Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, Darko said:

Bar zna na čemu treba da radi.

 

Na telu, to jest, brzini i kondiciji. Možda bi mogao da provede par nedelja sa Novakom, da vidi kako se neguje telo. Bez zezanja. 

 

Ponešto je stvar genetike i tu nikakav trening ne pomaže. Ono što Jokiću nedostaje je eksplozivnost, tj. atleticizam a to je 95% urođeno. On je trenutno u odličnom fizičkom stanju i kondiciji za svoje prilike. Razlog za ovakvu defanzivu je više u pogrešnoj strategiji cijele ekipe i njega samog i naravno u genijalnosti CP3 koji minuciozno eksploatiše slabosti protivnika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Darko said:

Je si pogledao snimak? Takođe, po pravilima je faul, zar ne? Ne vidim mnogo razlike između ovoga i onoga što je Zaza uradio Leonard-u.

 

jesam i voleo bih da mi pokazes gde je antetokounmpo namerno postavio nogu ispod irvinga. 

ako je ovo faul, nece biti igraca koji ce zavrsiti utakmicu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ječmendo said:

 

Ponešto je stvar genetike i tu nikakav trening ne pomaže. Ono što Jokiću nedostaje je eksplozivnost, tj. atleticizam a to je 95% urođeno. On je trenutno u odličnom fizičkom stanju i kondiciji za svoje prilike. Razlog za ovakvu defanzivu je više u pogrešnoj strategiji cijele ekipe i njega samog i naravno u genijalnosti CP3 koji minuciozno eksploatiše slabosti protivnika.

I na eksplozivnosti se radi. Naravno da nikad neće biti Zion, ali može bar da postigne Mark Gasol nivo. I on je bio debeljuca. 

Just now, gggggggg said:

 

jesam i voleo bih da mi pokazes gde je antetokounmpo namerno postavio nogu ispod irvinga. 

ako je ovo faul, nece biti igraca koji ce zavrsiti utakmicu. 

A gde sam rekao da je namerno? Postoji razlika između namerno i reckless. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Ječmendo said:

MVP bi mogao sam da izađe - ovakva defanziva na CP3 je nedopustiva i neoprostiva. Užas!!! :ajme: :ajme: :ajme: :ajme: :ajme: :ajme: :ajme: :ajme: :ajme:

Ako izadje na CP3, ide lob na Ejtona, sto se i videlo u prvim utakmicama.

 

Smesno iskljucenje Jokica, flagrant 1 je trebalo da bude. Glup potez, ali razumem frustraciju, bekovi dobijaju faul za pogled, pogotovo CP3, njega biju svaki mec i nikome nista. 

 

 

 

Cestitke navijacima Suns-a na prolazu, potpuno zasluzeno, ali u finalu zapada ne mogu da se nateram da navijam za Pola, ma koliki majstor bio. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wesley Sneijder said:

Koga bi zeleo u finalu Zapada? 

tesko pitanje. sa utahom imamo 3:0 i nemamo prednost domačeg terena a sa LAC 1:2 ali i prednost domačeg terena koja zaista nije zanemariva jer atmosfera u Phoenixu je stvarno ludilo, tako da prosto iz tog razloga Clipperse ali iskreno tko god bude od njih to će biti težak matchup. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2021 at 8:42 PM, Ta'veren said:

Sedma divizijska titula za Sanse, svaka generacija je uspela da dobaci barem do finala Zapada u toj sezoni ili par sezona kasnije. U drugoj polovini 70ih su vazili za veoma jaku ekipu i igrali finale sa Bostonom, u toj sezoni ako se ne varam je Golden Stejt zavrsio kao prvi u diviziji. To je zapravo bio izuzetak. U drugim slucajevima, titula u diviziji im je bila osnova za narednih par sezona.

 

Bas me interesuje dok je CP3 tu, da li ce uspeti da dobace do finala Zapada i da tako nastave ovu nazovi tradiciju.

 

Finale Zapada i titula u diviziji✔️✔️✔️

 

fspacer.png

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Ispao Beli. 

Ispao Bobi.

Ispao Jokic.

Ceka se Bogi, pripreme su vec krenule!

Salu na stranu, izdominirali su Sansi. Voleo bih da izadju sa zapada, ali i finalu tesko da se mogu smatrati favoritom.

Verovatni jedini na forumu navijam da Durantula uzme titulu.

Edited by Geronimo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Videcemo, meni se cini da je vrlo realan scenario da nam ova sezona bude najbolja za vreme Paulovog ugovora (ukoliko ostane, naravno). Mislim ok, uzivam sada, ali titula je ipak predaleko...

Pa i da bude, malo li je finale zapada sa realnim sansama za veliko finale?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šteta za povredu Kajrija (javljajte ako se sazna nešto više) ali dokle ljudi budu igrali košarku biće i distorzija skočnih zglobova, jbga, mehanička povreda koja teško može da se spreči bilo kakvim smanjenjem broja utakmica ili reformisanjem lige.

 

Sunsi lagano. Denver je dobro i dogurao sa evroligaškom bekovskom rotacijom, meni glavni utisak da sram treba da bude Blazerse ko ih je pobedio u seriji. CP3 pointgod zauvek, primarijus doktor košarke, jbga klasa košta. Denveru ne trebaju neke korenite promene, samo zdravlje i eto ih kao contender narednih nekoliko sezona sa trilingom Murray - MPJ - Jokić i korektnim pomoćnim osobljem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...