Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, đubrivo. said:

 

 

@Malkolm Brogdon u pravu si ti suštinski bio glede dubsa pre par dana, samo što je moj aktuelni utisak da ovo nije bball neinteligencija nego jednostavno nedostatak skilla a bogami i nekog oku vidljivogkoncepta u igri. jedino coach draymond to da posloži 

Ne znam, meni je nedostatak inteligencije prilicno lako uocljiv, gomila igraca ne zna gde se nalaze na terenu.

 

Cim vidim da se Stef baci loptu na weakside 45 i krene ka korneru, znam sta bi trebalo da se desi, ali pojedini igraci ove iteracije GSW-a to ne razumeju, te ili on ne dobije dobar blok, ili neko ostane da bleji u korneru.

 

Ova ekipa bez Stefa je ponovo kandidat za prvog pika. S obzirom da on nije Russ ili Bron, pa da tako moze da nosi ekipu, ne moze previse ovde da se uradi. Dzabe silna gravitacija i otvaranje prostora kad nema nikog niti da pogodi niti da iskreira. 

 

Bilo je i u ranije dosta lineup-ova sa po 3 nesutera, ali su to sve bili igraci vrhunskog bbiq. Lako je imati 3 nesutera u isto vreme na terenu kad su to Dray, Igi i Bogut, tad moze bez problema nesto da se smisli. Medjutim, kad u isto vreme imas igrace koji sutiraju 30% za 3 a pritom igraju kao da nikad u zivotu nisu gledali kosarku, situacija postaje zajebana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bas dosta glupih upisa u poslednjih par strana od toga da Warriorsi donosili ishitrene poteze do toga da su imali neki izbor gde da posalju D'Andjusa.

 

Sustinski su pred svrsenim cinom od 3/4 seste utakmice finala i od tog trenutka su povlacili sve iznudjenje poteze...

 

Jos dozive da se Klay povredi ponovo 15 minuta pred pocetak FA, Green ne igra i ovde mlatite po gloginjama...

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Bas dosta glupih upisa u poslednjih par strana od toga da Warriorsi donosili ishitrene poteze do toga da su imali neki izbor gde da posalju D'Andjusa.
 
Sustinski su pred svrsenim cinom od 3/4 seste utakmice finala i od tog trenutka su povlacili sve iznudjenje poteze...
 
Jos dozive da se Klay povredi ponovo 15 minuta pred pocetak FA, Green ne igra i ovde mlatite po gloginjama...
.giphy.gif?cid=349c9dd78fuxspcyttatssy9v86k6np8fgd5ga44jxk44pcq&rid=giphy.gif

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eh. Pod pretnjom da izmisljam mlaku vodu, nema razloga za takve kategoricne hot take-ove.

 

Videcemo za 30ak utakmica dal ce Dalasu da bude papreno ili jok.

 

Uostalom, letonski saban im je povredjen, a i Denver prethodnih godina je pokazna vezba kako i pored nekoliko pocetnih "zamascenih" meseci glavne zvezde ipak moze da se dodje ne samo do plejofa, vec i do hca.

Link to comment
Share on other sites

Pa Denver je oduvek imao jaku ekipu otkad je tu Nikola, cak i u prvoj sezoni jednog Milsapa dok je bio defanzivna masina su ostali bez plej ofa.. To je totalno neuporedivo. Pre dve veceri ih je dobio Finiks sa katastrofalnim izdanjima Pola i Ejtona.

 

Porzingis ce biti aut ceo januar minimum, ako on sam nije na nivou, pisi propalo. Zato kazem kada se sve uzme u obzir, bice im tesko da zavrse kao deveti-deseti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

Bas dosta glupih upisa u poslednjih par strana od toga da Warriorsi donosili ishitrene poteze do toga da su imali neki izbor gde da posalju D'Andjusa.

 

Sustinski su pred svrsenim cinom od 3/4 seste utakmice finala i od tog trenutka su povlacili sve iznudjenje poteze...

 

Jos dozive da se Klay povredi ponovo 15 minuta pred pocetak FA, Green ne igra i ovde mlatite po gloginjama...

Samo da se odgovori na ovo.Jesu oni bili u iznudjenoj situaciji sa KD,uzvukli Rasela,ali trejd za Wiginsa je uzas,tesko se moze zamisliti gori potez,mislim moze se misliti za Butlera ovo i ono,opet zna se da rudari na terenu uvek,njegova izjava za Wiginsa meni dosta,tek ovaj potez posle povrede Kkeja za Oubrea divljaka je uzas broj 2,i panika mod,slep bi video da nema sta na ovakvom zapadu da se trazi bez Kleja,jos he i Drejmond u padu zadnje 2 godine.Lepo je to od Lejkoba sto nije stekara ali malo mozga za ovakve poteze nije na odmet.Bice to opet top 3 pik,ja se iznenadio slusajuci Edina u podkastu sa monda,kao oni 13 tim na zapadu,sad opet poslusao taj deo,lik objasnio.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Manu said:

 

Vidim da ponavljas ovo samouvereno vec drugi put, pa me zanima odakle ti ta informacija?

Pa ono, informisem se sa Rotoworlda, ako je recimo posle teske povrede i operacije, tek 6. decembra poceo lagano da trci, onda mozes misliti kada ce on biti dostupan za igru da se kida pod kosem.

 

Jos uzimajuci u obzir da je to jedan Porzingis i da sa njegovim kolenima nema igre, nema potrebe biti doktor, pa zakljuciti sta ce se desiti. Da ce se radi predostroznosti, dok koleno malo ojaca, nece naci tako rano na mecevima. Treba biti zadovoljan da se pojavi u februaru, zdrav i prav.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Gaga said:

Samo da se odgovori na ovo.Jesu oni bili u iznudjenoj situaciji sa KD,uzvukli Rasela,ali trejd za Wiginsa je uzas,tesko se moze zamisliti gori potez,mislim moze se misliti za Butlera ovo i ono,opet zna se da rudari na terenu uvek,njegova izjava za Wiginsa meni dosta,tek ovaj potez posle povrede Kkeja za Oubrea divljaka je uzas broj 2,i panika mod,slep bi video da nema sta na ovakvom zapadu da se trazi bez Kleja,jos he i Drejmond u padu zadnje 2 godine.Lepo je to od Lejkoba sto nije stekara ali malo mozga za ovakve poteze nije na odmet.Bice to opet top 3 pik,ja se iznenadio slusajuci Edina u podkastu sa monda,kao oni 13 tim na zapadu,sad opet poslusao taj deo,lik objasnio.

1) Trziste za Rasela maltene da nije postojalo, njima on ne da nije trebao nego je pored Currya minus igrac. Zamenili su ga za slicno govno i zaradili pika koji vrlo lako moze biti lutrijski.

 

Mislim da ne postoji covek na svetu koji mrzi vise Wiggins od mene, ali opet primamljiviji ''asset'' od Rasela jer igra na deficitarnijoj poziciji pogotovu za GS gde postoji rupcaga na krilu.

 

Takodje postojala je vrlo dobra sansa da ce bolje nastupati u ekipi koja ima glavu i rep ( ta premisa je odletela kroz prozor onog trenutka kada se Klay sjebao igrajuci basket) nego u onom haosu u Minesoti.

 

2) Nacin na koji se povredjuje Klay je ravno verovatnoci da pogine u saobracnoj nesreci i sam tajming je mnogo gori nego da se povredio u prvoj utakmici regularne sezone jer ne samo da su ostali bez druge violine mozda za sva vremena vec su ostali i bez sanse da dovedu par kvalitetnih veterana na pijaci.

 

Dovodjenje Ubrea je jednostavno i apsolutno najbolji moguci profesionalni potez u tom trenutku.

 

Ne postoji bolji mladi igrac kojeg si mogao da dovedes u tom trenutku  po takvoj bagatela ceni. Naravno najlakse je palamuditi pored PC-a i to svi radimo, ali ipak treba odraditi postojecu sezonu i pored svega. Pruziti Curry-u i Greenu barem kakvu takvu sansu da se mozda u nekom idealnom scenariju usunjaju u PO ili barem imaju treceg NBA igraca sa kojim mogu da igraju iz veceri u vece...

 

Takodje ne bih sudio jos uvek ni njemu ni Wigginsu posle 2 ovakva meca gde su igrali protiv Duranta i Janisa ali ajde...

 

 

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Super ako nije moglo bolje od Wiginsa,i ako FO ne vidi,ukljucujuci i Kera,koliko svojom kosarkaskom neinteligencijom odskacu od Dreja i Stepha ova dvojica.Za mene,panika mod,posebno Oubre.

 

Zanimljivo je i ovo kako su svi ubedjeni da Steph nece nigde,a realno ovaj tim je uzasan,plus gotov sto se tice sampionskih ambicija,a on ima mozda jos 3-4 godine na vrhunskom nivou.Bumo videli.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gaga said:

Super ako nije moglo bolje od Wiginsa,i ako FO ne vidi,ukljucujuci i Kera,koliko svojom kosarkaskom neinteligencijom odskacu od Dreja i Stepha ova dvojica.Za mene,panika mod,posebno Oubre.

 

Zanimljivo je i ovo kako su svi ubedjeni da Steph nece nigde,a realno ovaj tim je uzasan,plus gotov sto se tice sampionskih ambicija,a on ima mozda jos 3-4 godine na vrhunskom nivou.Bumo videli.

 

Pa barem je to jednostavno u pm, otvori lepo rostere svih ekipa i vidi kome je sve trebao startni play. Kada ti u samom startu otpadne 23 ekipe, onda shvatis da 5 preostalih ekipa ne idu trenutno nigde kao Nicksi, Detroit, Sarlot itd. i ostaje ti mozda 2-3 ekipe max gde Russell moze da ide. Mislim da su jedino Sota ili Orlando imali kakvog takvog smisla a GS je u cajtnonu jer sledecu sezonu nije bilo nikakog smisla da krenu sa njim pored Klaya...

 

Nije ovo FM menadzer...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Pa barem je to jednostavno u pm, otvori lepo rostere svih ekipa i vidi kome je sve trebao startni play. Kada ti u samom startu otpadne 23 ekipe, onda shvatis da 5 preostalih ekipa ne idu trenutno nigde kao Nicksi, Detroit, Sarlot itd. i ostaje ti mozda 2-3 ekipe max gde Russell moze da ide. Mislim da su jedino Sota ili Orlando imali kakvog takvog smisla a GS je u cajtnonu jer sledecu sezonu nije bilo nikakog smisla da krenu sa njim pored Klaya...

 

Nije ovo FM menadzer...

Nije,onda ga ostavis u ekipi,a ne jebeni Wigins,najgori igrac koji ima ovoliki ugovor,lika boli kurac za bilo sta vec 2 sezone samo pripaljuje pa kakvo vece ima.

 

Klipersi lepo zatvaraju reket.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...