Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

27 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste a ova jadna 2 nisu imali garanciju da ce da im dovuku 3 superstara cim se KD oporavi, posto je 1 sezona sluzila da se gurne u izlog "dobro poslovanje" Bruklina.
Samo taj Ingram je 3x vredniji nego ceo paket za Hardena.
Sto se tice GSW mogao je da ostane da mu nisu povredili ego, jadan on drao mu se Green.
I Bkn je napravio supertim zato sto su najbolj tim u New Yorku a pametno poslovanje je tu od sekundarne vaznost, bas bi gospoda otisla u neki small market team da nagrade "dobro poslovanje".
 

 

imali su assete da dovedu treceg igraca ali sumnjam da bi mogli dovesti boljeg od hardena za kojeg sam 99% siguran da nisu planirali jer niko nije ocekivao onakav kraj houstona. na kraju i da nisu doveli nikoga bili bi contenderi i sa postojecom ekipom. (sada iz ovog ugla bi verovatno i prosli dalje sa levertom i allenom umesto hardena)

sto se tice ingrama. ne slazem se. pre bih imao allena nego njega, jos kad se na to doda i levert, to 3x vredniji je malo questionable. 

pa durant je sam izjavio da su izabrali brooklyn pre knicksa zbog zdravije atmosfere i pametnijeg poslovanja. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, drperce said:

 

AD je najbolji visoki igrac u ligi godinama unazad (dobro ove se raspao) koji je vukao tim prosle godine. O pomocnom osoblju koje je isto bilo jako dobro prosle godine mozemo da pricamo.

Negirati da je Bron imao odlican tim (supertim ako ti je lakse) prosle godine i da su bili prvi favoriti za titulu je proseritis.

 

Da li supertim mora da ima 3 superstara?

 

Ovo je lolcina, zna se dobro sta je supertim, a to je 3 ili vise superstarova, Lejkersi to svakako nisu bili i jeste da je AD bio rame uz rame Bronu u plej ofu. Sto se tice tog pomocnog osoblja, gde je to osoblje danas? Hauard dosta slabiji faktor, Rondo i MekGi ni ne dobijaju minute. Lejkersi nisu imali cak ni kvalitetnog treceg igraca skorera, sto je u danasnjoj ligi ogroman hendikep, nego su se morali oslanjati iskljucivo na odbranu i manji broj poena, kako bi se taj problem eliminisao uz sigurne poene Brona i AD-a. Supertim sigurno nije, Grin, KCP, Karuzo i Kuzma.

 

Ako ti je krivo sto je Bron imao toliko kvalitetnog saigraca da mu nije bio potreban ni supertim, pa  ja ne vidim ikoga da sere po Brajantu i Sakilu... Koji su isto tako bili mocni duo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milos 3.14 said:

Lebron je od prvog odlaska iz Klivlenda pa nadalje stalno pravio super timove sa manje ili više uspeha.

Velika trojka u Majamiju

Irving i Lav u Klivlendu ( ne nisam zaboravio status koji je Lav imao u vreme dolaska u Klivlend)

Priča oko Dejvisa je prežvakana sto puta .

I ove godine je pokušano sa supertimom.

Dakle pravio je super timove, igrao u njima, dovlačio ring čejsere za bagatelu.

Nemoj pogrešno da me shvatiš, cenim Brona, samo mi se ne sviđa njegov stil igre kao ni Janisov, ali on ceo život radi ono što je Durant uradio ove godine. Meni je posebno drago što to ne daje rezultate u skladu sa očekivanjima.

Drago mi je i što je to tako ispalo u Durantovom slučaju, a on mi je omiljeni igrač u NBA

 Lav nije bio nikakav superstar. To je bio empty stats player koji pre dolaska u Klivlend nikada nije zaigrao u plej ofu, pa je Minesota resila da ga sutne.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

AD je nesumnjivo prvi i najbitniji igrač Lejkersa, bez njega od njih nema ništa. Njegova dominacija u reketu je i bila taj X faktor koji im je doneo titulu prošle sezone.

Napredne statistike tako ne govore.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drakaris said:

 Lav nije bio nikakav superstar. To je bio empty stats player koji pre dolaska u Klivlend nikada nije zaigrao u plej ofu, pa je Minesota resila da ga sutne.

 

Empty stats ili ne, Love je u to vreme imao status najbolje cetvorke u NBA, uz LaMarcusa Aldridgea.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stoudemire said:

 

Empty stats ili ne, Love je u to vreme imao status najbolje cetvorke u NBA, uz LaMarcusa Aldridgea.

I taj status koji je imao su necije projekcije, jel tako? Ljudi se pale na jednostavne brojeve, tipa 30 poena i 30 skokova. Nicim on nije zasluzivao da bude ponajbolja cetvorka lige. Sta reci kada je u njegovim  najboljim sezonama, Minesota imala 11-13 mesto...

Edited by Drakaris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Drakaris said:

 Lav nije bio nikakav superstar. To je bio empty stats player koji pre dolaska u Klivlend nikada nije zaigrao u plej ofu, pa je Minesota resila da ga sutne.

Nije njega Minesota šutnula već trejdovala za novog Brona( viginsa) . To što je se kasnije ispostavilo da su to empty stats to je zajeb Lebrona/ Klivlenda a još više Sote.

Inače samo naivni veruju da se Lebron vratio u Klivlend da završi posao. Vratio je se u ekipu koja je dok je on bio u Majamiju sa visokih pozicija birala Kajrija, Viginsa, Tristana i imala dovoljno asseta da napravi šampionski tim.

Taj narativ po kom on krš ekipe dovlači do finala je vrlo promašen i važi donekle u godinama nakon odlaska Kajrija

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

X faktor je ono što donosi prevagu, u slučaju LAL to je nesumnjivo bila Obrvina dominacija u reketu i to što im je on držao odbranu. I u napadu bi bio još bolji da ga u nekim mečevima nisu iz neobjašnjivih razloga "preskakali". Najbolji visoki igrač u ligi kad se uzmu u obzir obe strane parketa.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos 3.14 said:

Nije njega Minesota šutnula već trejdovala za novog Brona( viginsa) . To što je se kasnije ispostavilo da su to empty stats to je zajeb Lebrona/ Klivlenda a još više Sote.

Inače samo naivni veruju da se Lebron vratio u Klivlend da završi posao. Vratio je se u ekipu koja je dok je on bio u Majamiju sa visokih pozicija birala Kajrija, Viginsa, Tristana i imala dovoljno asseta da napravi šampionski tim.

Taj narativ po kom on krš ekipe dovlači do finala je vrlo promašen i važi donekle u godinama nakon odlaska Kajrija

Pa to samo govori koliko su oni cenili Lava, samo prvi pik runde. To je njegova realna cena. Gledaj koliko je recimo Milvoki istresao za Dzru Holideja ili recimo Bruklin za Hardena. On je empty stats bio oduvek, nije se Klivlend uopste zajebao, to je samo jedan pik runde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da Finix dobija ovu prvu. Za sada mi deluju kao kompaktniji tim, igraku zaista zajebamu timsku odnranu, malo je Kazins izvadio stvar protiv ovog nesrecnika Sarica inace bi Finix vec sada imao prednost.
Najbolji tim kao "tim" ove sezone. Nw znam da li cw Pol da se vraca, sa Kris Polom za mene je Finix jaci od Klipersa.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...