Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Nije da sad mracim, ali Sansi imaju dosta srece u pogledu povreda protivnickih ekipa. Sa svakom plej of ekipom sa kojom su igrali im je falio TOP2 igrac tog tima. Nisu jos prosli Kliperse, ali mislim da ce biti ausajderi ko god da dodje od Baksi/Seventisiksersi. Tesko ce Sansi do titule, ali ce biti svakako zanimljiviji za gledanje umesto Klipersa bez Lenarda.
Jok, cuo si lazne informacije, vratice se Pol mozda vec u ovoj seriji, ali ce sigurno igrati veliko finale.
Ovo sto igraju Sansi je po meni bolje od bilo koje ekipe sa istoka. Prava milina je gledati ovako poslozen tim, podsecaju me na Zalgiris iz EU kosarke. Igraju svoju igru celu utakmicu i ne odstupaju od svoje taktike, jako ih je zajebano dobiti jer nemaju neke velike padove u igri.

Ja mislim da pobednik Zapada osvaja, zaista ne vidim kako moze da ih dobije bilo ko sa Istoka, mislim da.bi Sansima najbolje legli Baksi. Sansi zaista deluju mocno, imaju glavu i rep, lidera....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prerano Young zavrsio poslednji napad u 1/4 i to je Biid kaznio.

 

7 minutes ago, DameTime said:

Dajte neki normalan stream pls, umreću od ovog preko kog trenutno gledam.

Idi na sportsurge ili nba reddit streams, pa trazi odgovarajuci stream

Link to comment
Share on other sites

Hvala, momci! 🙌

 

Trae užasan sa šutom za sada, a Fila se nije odlepila. Embiida je baš odvratno gledati, Trae flopping > Embiid flopping. Kapela je u problemu sa faulovima...

Trpaj Galo, trpaaaj. 😄 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Evo na TNT-u su jako lepo objasnili ovo Simonsovo bežanje od lopte. Čovek je preopasan u tranziciji i ništa ne koristi u igri, nego kako je neko pre neko veče lepo opisao ovde, udeljuje bugarske pasove saigračima. xD Sreća njegova pa Embiid i Set reše 1 na 1.

 

Baš bezvezna igra sa njegove strane u napadu tokom cele serije, bukvalno bi pre crk'o nego da šutne.

 

Edit: Evo Simonsa agresivnije u tranziciji, i odmah faul u napadu. Kakav lik. xD 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

U Fili nema igrača koji će da istupi i kaže "ok, daj da prelomim ovo". Embiid, Heris, Simons - sve redom bezmudaši. Jang možda promašuje i pravi greške, ali bar nema frku da uzme loptu kad je gusto i srčan je. Sramota za igrače Filadelfije, treba da izgube ovo.

Link to comment
Share on other sites

Kolins je blaga sirovina, ali se pojavio na utakmici + gine za svaki skok na obe strane parketa. Trae očajno šutira noćas, no s obzirom na performanse u ovom PO kao i činjenicu da mu na svakoj pauzi tretiraju povređeno rame, jbg... 

 

Više treba da bude sramota Filadelfiju što im je Set Kari jedini šlauf za spasavanje. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...