Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

On 8/14/2021 at 9:28 AM, oubrevo. said:

 

ne moze da igra SF jer ima spore noge u odbrani za PF a na PF je randle. da ga udamo za nekog dobrog pika i da pevamo. 

 

Vidim sta hoces da kazes. ovo je surova igra i trazi se odgovarajuci deo slagalice.

Ali mora li bas tako hladnokrvno?

Trejdovati ovu zver od krvi i mesa i u tri dimenzije za nekog pika cica glishu na ekranu, ima i to.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

toppin izgleda kao panja od coveka a usput je i solidno napredovao za jednu sezonu. pri tome je i nyc native, postoji taj neki feelgood vajb oko njega, eto ako trazimo romansu. 

 

taj pik verovatno govori koliko ih je randle iznenadio svojim performansom u reg season. 

 

opet kazem, mogu da prihvatim da ce jos napredovati u sutu i decision makingu ali tamo gde izvesno ne moze dalje su te lateralne kretnje u odbrani, koje ga sprecavaju da brani danasnje lite cetvorke a o krilima je suludo pricati. proba thibs njega po 5 minuta na centru, bude to nekada okej u odnosu na igraca prekoputa. 

 

pod pretpostavkom da julius odrzi neki dobar sut spolja (ne mora bas 40%), ne vidim kako moze da uzme vise od 12-17min na na pf-c i to pod uslovom da igra dobro. 

 

jericho sims je taj neki isti arhetip kao mitch lob i noel, tako da je jasno kako knicksi vide poziciju centra. 

Link to comment
Share on other sites

On 8/14/2021 at 5:01 PM, realno *w said:

 

 

Hoće li stvarno igrati pleja u NBA, mislim bar po najavama? 

 

zasto da ne. pistonsi su trenutno na hayesov pouzdan spotup daleko od zajebanog backcourta, gde obojica mogu da kreiraju, ogromni su i voljni da igraju odbranu, sto ce reci da su vrlo interchangeable na 1&2 u oba smera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

toppin izgleda kao panja od coveka a usput je i solidno napredovao za jednu sezonu. pri tome je i nyc native, postoji taj neki feelgood vajb oko njega, eto ako trazimo romansu. 

 

taj pik verovatno govori koliko ih je randle iznenadio svojim performansom u reg season. 

 

opet kazem, mogu da prihvatim da ce jos napredovati u sutu i decision makingu ali tamo gde izvesno ne moze dalje su te lateralne kretnje u odbrani, koje ga sprecavaju da brani danasnje lite cetvorke a o krilima je suludo pricati. proba thibs njega po 5 minuta na centru, bude to nekada okej u odnosu na igraca prekoputa. 

 

pod pretpostavkom da julius odrzi neki dobar sut spolja (ne mora bas 40%), ne vidim kako moze da uzme vise od 12-17min na na pf-c i to pod uslovom da igra dobro. 

 

jericho sims je taj neki isti arhetip kao mitch lob i noel, tako da je jasno kako knicksi vide poziciju centra. 

Čini mi se da je Topin na koledžu igrao centra. Sve u svemu loš pik Niksa u smislu da su doveli igrača zaglavljenog između pozicija sa koledža koji fura specifičnu igru.

Kao kad ode igrač iz Zvezde u Makabi i ne bude to to jer je u Zvezdi bio deo sistema koji nema nikakve veze sa onim što se igra u Makabiju.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam Toppina na slepo draftovao prilično visoko na forumskom fantasy-u pa sam dosta puta gledao Knickse da bih video njega tj dočekao tih njegovih 15ak minuta po meču. Možda bude nešto od njega, vrhunski atleta a ima i dosta meku ruku ali ima najčešću NBA kletvu - klasičan tweener zarobljen između pozicija i pri tome mi deluje da je dosta glupav, uglavnom ne zna šta treba da radi kad je na terenu pa je Thibs delovao uvek frustrirano i ubacivao proverene šljakere. Toppin meni izgleda kao npr Derrick Williams što je bio, na highlightsima izgleda neuporedivo bolje nego na utakmicama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Topina koliko vidim su probali i na 5 i čak je na toj utakmici najbolje odigrao,verovatno tako pokušavaju da mu nađu minute ali teško će to biti baš se ne uklapa sa Rendlom po meni.

 

Ovi mlađarija solidni servisbl igrači i to je to... Grajms je Deni Grin best kejs, wrst kejs onaj debil kom ne mogu ni ime da spomenem a na njega me najviše podseća.

Edited by Bobby Shurda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Milos 3.14 said:

Od drugih vesti Klipersi se konačno rešili Beverlija, morali su nešto da daju da bi šutnuli tu štetočinu, Bledso je jedva nešto malo bolji ali ok , dobar trejd za sve.

Živo me zanima gde će Beverli da završi.

 

kakva crna stetocina kada im je bio najbolji odbrambeni igrac na bekovskim pozicijama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

 Možda bude nešto od njega, vrhunski atleta a ima i dosta meku ruku ali ima najčešću NBA kletvu - klasičan tweener zarobljen između pozicija i pri tome mi deluje da je dosta glupav, 

 

kada se kaze "vrhunski atleta" za takav tip igraca, ja prvo pomislim na zdravog amarea iz finiksa. 

 

toppin je neka turska verzija tog atlete, cak i sa sutom za tri koji razvija. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, oubrevo. said:

 

kada se kaze "vrhunski atleta" za takav tip igraca, ja prvo pomislim na zdravog amarea iz finiksa. 

 

toppin je neka turska verzija tog atlete, cak i sa sutom za tri koji razvija. 

 

Hm, pa Amare je bio jak kao vo, u to vreme klasična NBA četvorka, ta komponenta snage Obiju svakako fali ali sam atleticizam je tu. Obi je za Amarea light kategorija, al nema skilla da igra na SF, a snage za današnje PF verovatno ima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

STAT bukvalno nije silazio na parket u tim godinama. Ima i Obi hrabrosti za neke egzibicije, ali to nije ni 10% (relativno) zdravog Amarea. Nije tolika razlika u snazi, rekao bih da je Obi samo mnogo 'stidljiviji'.

 

kapiram i tebe i kaosa ali ipak mislim da prajm amare atletika je neki drugi nivo u odnosu na topina 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...