Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, đubrivo. said:

 

nisam bio ni u planu 

 

tek koju godinu kasnije sam se rodila. btw, nije uopšte poenta u franšizi kao takvoj, već u produzenoj ruci državne logike. kao što je potpuno okej u jugoslaviji ili srbiji da unizis protivnicki tabor tako što ih zoveš "cigani" i da to bude ok, e tako je u bostanu, samo gore ( :

Ah, jadan i nezaštićen protivnički tabor, u Srbiji i u Amerikama...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Magic je poklonio Zupaca Klipersima, renta dvomesecna Musake koja je prosla komicno... 

Pelinka za sad radi ok posao

Dobar je Zubac za ekipe koje ispadaju u 2 rundi plejofa. Za sampionsku ekipu no no.

 

Si vidio Harrella i Srodera kako plode? Za PO cemo otom potom, dovescemo nesto ako zatreba

Link to comment
Share on other sites

Bostonovo neuzimanje Lenarda je potez koji bi napravilo 99% GMova, jer kao sto rece Stef, skupo je to rentiranje, a nije se znalo sta ce ispasti sa Kajrijem seka persom.

 

FO Toronta se sad smatraju suvim genijalcima, a kitu bi da je Stejt bio kompletan.

 

Ofc, po mom skromnom bi i sam ulazak u NBA finals bio za Reptore bio fenomenalan uspeh, sve i da nisu uzeli Lerija.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Alex_Serbia said:

Bostonovo neuzimanje Lenarda je potez koji bi napravilo 99% GMova, jer kao sto rece Stef, skupo je to rentiranje, a nije se znalo sta ce ispasti sa Kajrijem seka persom.

 

FO Toronta se sad smatraju suvim genijalcima, a kitu bi da je Stejt bio kompletan.

 

Ofc, po mom skromnom bi i sam ulazak u NBA finals bio za Reptore bio fenomenalan uspeh, sve i da nisu uzeli Lerija.

Cinjenica je da su rizikovali i uzeli titulu a te price oko kompletnog GS su price sta bi bilo kad bi bilo.

 

Skupo rentiranje za Kawhija, skupo rentiranje za AD, sve je skupo za zelene.

 

Ko da su Minesota a ne da se k... sa tom nekom istorijom a u stvari na djelu, cave male. 1 titula za 35 godina. Mislili si da njihovo dolazi sa silnim pikovima a ono cinjenica, Toronto uzeo titulu, Majami ih sjebao, sad je tu prejaki Bruklin. Godine prolaze li prolaze

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Pricamo o zdravom Durentu. Nije bas sta bi bilo kad bi bilo.

Jel Toronto uzeo titulu ili nije?

Te price o zdravom KD imas svake sezone. E da je CP3 bio zdrav 2017. E da je Lebron imao Kyrie i Love 2015, e da bagra iz NBA lige nije stavila veto na trejd CP3, e da je ovo, e da je ono. To su sve price sta bi bilo kad bi bilo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drakaris said:

Zubac je cini mi se u seriji protiv Denvera imao ubedljivo najbolji +/-

 

Zubac je svakako bolji i od Herela, a i od nepokretnog Gasola.

Polako sa Gasolom, on je doveden za neke serije u plejofu, imace bitnu ulogu.

Malo vise respect za njega.

Sto se Harrella tice, odlican je. Radi ono sto se ocekuje od njega a bice jos bolji

Link to comment
Share on other sites

Ne moze biti Zupac bolji igrac od Herela nikako. Sad se vec 6th man of the year previse potcenjuje, ispade da je los ugovor. 

 

 

1 hour ago, Miki28 said:

Dobar je Zubac za ekipe koje ispadaju u 2 rundi plejofa. Za sampionsku ekipu no no.

 

Si vidio Harrella i Srodera kako plode? Za PO cemo otom potom, dovescemo nesto ako zatreba

 

  Pa to je taj tandem koji ce nas nositi kroz regularnu i skinuti teret Kingu i Obrvi. Sve je ocekivano.

Link to comment
Share on other sites

Herel je u PO bio g ligas. Igrac bez suta i odbrane. WTF, kako takav igrac moze biti upotrebljiv u PO. Jedan od razloga zasto ih Denver prosao, a nije ni cudo sto ga Klipersi nisu produzili, a lupaju ovakve ugovore Kenardu i Morisu, lol. Nazalost, ja merim vrednosti igraca za ono sto uradi u PO. Da gledam i regularnu sezonu, Janis bi mi bio bolji od Durenta i Kavaja.

 

Jokic je bio manje ucinkovit kada je Zubac bio na terenu.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Trez je klasican prevarant od igraca. Moze da sljaka u regularnoj sezoni dok se timovi malo ozbiljnije ne spremaju za mec. Big man koji ne pruza spacing niti moze da uradi bilo sta u odbrani, tacno ono sto ne treba u 2020.

 

Zubac nije neka igracina, ali je ipak dosta ozbiljniji od Treza, i svoju ulogu moze da iznese u bilo kojim uslovima.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Herel je u PO bio g ligas. Igrac bez suta i odbrane. WTF, kako takav igrac moze biti upotrebljiv u PO. Jedan od razloga zasto ih Denver prosao. Nazalost, ja merim vrednosti igraca za ono sto uradi u PO. Da gledam i regularnu sezonu, Janis bi mi bio bolji od Durenta i Kavaja.

 

Jokic je bio manje ucinkovit kada je Zubac bio na terenu.

Stani covjece, tek je stigao. Igra sad sa Lebronom a i AD je tu da ga pokrije kad treba u plejofu. Uostalom Lejkersi ce se prilagodjavat u plejofu, kao sto smo vidjeli prije par mjeseci. Zato su tu Marc, Keef i siguran sam da ce dovesti kasnije jos jednog visokog

Uostalom vec smo pisali, doveden je da reg dio sezone iznese i da donosi energiju i instant offense

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Previse jednostrano gledas. Jedan plejof, posebno u ovim posebnim babl uslovima ne moze biti indikator za konacnu procenu igraca koji je u najboljim igrackim godinama. Trezz ima ludacku energiju kojom moze da sprzi druge postave protivnika, to se trazi i u plejofu. Denver ih je prosao jer su podbacili Kawhi i PG kada je bilo bitno, i to je to. Trezz je svakako upgrade u odnosu na DWightella, Sruder u odnosu na DenniBoja i Gasol u odnosu Gija, to je sustina. Na kraju ce biti najvaznije LBJ+AD vs PG+Leonard. Naravno da ce je PG otvorio sada jako sezonu jer je motivisan da se iskupi i sve, a da ce LBJ igrati veoma oprezno ove godine obzirom na godine. Sruder i Herel su tu da skinu taj napadacko-razigravacki teret sa Kralja.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Trez svakako nije potpisan zbog PO nego da u RS imas dodatnu opciju koja moze prilicno efikasno trpat i sacuvati ADa i Brona od pretjeranog raubanja. U PO ce svakako Davis igrati vecinu vremena na 5. Ostatak vremena u specificnim matchupovima ce uzeti Marc. Licno nisam pretjerano odusevljen tim potpisivanjem Harrella i mislim da se za MLE mogao dovesti korisniji igrac za PO ali daleko od toga da je Trez los potpis. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...