Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Morao sam da pogledam kako je moguce da je Sarlot dobio Bruklin i odgovor je Gordon Hayward. Fenomenalan start sezone, igra bolje nego u Jazz danima i pravi je lider tamo. Bas je sazreo, uvek bira prava resenja. Samo da izgura sezonu bez povrede najzad, dosta potcenjen igrac rekao bih.

 

Nemam ga u fantaziju, majke mi.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

Morao sam da pogledam kako je moguce da je Sarlot dobio Bruklin i odgovor je Gordon Hayward. Fenomenalan start sezone, igra bolje nego u Jazz danima i pravi je lider tamo. Bas je sazreo, uvek bira prava resenja. Samo da izgura sezonu bez povrede najzad, dosta potcenjen igrac rekao bih.

 

Nemam ga u fantaziju, majke mi.

gledao sam tu utakmicu ali onako kroz snove :classic_biggrin:. pored hejvorda i rozir je odigrao za njegove standarde poprilicno zrelo plejmejkerski bez srljanja mada imao je on tih trenutaka kad igra stvarno dobro i u bostanu al kratko su trajali. povredio se netsima dinvidi u toku meca ali i za vreme njegove igre bila je rezultatska klackalica. sto se tice lamela on mi je taj neki igrac kao ben simons u smislu da vidis da on ima pozitivan uticaj kad je u igri (normalno na mnogo manjem nivou) ali za neke konkretne vece domete ja tu ne vidim previse. ovo pisem iz ugla da je mnogim ljudima koji prate dosta nba on bio prvi prospekt po potencijalu s tim sto su se i oni vecinom ogradjivali od toga da je ova klasa zaista siromasna. 

 

i da deandre dzordan je jedna obicna bukva al nije da to nismo znali i ranije. :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

....

nbk je tamo kod vrata, uzasnut

2 minutes ago, riviera said:

 sto se tice lamela on mi je taj neki igrac kao ben simons u smislu da vidis da on ima pozitivan uticaj kad je u igri (normalno na mnogo manjem nivou) ali za neke konkretne vece domete ja tu ne vidim previse.

 

kad si ga već pomenuo i uz ogradu da se zadesilo da igra protiv lowly knicksa, jebemtiživot koja je to defanzivna sila simmons + kontroliše situaciju u napadu kao baby lebron. on kada bi mogao da nabaci neki šut za tri koji bi mu u proseku davao jednu pogođenu na tri pokušaja, bio bi mvp kandidat, imo.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, đubrivo. said:

....

nbk je tamo kod vrata, uzasnut

 

kad si ga već pomenuo i uz ogradu da se zadesilo da igra protiv lowly knicksa, jebemtiživot koja je to defanzivna sila simmons + kontroliše situaciju u napadu kao baby lebron. on kada bi mogao da nabaci neki šut za tri koji bi mu u proseku davao jednu pogođenu na tri pokušaja, bio bi mvp kandidat, imo.

mozda bas kao sto pricaju sad i za janisa njima bi bio dovoljan i midrange ali da bude na visokom nivou, %,  da bi imali raznovrsniju igru, ovako su previse predvidljivi. recimo ante ma koliko da izvezba trojku (a max-maxeva mu je na neki prosecan nivo) protivnik ce uvek izabrati da on puca trojke nego da ga unistava u reketu gde je vrv i najbolji igrac trenutno u nba, znaci nikad im vrv taj sut sa trojke nece poshtovati. neka slicna paralela bi se mogla povuci i sa simosom imo.

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

Just now, đubrivo. said:

pa dobro, 33% (1 od 3 za 3) nije visoki %, niti neki broj pokušaja, čisto da ne bude invalid na tom planu

pa njima se radi da ih protivnik u stvari poshtuje za tricu i da im izadje a ne toliko koliko postizu trojki pa da im se tako onda otvori dalje  igra. a to se mozda nikad ne desi jer ce cuvar izabrati sta mu je manja verovatnoca da postignu kos a to ce njima biti sut spolja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

[code]                                                                        
Rk   G       Date    Tm         Opp GS    MP FG FGA  FG% 3P 3PA  3P% PTS
1    1 2020-12-22   GSW BRK L (-26)  1 25:39  3  14 .214  0   6 .000   6
2    2 2020-12-25   GSW MIL L (-39)  1 19:46  1  10 .100  0   5 .000   3
3    3 2020-12-27   GSW CHI  W (+1)  1 30:18  3  16 .188  0   6 .000   8
[/code]

Provided by [url=https://www.sports-reference.com/sharing.html?utm_source=direct&utm_medium=Share&utm_campaign=ShareTool]Basketball-Reference.com[/url]: [url=https://www.basketball-reference.com/players/o/oubreke01/gamelog/2021/?sr&utm_source=direct&utm_medium=Share&utm_campaign=ShareTool#pgl_basic]View Original Table[/url]
Generated 12/28/2020.

Ne ide mi embedovanje htmla u forum... Ništa posebno, malo Keli Ubrea na početku sezone. Trojke 0/17, ukupno 7/40.

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AgroLaki said:

Losi termini za SAC, moracu da uzmem da pogledam na sta lice sada. Ovaj novi pik deluje da moze da zameni Bogdana u skoring delu.

Negledajuci, mozda je SACu za PO pretprosle sezone samo falio neko kao Vajtsajdara. 

 

Dobar je rookie, ali ima užasno spor izbačaj i šutira maltene sa zemlje ono što sam video, kao centar neki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Alex_Serbia said:

Meni je cinjenica da Fila (ocigledno) ne tera Simonsa da krvnicki vezba sut skandalozna sama po sebi.

 

molio ga je brown prosle sezone i skoro pa javno prozivao da sutira ali ovaj odbija. njegova situacija postaje veci wtf od fultzovog.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, gggggggg said:

 

molio ga je brown prosle sezone i skoro pa javno prozivao da sutira ali ovaj odbija. njegova situacija postaje veci wtf od fultzovog.

 

Ne razumem kako bilo koji igrac moze da odbija ono sto trener trazi, za pare koje prima? Kao da ga tera da cisti septicke jame, a ne da radi na tome da bude najkompletniji pg sveta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...