Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

 

Jeste da je protiv Memfisa bez Moranta i JJJa, ali je impresivno. Odlican start sezone za njega, odlican. Snalazi se kao druga violina.


Tatum takodje dobro igra mada se malo slepa u odbrani sto je razumljivo sad.

Svidja mi se Pritchard, moze da bude dobar plej, igra fino, prodor, pas, sve je tu na ok nivou.

 

Tristan dobari  bice dobar, zanimljivo mi je videti koliko ce se na dalje koristici petaorka sa njim i Tajsom. 

 

Teague ok, Smart je Smart. Time Lotd se snalazi mada su mu mane i dalje tu, ali se snalazi.

 

Na kraju, nije ni los pocetak sezone 3-2 posto je Kemba povredjen a odmah se na startu igralo sa Milvokijem i Bruklinom, plus 2 u gostima sa Indijanom, gde smo jednu bez veze ispustili. 

Smesi se second round exit.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Zaista je zalosno da NBA liga ima ovako lose sudjenje, a o protekciji pojedinaca vec i da ne govorim.
Samo pogledati za sta su Gaford i Bertans dobili tehnicke.

Pridodati na to prilicno slab kvalitet, barem u odnosu na neke ranije sezone, nezapamcen nedostatak zalaganja kod vecine + prazne tribine, ovo vec sada postaje negledljivo. 
Zaista me nimalo ne cudi strmoglav pad gledanosti prosle sezone.

Link to comment
Share on other sites

nije po meni kvalitet igre loš, već je taj analitički pristup igri takav da je ovo rezultat. a i narod voli trice ali ne treba davati narodu ono što želi već ono što mu treba : i

 

ja se svejedno nagledam solidne košarke, malo smo se i razmazili, stalno bismo neki spektakl ili blizu

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Chaos Is Me said:

PJ Fucker legenda nije uzeo nijedan šut za 30+ minuta u igri. Ultimativni rovokopač. Srećan Wall svima koji slave. 

 

Wall uz malo srece sa zdravljem ce i na svojih 70% koristiti Hjustonu vise nego Vestbruk. Samo se nadam da ce broj pokusaja za 3 da smanji u narednim mecevima, mnogo je da on pokusa 8x.

 

Odbrana Hjustona je bas losa trenutno, nadam se da je to zato sto se jos uvek privikavaju jedni na druge.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Ayton nije ništa više od jednog prosječnog centra. On još nije na nivou jednog Vučevića. Da ne pričamo koliko je tek daleko od najboljih centara lige(Jokić, Embid, KAT).

Ma kakav Vucevic, trenutno je Toma Brajant respektabilniji od Ejtona.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sviđao se Ayton nekome ili ne Sunsi ipak peglaju obranu. Prvi su u ligi po broju primljenih koševa. Zaustavili su jednu veoma ofenzivno potentnu ekipu na 40 poena za poluvreme. Utah ni u jednom trenutku nije bio blizu pobjedi čak i kad su se spustili na samo minus 5 tricama sa osam metara. Nije im pomoglo ni to što imaju dva tornja u vidu Goberta i Favoursa i niz izvrsnih šutera. Malo kredita ipak ekipi Sunsa. A top tri igrača još nisu ni na svom nivou. Monty radi izvrstan posao zasad.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Rasel dignuo Wash na novi nivo, cek sta imaju 0-5 a on ima sve TD cudo =/
Covek je definicija praznih brojki, ni Love iz Minesote to nije toliko bio. Elem zanima me kog ce da dovedu kada oteraju Brooksa.

Zanimljiv podatak.Svi starteri Washa u +/- su u plusu dok je on jedini u -.Protiv Bullsa.

Edited by 12Laki
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...