Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Krece sasvim bespotrebno potcenjivanje Treza. Decko je takav junkyard dog da je u stanju da mnoge igrace unese u kos sa sve loptom. U odbrani je nije ne znam kakav rim-protector, ali moze da svicuje na niskima. Samo polako, hot tejkovi nas ne znaimaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Licno bih uvijek birao prije Herela nego Zubca. Daleko od toga da je neki ekstra igrac ali za Lebrona je idealan, svoje limite odlicno sakrije velikom energijom, kao nekad Tristan, samo je meni Herel bolji od TT. 

 

Zubac je meni bezvezan igrac, iznenadjen sam da je izbjegao povratak u Evropu. Rekao bih da je imao vise srece od Zizica. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Trez svakako nije potpisan zbog PO nego da u RS imas dodatnu opciju koja moze prilicno efikasno trpat i sacuvati ADa i Brona od pretjeranog raubanja. U PO ce svakako Davis igrati vecinu vremena na 5. Ostatak vremena u specificnim matchupovima ce uzeti Marc. Licno nisam pretjerano odusevljen tim potpisivanjem Harrella i mislim da se za MLE mogao dovesti korisniji igrac za PO ali daleko od toga da je Trez los potpis. 

 

Ovo je potpuno tačno, ali ne treba na Treza gledati kroz roze naočare bazične statistike iz regularne sezone. Ja mislim da je Schroder mnogo značajnije pojačanje za LAL, pa i ovo što je ostalo od Gasola, on može da ne da nijedan poen pa da opet bude korisniji od Treza načinom na koji čita igru i u odbrani i u napadu.

Link to comment
Share on other sites

Pa Sroder je to glavno pojacanje, on ce biti ta sigurna 3 opcija u plejofu pored AD i Lebrona. Nesto sto Lejkersi nisu imali prosle sezone vec kako ko iskoci. Sad kao 4 opcija moze da iskoci Trezz, Kuzma, Marc, Keef itd itd

2 minutes ago, stefan81888 said:

Nurse je pred kraj serije i ispadanje iz Bubblea potpuno odustao od Gasola, ne bih se ja toliko zaletao s njim.

Aoo je sta Vogel radio u plejofu onda je to prilagodjavanje protivniku. Zaboravili smo da su Dwight i McGee ispali iz rotacije prptiv Hjustona? Da je Dwight kretao protiv Denvera? Koristice i ove sezone od serije do serije nesto od toga sto ima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ovo je potpuno tačno, ali ne treba na Treza gledati kroz roze naočare bazične statistike iz regularne sezone. Ja mislim da je Schroder mnogo značajnije pojačanje za LAL, pa i ovo što je ostalo od Gasola, on može da ne da nijedan poen pa da opet bude korisniji od Treza načinom na koji čita igru i u odbrani i u napadu.

 

Za Schrödera se vec pominje da ce dobiti visegodisnji ugovor nekad u februaru kad bude ispunjavao te neke uslove. Iskreno odusevio me u prva 2 meca. U odbrani pritisce maksimalno, a u napadu uvijek u stanju probiti prvu liniju ili pogoditi neki sut iz driblinga. Odlican trejd. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Suder je odlican defanzivac, ima brze ruke, uvek je bio dobar za cuvanje Hardena npr

Skace, ume da podeli dobar asist iz pika, sa Herelom, AD pa cak i LBJ ce imati pick and roll saradnju, solidno pogadja midrange i trojke

ON je to glavno pojacanje, ovo ostalo je prema potrebana tima - Herell trpac u regularnoj sezoni Marc doveden zbog plejofa i ogromnog basketball IQa da pokusa... 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, đubrivo. said:

opa! advantage nyk! 

 

 

sto neko rece kiksovci se tese time kako se igraci napale protiv njih u msg, zbog istorije, meke i medine a u stvari tuzna istina je da vec decenijama imaju prelose sastave koje je zvezdama lige prelako puniti. msm ne sumnjam da postoji neka motivacije ali da su i oni bolji ne bi protivnici protiv njih popravljali licnu statistiku.

 

56 minutes ago, delgado said:

Krece sasvim bespotrebno potcenjivanje Treza. Decko je takav junkyard dog da je u stanju da mnoge igrace unese u kos sa sve loptom. U odbrani je nije ne znam kakav rim-protector, ali moze da svicuje na niskima. Samo polako, hot tejkovi nas ne znaimaju.

cekaj druze i ti ja smo se slozili da je kongoanac serz bolje resenje. trez je ipak macka u dzaku i nestabilan po tome sta dobijas od njega. moze da napuni ali i da bude nabiven kao sto smo videli. slazem se ipak sa onim da ti sporedni dueli nece praviti najvazniju prevagu vec dueli udarnih tandema.

lejkersi i dalje imaju najbolji dvojac u ligi. bruklinov dvojac je bolji napadacki ali kad se uzmu i razigravacke i defanzivne karakteristike osetna prednost u tom delu ide jezerasima, isto i protiv kavaja i pol dzordza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, riviera said:

 

 

cekaj druze i ti ja smo se slozili da je kongoanac serz bolje resenje. trez je ipak macka u dzaku i nestabilan po tome sta dobijas od njega. moze da napuni ali i da bude nabiven kao sto smo videli. slazem se ipak sa onim da ti sporedni dueli nece praviti najvazniju prevagu vec dueli udarnih tandema.

lejkersi i dalje imaju najbolji dvojac u ligi. bruklinov dvojac je bolji napadacki ali kad se uzmu i razigravacke i defanzivne karakteristike osetna prednost u tom delu ide jezerasima, isto i protiv kavaja i pol dzordza.

 

  Slozili smo se, dueli duova su najbitniji jer niko nema dominant threesome, i tu smo njajjaci. Jos je i Sreder legitimna 3 opcija.

   

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema nikave poente praviti analizu Bogdanove odluke da ode u Atlantu, pa kao otisao samo zbog keša iz jedne raspale ekipe u drugu, sa klupe na klupu itd... S obzirom da je Milvoki i zvanično kažnjen, jasno je da je plan bio da ide u Milvoki i to je to, propalo je i uzeo je drugu najbolju opciju, a to je krš klub za dobar keš.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...