Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

kakav debakl zbog dinwiddiea. nemaju netsi srece nikako. srecom pa imaju dovoljno tela da ga pokriju, mozda nesto dovedu i kasnije.

 

ovo verovatno znaci da nema nista od trejda hardena u brooklyn, ako su i dalje bili zainteresovani uopste.

 

 

ne bih da mracim, ali mislim da je ovo samo pocetak sa povredama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Velika steta za Bruklin i Spensera. Znacajno su oslabljeni njegovim izostankom. Imace problema sa sekundarnim plejom i malo slabijom odbranom. 

 

Plus sa svakim b2b ce teze da izlaze na kraj, jer ce stalno da odsustvuju Durent i Irving. Mene ne bi nimalo cudila pobeda Memfisa veceras.

 

Ne vidim ih u TOP2 na kraju sezone.

Link to comment
Share on other sites

----

I love me some Thibs short-tempered timeouts. That’s an element that the past 69 coaches haven’t had. Don Chaney left the door open, but the dog is back in the yard and bitin’! Thibs barks, blows up, teaches all the way into the waning moments of blowouts, and you can tell when he smiles, even with his mask up, because his brow unfurls, and the tension releases all the way into his shoulders and down to his belly. Don’t loosen up, Tom.

Link to comment
Share on other sites

Ako bilo ko ponovo kaze da je Harrell upgrade u odnosu na bilo kog igraca kog su Lakersi imali u reketu prosle sezone, odmah ga treba poslati da pogleda kraj vecerasnje utakmice. Portland je sve pogodio preko njega. Covek je neupotrebljiv za ozbiljnu kosarku kad se lomi.

Edited by Radalek
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kada bi uvek imao ove brojke... Rondo opuštenih osam asista za 25 minuta.

 

Gledam raspored, stvarno je ubitačan. Raspašće se igrači i biće puno neočekivanih rezultata.

 

Milsapove brojke deluju dobro na početku. A Jokara je ušao brutalno u sezonu. Dok odgledaš hajlajCe asistencija umoriš se. Samo se kreći i dobićeš loptu u pravom trenutku, sve vidi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...