Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Za Hardena zaista ne znam koliko je povredjen, doduse imao je nekoliko njegovih game 7 momenata koji nemaju veze sa tim ( tipa u 4/4 kad su vodili baca pas preko celog terena protivniku u ruke) ali opet. 

 

Harrisu bih se ovog trena zahvalio. Po meni to je onaj Harrison Barnes momenat kad 1 igrac proda celu seriju u smislu da mu toliko udju u glavu da vise otvoren sut ne moze da pogodi.

 

Iako sam navijao za Netse Milvoki ipak zasluzeno ide dalje, mozda je bilo ruzno, mozda je bilo iz ocaja ali nekako su izvukli ovo.

 

Janis takodje pored svojih standardnih limita ipak nesto uterao na silu kada je bilo najbitnije....

Edited by LordOfTerror
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma dobro povrede su sjebale Netse, lagano bi dobili da se Irving nije sjebao ili da je Harden bio na 50%.
Sve u svemu ultra fin PO, izduvali i ovi i Lajkersi, pitanje sampiona nikad otvorenije gde svaka od ovih 5 ekipa moze da ode do samog kraja.
Na kraju krajeva ko bude imao najmanje povreda taj ce da uzme titulu, vazda je bilo tako

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su sada, meni licno omrazeni, Kliperi i njihov fejk king najveci favoriti za titulu.

A ja cu da navijam za Kumpa, kad ce da uzme titulu ako ne sad.

Mada bi mi bilo drago i da CP3 napokon uzme titulu.

Link to comment
Share on other sites

Rotacija Netsa na kraju ispade žešće bedna, možda bi im bolje bilo da su odmorili Hardena u šestoj. KD je ubio opet al ostao bez gasa na kraju, vrhunska odbrana Jruea iako se baš izblamirao u napadu. Mrzim Janisa kao igrača al Bucksi su ipak pretekli na neki kontinuitet i gde se zna ko šta radi, dobro je za ligu da instant supertimovi puše, makar u prvoj sezoni. KD dokazao i u porazu da je jedan od najboljih igrača ikad. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Milvoki, možda igraju ružnu košarku, ali njihov tim nije instant tim već se gradi sezonama i Kris i Janis zaslužuju da se konačno bore za finale i titulu. Loša strana ove dobijene serije je ta što će to čuvati mesto HC Budenholzeru, ali čovek ne može imati sve u životu. 😄  Što se Bruklina tiče, valjda su naučili lekciju da ako već prave supertim, ne dovedu sve tri zvezde koje su injury prone...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sad mi nekako krivo zbog Netsa, jer ipak je Durant kosarkas i lepo ga je gledati, dok je Janis rukometas.

Mora se sad navijati za Finiks, jeste CP3 smrdljivko, ali je esencija kosarke.

 

(Mislim da LAC nema sanse protiv PHO bez Kavaje.)

2 minutes ago, bistru vodu mutim said:

Za manje od 10 sati počinje Suns-Clippers a preko pola ljudi nije ostavilo prognozu.

 

@Ханибалија @wrach @vladaboss90 @Magia @gggggggg @mr clutch @orionbre @Jerotije Pantic @Chaos Is Me @L0shMi @Manu @Nicklord @Ryu @Grunf @Milos 3.14 @AgroLaki Piki i HiHoops.

 

4:2 za Finiks.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

zlobnici bi rekli da ovo sto se desilo sa hardenom na kraju sezone je karma zbog dzukackog ponasanja na pocetku.

 

steta za duranta, bio je za klasu bolji igrac od svih u ovoj seriji. sramotno izdanje harrisa. zao mi brooklyna jer su bolja ekipa sigurno i samo zbog povrede irvinga su ispali. verujem da se harden ne bi ni vracao da je irving ostao zdrav. celu sezonu su povrede obelezile brooklyn. od dinwiddiea, povreda duranta i hardena, penzionisanja aldridgea i na kraju ove dve povrede u ovoj seriji. bio sam zestoko u krivu kada je u pitanju griffin. nisam mislio da moze igrati ovaku odbranu na antetokounmpu.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni nije nimalo zao sto su ispali, povrede su takodje deo igre. Trojka je unistena, to se pise. Volim kada propadne projekat od 167 miliona dolara salary cap.

 

Milvoki bi mogao ovaj put i da osvoji titulu. Ne znam ko ih moze zaustaviti, a i neka, zasluzili su to. Kako su samo minirali Milvoki na pocetku trejd roka sa Bogdanovicem, vadeci se na neka sklj pravila.

 

Takodje, u trenutku kada su mislili da ce Janis biti trejdovan u neki supertim, tipa Golden Stejt, on resi da potpise novi ugovor sa Baksima i zauvek ce imati moje postovanje. Ovu titulu ako je Janis osvoji ce biti vrednija, nego Durentove obe.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Drakaris said:

Meni nije nimalo zao sto su ispali, povrede su takodje deo igre. Trojka je unistena, to se pise. Volim kada propadne projekat od 167 miliona dolara salary cap.

 

Milvoki bi mogao ovaj put i da osvoji titulu. Ne znam ko ih moze zaustaviti, a i neka, zasluzili su to. Kako su samo minirali Milvoki na pocetku trejd roka sa Bogdanovicem, vadeci se na neka sklj pravila.

 

Takodje, u trenutku kada su mislili da ce Janis biti trejdovan u neki supertim, tipa Golden Stejt, on resi da potpise novi ugovor sa Baksima i zauvek ce imati moje postovanje. Ovu titulu ako je Janis osvoji ce biti vrednija, nego Durentove obe.

Isto važi i za Lebronove titule ako tako gledaš

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Bron je imao supertim samo u Majamiju.

 

Doduse i prosle godine je Dejvis bio bolji igrac u plejofu do velikog finala, tek u finalu protiv osakacenog Majamija je postao prvi igrac tima u plejofu.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Drakaris said:

Kakve to veze ima sa supertimovima? AD je supertim?

 

AD je najbolji visoki igrac u ligi godinama unazad (dobro ove se raspao) koji je vukao tim prosle godine. O pomocnom osoblju koje je isto bilo jako dobro prosle godine mozemo da pricamo.

Negirati da je Bron imao odlican tim (supertim ako ti je lakse) prosle godine i da su bili prvi favoriti za titulu je proseritis.

 

Da li supertim mora da ima 3 superstara?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...