Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 hours ago, oubrevo. said:

 

 

 

Nisam ga pratio na koledžu, iako sam ispratio hajp.

 

Uglavnom, vidim da ovaj čudni pomalo ružnjikav šut radio posao, kao što ga je radio i na koledžu. Hoće li stvarno igrati pleja u NBA, mislim bar po najavama?

 

I da, sviđa mi se što ga odlikuje "umetnost sporoće", zna da skonta kada treba baš da uspori i nađe pravo rešenje, baš kao Luka i Jokić.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Simonovic je dobio nesto jace od minimuma. Fazon godina-dvije da ga vide na sta lici i moze li neke stvari popraviti u igri, ako ne nazad u Evropu. Nesto slicno ocekujem i kod Petruseva da ce mu ponuditi al kapiram da mozda nece ove sezone ici tamo da bude 3 centar tamo iza Embiida i Drummonda je suboptimalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MrTwister said:

Simonovic je dobio nesto jace od minimuma. Fazon godina-dvije da ga vide na sta lici i moze li neke stvari popraviti u igri, ako ne nazad u Evropu. Nesto slicno ocekujem i kod Petruseva da ce mu ponuditi al kapiram da mozda nece ove sezone ici tamo da bude 3 centar tamo iza Embiida i Drummonda je suboptimalno.

Po statistici, Petrušev nije ništa pokazao u letnjoj ligi. Jel zna neko ko je gledao šta je razlog?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Guraju li Simonovića na 4 ili 5? Ne pratim ništa.

5 vise, no ne pogodi nista spolja cini mi se ovih par utakmica, a i tim je nekako sklepan bezveze jer nemaju pleja normalnog vec je primarni inicijator Pat Williams koji stvarno za sebe i uspije nekad da nesto iskreira al za druge tesko. Ovi ostali standardna SL ekipa nebitnih tipova koji ce za koju godinu igrat po nekim evropskim i kineskim klubovima.

1 hour ago, Darko said:

Po statistici, Petrušev nije ništa pokazao u letnjoj ligi. Jel zna neko ko je gledao šta je razlog?

Petrusev je nekako djelovao defanzivno bolje meni nego napadacki, iako se obrnuto ocekivalo. Imao je par utakmica sa nekoliko blokada + igra sa igracem koji ce vjerovatno ispred njega ako upadne u rotaciju a njih dvojica vise smetaju jedan drugom pa djeluju i kontraproduktivno. Problem je sto ja mislim u PHI nema mjesta/roster spot za Petruseva bez ako nece na 2-way da zavrsi ali kapiram da se vraca naredne sezone u Evropu.

=

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...