameštaljka Džerija Vesta, kažu da je nekoliko timova sa boljim pikovima tražilo da vidi Kobija, ali niko nije uspeo, jer su njegovi menadžeri na razne načine sprečavali to. Na kraju nesretni Šarlot, kome se često prebacivao taj trejd, a koji se realno nije pitao ništa.

Znam ja sve o tome ali ti kazem kako je islo to tada. Dopunio sam post ali evo i ovdje cu kopirati.

 

E da dodao bih da je Kobi bio projektovan kao top 15 ili mozda top 20 pik ali postojale su naznake da moze kao #8 da ode i ako se dobro sjecam jedina ozbiljna prijetnja su bili Netsi tada da ga uzmu ali kao sto sam rekao, Kobi im je jasno stavio do znanja Lejkersi ili niko. 

 

U pravu si da je bilo i do menadzmenta da nisu htjeli da odrade treninge kod ekipa ali jednostavno znao je da hoce u Lejkerse, oni su ga htjeli i samo su gledali sa kojom ekipom da odrade trejd da bi ga izabrali.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Milos 3.14 said:

Meni je Portland super fit za Simonsa. Doneo bi odbranu koja njima nedostaje, a ostao bi CJ , Pauel , Roco solidni šuteri. 

Sa druge strane totalno je besmisleno da ostave Damea još godinu dana, em ne mogu da naprave iskorak u PO i to je već sad jasno, em će za godinu dana moći da dobiju manje za njega.

Meni se Simonsova igra sviđa više nego Janisova, problematičan je karakter, prilično tvrdoglav, ali još mlad i fiksbl, bar meni tako deluje.

 

Ne može prva zvezda ekipe da ti bude igrač koji igra odbranu, istina, ali se boji da šutne. Tu bi CJ bio glavni poenter, za kog možemo pretpostaviti da će dodatno da zasija bez Lilarda, no i to je šbbkbb. Pauel i Kovington su odlični igrači no nedovoljno dobri da pokrivaju Simonsa u napadu.

 

To što se tebi Simons dopada više od Janisa ne znači da je on zaista dobar fit za Portland. 😄  Iz ugla franšize nema nikakvog smisla uzeti igrača koji sa svojom matičnom franšizom već ima problema i ima problematičan karakter. Nema on 19 godina pa da je to toliko fiksabl.

 

Edit: sad se svi ubiste tražeći Mikiju da dokaže kako su LAL "nebitni" ili "podjednako nebitni" kao sve druge franšize, a meni se čini da on ni ne tvrdi nešto tako. Poenta je da ako negde ima prostora za sve ekipe da manevrišu ka uspehu - to je NBA liga. Imaš salary cap, imaš draft svake godine, izvoli pa radi. Naravno u svakom momentu su neke franšize medijski ispraćenije od drugih ili su zbog svog istorijata privlačnije publici, ali onda imaš NYK kojima mora se priznati nisu Lejkersi krivi što njihovu upravu očigledno zanima isključivo prodaja karata u MSG. Ili imaš Denver kom je najbolji centar lige bukvalno slučajno pao u ruke i ne znaju šta da rade sa njim i sl.

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Miki28 said:

Naravno da nije bio hit u svijetu kosarke ali je bilo nadolazece ime, imao je talenta ali kao sto sam rekao imao je mnogo ???? oko sebe. Kao sto sam ti rekao Lejkersi su bili spremni da se trejduju i sa ekipa i prije Sarlota ali oni nisu htjeli. Tu je i Kobi ao ulogu da stavi do znanja ekipama da me zeli da igra tamo ( nesto sto je itekako islo uz njega i godinama i godinama kasnije ).

 

jel' to beše ona ista franšiza koju je nedugo potom preuzela liga i zajebala vas za cp3 trejd.

 

ništa tu nije neobično. to je sve kobe diktirao sa 18 godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka prica oko Janisa i Simmonsa se zavrsava tako sto se kaze da je Janis malo vise od pola godine stariji od Simmonsa a uporedite razvitak Janisa i ovog kamenjara.

 

Odbrana nije uopste faktor jer je i Janis pegla ali zato ga Janis sije na drugom dijelu parketa samo tako.

 

I Janisa su prozivali zbog suta ali decko je radnik, napreduje iz godinu u godinu uz usavrsavanje drugih segmenata igre.

 

Zakljucak: Janis bar 2 ako ne i 3 klase bolji igrac od Simmonsa sto sve individualne i timske nagrade potvrdjuju.

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...