Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

27 minutes ago, đubrivo. said:

 

očekujem ovo od bogdana negde od 20e tekme. tiha voda basket roni pristup

.....

e da trae je ružan zato što ga boli kurac za svoju ekipu, ne zato što je ružan, ja volim ružne ljude

 

čisto da zabeležimo.

da se ne lazemo da igra u niksima bio bi novi djejson kid. :s_d: ove godine je poceo cak i da se trudi nesto u odbrani. opet i dalje je to lose ali bar ne stoji u mestu kad igrac krene pored njega. moze on biti top igrac na svojoj poziciji jer ipak sa ovakvom lakocom ubacivati efikasnih 30-35 ppg nije mala stvar. mene je on vise iritirao jer su ga njegovi fenovi proglasavali novim karijem/nesom i jer su opravdavali trejd sa dalasom kad je svakom bilo jasno da je doncic mmnogo bolji igrac i korisniji za svoju ekipu. da ne pricamo da trej nikad nece moci da pojede poli salame kao debeli srbo-slovenac. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, riviera said:

da se ne lazemo da igra u niksima bio bi novi djejson kid. :s_d: ove godine je poceo cak i da se trudi nesto u odbrani. opet i dalje je to lose ali bar ne stoji u mestu kad igrac krene pored njega. moze on biti top igrac na svojoj poziciji jer ipak sa ovakvom lakocom ubacivati efikasnih 30-35 ppg nije mala stvar. mene je on vise iritirao jer su ga njegovi fenovi proglasavali novim karijem/nesom i jer su opravdavali trejd sa dalasom kad je svakom bilo jasno da je doncic mmnogo bolji igrac i korisniji za svoju ekipu. da ne pricamo da trej nikad nece moci da pojede poli salame kao debeli srbo-slovenac. 

 

 

nemoj da kenjaš. kao da sam neki random lik na redditu pa ne znaš o čemu pričam

 

jedna je stvar što trae ne može - druga je stvar što kli bezobrazno stoji na finte moranta, jer se jebiga našao u nezgodnoj situaciji da čuva pleja, ne može da stigne likove koji ćoškare za 3pts a to mu je jedini zadatak;

 

trejoa boli pimpek za atalantu, on dečko fura svoj narativ a vi ga pumpate. ti rivijera, brogdone i frenčajzu.

da se razumemo: trej je MAGIČAN IGRAČ U NAPADU. 

 

veliki problem u plej autu je što će isto toliko da prospe u odbrani. aka zero.

.....i to ne računam kolinsa.

Link to comment
Share on other sites

a kenjao bi isto ovako  da igra u niksima kao. nemoj da se zajebamo. nilikinu treba sacekati do 35 godine da nauci kosarku i treba biti strpljiv sa kritikama za svakog mladog igraca niksa a ovaj mali svracije gnezdo mora odmah da bude savrsen igrac bez ijedne falinke.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, riviera said:

a kenjao bi isto ovako  da igra u niksima kao. nemoj da se zajebamo. nilikinu treba sacekati do 35 godine da nauci kosarku i treba biti strpljiv sa kritikama za svakog mladog igraca niksa a ovaj mali svracije gnezdo mora odmah da bude savrsen igrac bez ijedne falinke.

 

ako vidiš ikakve sličnosti između treja i ntilikine, onda ima smisla ovo što pišeš

-.....

 

inače. knicksi bi prodali rođenu babu za treja, samo kažem

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bogdan je sinoć igrao kao Jordan Clarkson, potegao je i promašio sve što mu je stiglo pod ruku.

Ovo treba neko Bogdanu da pokaze pa dako ga drmne😂 jer ako ga ovo ne drmne onda udarili milioni u glavu.

 

Ne znam koji k... toliko sutira za 3 poena. Ima on igru i van tog suta, ne znam sto pokusava da imitira Korvera

Link to comment
Share on other sites

Ne pokušava da imitira...jbg, lopta je svo vreme napada u rukama Trea, Trae završava većinu napada ili odigra nekom iz p&r/p&p koji potom sutira , ekipica koja je igrala zajedno i prethodnu sezonu ... Bogdan se juce ubi mašući rukama kada je sam , ali ga ne j#bu ni 2%. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, đubrivo. said:

 

ako vidiš ikakve sličnosti između treja i ntilikine, onda ima smisla ovo što pišeš

-.....

 

inače. knicksi bi prodali rođenu babu za treja, samo kažem

da su imali samo malo vise pameti kao sto nisu u prethodnih par sezona sada su  oni mogli biti na mestu bruklina i uzivali bi u  kosarkaskim carolijama kajrija i durenta.

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Dies at the End said:

Ne pokušava da imitira...jbg, lopta je svo vreme napada u rukama Trea, Trae završava većinu napada ili odigra nekom iz p&r/p&p koji potom sutira , ekipica koja je igrala zajedno i prethodnu sezonu ... Bogdan se juce ubi mašući rukama kada je sam , ali ga ne j#bu ni 2%. 

Pa normalno da je lopta vecinu vremena kod najboljeg igraca. Trej uopste nije ni forsirao u 1 pol sto sam gledao, Bogdan je masio a Huerter kad je usao je uzeo loptu i krenulo ga pa i Knight. Vec je dovoljno digo u NBA da zna kako stvari tamo funkcionisu i sigurno se nece popraviti kad budu tu Galo, Capela i Rondo. On nikada nece biti Redil, Korver i taj tip i ne treba tako da igra. Nek koristi vise ulaz, nek koristi vise blok i onda posle bloka nek nadribla protivnika na ledjima, iznudi bacanja itd itd a ne besomucno sutiranje za 3 poena. 9 siteva za 3 poena je bar za 3-4 suta vise nego sto treba, jos posebno kad te ne ide. Ima vec 17 suteva za 3 poena u ove 2 utakmice

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, riviera said:

da su imali samo malo vise pameti kao sto nisu u prethodnih par sezona sada su  oni mogli biti na mestu bruklina i uzivali bi u  kosarkaskim carolijama kajrija i durenta.

 

evo ja te sad molim, to je korak pre upozoravanja: suzdrži se od tih tejkova ka meni inače ću morati da zovem preki sud da preispita tvoje trolovanje i podmetanje koje traje i traje

 

kapiram da ti je dosadno, kapiram da nije ništa lično - al nađi nekog drugog da jašeš po ovim pitanjima, mogu i spisak da ti dostavim ako te mrzi da razmišljaš na temu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, đubrivo. said:

 

ako vidiš ikakve sličnosti između treja i ntilikine, onda ima smisla ovo što pišeš

 

 

 

slicnosti su sto tvrdoglavo ne odstupas od svoje prvobitne ideje sto si stvorio za njih jos pre par godina i tako ce ostati do kraja njihovih karijera.

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Aj der ju da mi imenujes igraca koji ne umire od bolova u predelu viseceg elementa za fransizu ciji dres nosi. Rad sam znati, zaista. 

 

Neka bude da sam naivan, ali mi Lillard i Curry izgledaju vezani za fransizu, uz Janisa i Doncica kao potencijalne igrace da steknu takav epitet.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

nisam se ja lepo izrazio 

 

više brine random basketas za svoju tekmu na vikend terminu nego trae za nba utakmicu 

 

njegovi saigrači to zaista zadivljujuće bensedinski podnose, verovatno zato što kida u napadu ali nije to dobar način za sezonu, prsnuce neko pre ili kasnije. ono što dečko radi u odbrani je klasično uriniranje, nema veze sa mogućnostima. 

Edit defanzivnim mogućnostima 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

ajde mojne sad da se mešaš kao dijaman majonez, poenta je negde levo.

 

izvinjavam se sto sam ista napisao.

 

ti samo nastavi da pises o tome ko koliko zeli da pobedi i koliko ih zanima utakmica. ocigledno si upucen za svakog igraca posebno. mozes nam dati neku listu sa postocima? pitam za kladionicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

fbPWzoU.png

 

Sumnjam da ce se bilo koji navijac Hawksa buniti ako nastave ovako, pa makar razvukao onu stolicu na rasklapanje da sedi u odbrani.

 

lol koja glupost. ovo ne znaci nista

 

igrac koji je dobar u odbrani a u napadu ne moze dati kos osim ako ne spuste konstrukciju na metar i po, taj je pravi igrac koji zeli da pobedi i ne intersuje ga nista osim toga. toliko zeli da pobedi da ce radije dati ostalim saigracima da igraju njegove minute jer je i najkul lik. misli na svakog saigraca, sigurno je zbog toga omiljeni saigrac.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uz ogradu da je bezveze davati procene nakon dve utakmice u RS, deluje mi da su Rondo, Bogdan a možda i Galo dovedeni da bi bili plan B, a da se sad eksperimentiše dok se tim ne kompletira. Jang je sam sebi plan A, B, C, D... Z. Jasno je da će glavni igrač dobiti loptu u ruke i slobodu, ali ovo što on radi nema veze sa košarkom, a na duži rok može u neku ruku biti kontraproduktivno i za njega samog. Na stranu odbrana, dečko ima predispozicije i neke izgrađene sposobnosti za odličan napad, ali on ne jebe nikoga oko sebe. To može da prođe protiv sličnih ekipa (a sinoć kao da su ogledalo postavili na teren), ali će ozbiljniji timovi imati koga da bace na njega, kao i koga da ga sačeka kad prođe, pa kad se odlepe na bezbednih +25 onda može da radi šta hoće.

 

Što se tiče Bogdana, on kao da smišljeno i po dogovoru počinje sa šutevima na početku, da proba da uđe u ritam (skoro svaki put su radili onu kao akciju sa ukrštanjem i uručenjem njega i Janga nakon koje se on otvara, dobija loptu na tri i šutira) i glumi šutera. On nije ni imao priliku da igra ovo o čemu Miki priča jer nije ni dobijao loptu osim na liniji za tri. Ni ostali nisu bolje prolazili, pa kad se dočepaju iste odmah su gledali da završe dok im je neko od saigrača ne otme. Dok se ne kompletiraju i uvedu u neku smišljeniju igru ili dok se ne pojavi jači protivnik koji će pritisnuti Treja, biće ovako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...