Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

14 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Dobise Kingsi, da ponovim odlazak Bogdana moze biti plus za njih sada imaju jasnu hijerarhiju ko sta radi i koliko sutira; Holmes im doneo pobedu energijom danas

Sad je Volton nebitan faktor? :classic_biggrin:

 

Mislim da bi trebalo sačekati još malo za pravi utisak. Sigurno ima uticaja to što je manje nedoumica oko koncepcije tima i što je pokazano poverenje u igrače koji su zadržani. Međutim, mislim da ima još faktora - malo su ih verovatno potcenili, a  pored toga, prošle sezone su uglavnom bili nekompletni zbog povreda. Kako neko uđe u ritam povredi se. Čak i takvi su imali periode dobrih igara i serije pobeda (rekoh već par puta, pre prekida su imali valjda 13-7 skor, a fin je to uzorak od poslednjih 20 utakmica). Dakle, nije im smetao problem oko borbe za minute. Čekam da vidim kako će izgledati u nekom dužem periodu.

 

14 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Zajebani ce biti Kingsi za C, imaju bas mesa pod kosem Hasan/Holmes+ Bagley je dobar frontcourt duo; Iq im je upitan svojoj 3 ali imaju fizikalije

Podseti me na hajlajCe sa meča protiv Denvera. Svaki put se šoknem kad shvatim koliko je Jokić velika telesina, čak i ovako stesan. Unosio ih je kao decu. Definitivno ti laganiji centri nemaju šta da traže protiv njega.

Link to comment
Share on other sites

plakace kavajo sve izgleda za hladnom kanadom, debelim laurijem, nursom i sijakamom.

 

1 minute ago, Drakaris said:

Odlazi Kavaj odavde na leto 1/1

mozda ali kako da objasni sto je pravdao dolazak u kliperse s time sto je hteo da bude blize familiji. da se odrekne strike  :classic_biggrin: ili predje kod gradskog rivala ili u kingse.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...